Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 30 116
  • 757
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 678
Честито момче Дани!

# 616
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
Да, супер бързо раждане, а ето и разказ за още едно такова:
Няма ли новини от Валето?
Има- ето ги:
В 15.30 часа Валентина 007 е родила сина си Кирил - 3,400 кг, 52см. Нормално-без усложнения и без шевове. Поискала е газ, защото контракциите зачестили бързо. 3 часа е имала болезнени контракции, а го е родила с 2 напъна. След 20 мин се е родила и плацентата. Сукал дори вече 30 мин.
Цитирам ви какво е писла в СМС-а.
Вале, честит ти син! Жив и здрав, за радост на мам, тате и цялата фамилия!   bouquet

# 617
  • Варна
  • Мнения: 21
Честито Вале, браво на теб, радвам се че сте добре с бебо, много хубаво име !   bouquet

# 618
  • Мнения: 678
                                  И тук да чиститя Кирилчо на Валето!

# 619
  • Мнения: 5
Честити момчета на Дани и Валя!!!   bouquet  bouquet  bouquet
И аз искам да родя толкова бързо Simple Smile

# 620
  • Мнения: 3 192
Честит син на Валето!Браво на нея,много бързо се е справила. Peace
Днес пак момчета и то леко родени. Peace

# 621
  • София
  • Мнения: 190
Аууу, още бебчета  smile3501
Честито на мамите  newsm30   bigdance2

# 622
  • Varna
  • Мнения: 81
Честити нови бебенца на Дани и Валето!Да са живи и здрави,големи мъже да пораснат!
Дано всички се разминем с леки и бързи и безпроблемни раждания...  Hug

# 623
  • Сфия
  • Мнения: 1 107
Да, да, Деси, продължават момчетата... Егати скромните и срамежливи мадами! До сега май само 1 имаме...  newsm78
missgreatest , да и аз искам така...
Неви, гледам, че сте ме нагласили днес...  Mr. Green Както викаше вчера Валентина - аз се отказвам да раждам - ще си го гледам в мен. И аз така...

# 624
  • Мнения: 21
ЧЕСТИТО НА ВАЛЕНТИНА И НА ДАНИ!!!СПОРЕД МЕН СА СЕ СПРАВИЛИ СТРАХОТНО Simple Smile ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕНЦАТА Simple Smile))  bouquet
missgreatest И аз от няколко седмици съм така с ръцете(най-вече китките и пръстите) и до преди няколко дни болката беше трудно търпима...Но сега от самосебеси нещата се успокоиха и ме болят по-малко.Аз си мисля,че е някакъв дефицит на калции или нещо такова...Сега си хапвам доста мляко,но нз дали то ми е помогнало...

# 625
  • София
  • Мнения: 1 025
Да са живи и здрави родените бебенца, а майките бързо да се възстановяват Simple Smile
Старлет, аз май наистина бързам, ама по ПДПМ съм вече в 38 г.с, та затова. А защо лентата ми показва друга седмица newsm78

# 626
  • Мнения: 13
Хайде честито бебче и на Валето! Да и е живо и здраво!
Момичета ,наистина настана бебевалеж,аз си седя ,чета и се радвам на родилите мами и като че ли аз няма да раждам......да ,но изведнъж ме осени мисълта че съм като бомба със закъснител и ме обхвана паниката  #Crazy

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 18:12 от uana

# 627
  • Мнения: 3 192
Хайде честито бебче и на Валето! Да и е живо и здраво!
Момичета ,наистина настана бебевалеж,аз си седя ,чета и се радвам на родилите мами и като че ли аз няма да раждам......да ,но изведнъж ме осени мисълта че съм като бомба със закъснител и ме обхвана паниката  #Crazy
И аз като тебе. LaughingЕдва вчера усетих,че и при мен не е така далече вече. Crazy

# 628
  • Мнения: 0
Да са много здравички новите ни бебенца, а на мамчетата бързо възстановяване!     smile3501 newsm30 smile3504

# 629
  • Мнения: 13
deyzi няма къде да ходим,но  поне още малко да изчакат бебоците  Simple Smile
Иначе мъжа ми по-притеснен и от мен,кара ми се като му звъня през деня да го чуя,била съм го стряскала. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт