Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 28 415
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Честито и на Валя и Танита ! Живи и здрави и те и бебенцата им !
*Милена* казаха ми да проверя в НАП , ама нищо не разбирам от счетоводство..... Sad
Провери през линка, който ти дадох и виж дали ще има нещо нередно. Просто в момента не се сещам нищо друго, освен че може декларация 1 да е объркана.

Честито на всички мами! Скорошно прибиране и най-послушните бебоци! А на следващите (както и на себе си) желая леко раждане!

# 691
  • Мнения: 185
Мале, мале....бебета едно през друго. Честито на всички мами, да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват! Леко и бързо възстановяване ви пожелавам!

А от новината за Танитка и близнаците, не мога да спра да рева.....душички малки....

На всички следващи мами стискам много палци!!! Все по-рядко сядам на компа, че ми е почти невъзможно. Иначе имам дата за другата седмица за секцио, ако младежите не решат нещо по-рано....Когато мога ще ви нагледам пак и ще се отчета  Hug.

# 692
  • Мнения: 153
Да са живи и здрави Борис и Лора на мама Таня и Рая на мама Рали! Да папкат да слушкат и много да радват всички около тях  Grinning!

renydymytrova нищо му няма на бебето от контракциите Simple Smile Лежи си и почивай още малко.

емка_дремка много се радвам,че се е закрепило положението при вас! Сигурна съм, че ще си дочакате датата!

Аз утре съм на преглед, но от вчера забелязах, че ми се е смъкнал корема.. Определено ми олекна на стомаха, но пък бебето вече супер ниско го усещам. Имам доста време до термин още, но не вярвам да удържа повече от 10 дни. Бъдещата кака я родих в първия ден на 37-ма седмица. Да видим номер две кога ще реше да излиза Simple Smile

# 693
  • Мнения: 678
deyzi ,
Просто бременността ми е същата като първата - едно към едно, вече се убедих в това. Системи, задържане и после няма никой. И децата ми са мързели и искат на топло, като мама Joy
[/color] newsm51

И аз така и малко ми е кофти....но няма да се ражда скоро нормално,нямам болки,нито контракции,и пак няма да разбера какво е това нормално бързо раждане.....
 Честита малка принцеса Рая на мама Рали!

# 694
  • Мнения: 1
рали,танитка-честити ви съкровища.да са живи и здрави и да донесат много късмет и щастливи мигове във вашите домове Hug Божееее,кога ще напишете-мама Ема родила дъра-бъра...бързам и аз.. Sad Аз съм като пребито куче от няколко дни-лошо,ама лошо,главата чужда,мисълта друг... Laughing Това желязо ли ми спра тока,не знам,ама съм парцал...Маминки-стискам палци за другите на ред Praynig

# 695
  • София
  • Мнения: 52
РАЛИНКА,ЧЕСТИТА БЕБКА РАЯ!АХ,КАК СЕ РАДВАМ!ЖИВИЧКА И ЗДРАВИЧКА ДА Е МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА И САМО ДА ВИ РАДВА !!!
ЕМЧЕ,НЕ БОЙ СЕ И ТЕБ ЩЕ ТЕ НАПИШЕМ СКОРО Grinning  bouquet НЕКА БУБИ СТОИ ПОНЕ ОЩЕ ДВЕ СЕДМИЧКИ В КОРЕМЧЕТО ТИ  ВИКАМ АЗ  Hug

# 696
  • Мнения: 506
Леле,колко хубави новини,направо е прекрасно,много се развълнувах!
Честито на Дани, Валя, Танита , Рали,Лъвичка!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да са много здрави бебенцата и мамите!
Това се казва бебевалеж! Simple Smile

# 697
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Aaaa, не така, Пепи! Почвам и аз с укорите за черногледството. Родили сме трудно първите деца, сега не значи, че пак ще е така. Сама казваш, че е била с увита пъпна връв твоята хубавица. Сигурно заради това се е получило така. Я, малко по-оптимистично!!!
Аз като чета позитивните постове на родилите мами и се обнадеждавам, че и при мен има шанс да мине по-леко от първия път, макар да са минали толкова много години. За разлика от Биби и Валя примерно не вярвам във връзката м/у оптимизма и реалността, защото съм минала от там и съм виждала примери, както за не до там добро развитие на нещата при завиден оптимизъм, така и обратния вариант- добро развитие на нещата при писимистично настроение.
Елзи, те тия, дето не бързат, като теб, обикновено първи се отчитат. Тя и Рали не бързаше, ама ей я на... А Имам надежда примерно се е разраждала от 36-та седмица, а вече е почти на термин.
Емче, ще дойде ред и за теб да пишем, споко! За всички ни ще се пише. Никоя няма да остане бременна.
Валерия, хайде да се отчетеш как е минало в МД.
veiana , сигурно говориш за предизвикване на раждането с хапче... Моят д-р - така одумваният Илиев ми каза, че имало 2 вида хапчета за предизвикване на раждане. Едното било забранено в БГ, но според него някъде го използвали. Другото е позволено. Мисля, че Простагландин беше. Това ми го каза по повод на мое питане, дали ако се наложи да ми предизвикат раждането, това ще стане с хапче или система. Защото на мен лично първия вариант ми се вижда по-добър. Хакват ти една инжекция и чакаш да почне родилна дейност. А варианта със системата, дето лежиш на едно легло, вързан за апарат и система, нещо не ми е мечта.

# 698
  • Мнения: 222
в Русе има бедствено положение, много сняг много нещо, аз преосмислих ситуацията и сега се радвам, че няма изгледи да раждам скоро според доки...тъй, че ще съм от последните....

# 699
  • Мнения: 172
Препоръчано упражнение за по-бързо раждане-изчистите снега на тротоара пред блока или къщата ви Mr. GreenНа мен много добре ми се отрази това упражнение преди час Crazy
Стар,второто ми раждане беше предизвикано с хапче във влагалището и сравнение със първото на системи с окситоцин(така ли се пишеше newsm78),
беше просто мечта!Беше много по-кратко и бързо и доста по-безболезнено Peace

# 700
  • Мнения: 208
EMA ES, защо бързаш. Аз предлагам заедно да разждаме. Като гледам сме с близки термини. Пък аз преди средата на февруари нещо не ми се ражда, че ние още не сме приключили ремонта. А и 35 седмица нещо не  е много хубаво. Дай да стане 37 и тогава  Hug

Чакам с нетърпение разказите на родилите мами

# 701
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Рони, са ши излезна да почистя двора, че сме в къща, а не в блок, след това торбата и в родилното...  Mr. Green За хапче във влагалището не бях чувала, ама явно има. И аз си мисля така, че би трябвало да е по-поносимо.
Абе Вики88 се оплакваше, че е с контракции -вчера и оня ден. Може днес и тя да ни зарадва...
Нещо ми се губят някои родили мами, които трябва да са изписани вече, но не са минали на отчет, като Leandrin и Shada примерно. И като цяло ми прави впчеталение, че родилите вече не вписват много-много тук, не споделят как са малките, как са те. Нищо, че ние още сме бременни, поне за мен не означва, че не се интересувам от това. В един момент всички ще сме родили мамчета.

# 702
  • Мнения: 172
Мойта торба е готова,ама...Явно ще трябва да повторя упражнението-двора,стълбите,тротоара,а може и до магазина да се разходя Mr. Green
Да,хапчето си е супер,ама не знам дали навсякъде го практикуват?

# 703
  • Мнения: 10
Привет, мили мамчета!
 Честито на всички родили  bouquet, да са живи и здрави те, бебчетата и семействата им!
 Гледах 1-ва страничка и си мисля, че има грешка в броя на мамите с близнаци-4 са с Емка Дремка, тя още не е родила (или аз правя грешка newsm78?)
 Ходих на лекар тези дни- и на държ. болница и на частно, частния лекар е категоричен, че трябва задължително да раждам секцио след първото такова преди едва 2 г., а в болницата, където раждам настояват да започнем нормално раждане и ако не се получи пак, тогава ножа Sad
 Аз съм твърдо за секцио, мерси за нормалното, миналия път минах всички болки и накрая и секцио, сега съм сигурна, че пак ще е така, още повече, че има опасност от руптура на матката след толкова скорошно секцио.
 Ама мен никoй не ме пита! Отделно ако раждам нормално, не трябва да ми се слагат никакви медикаменти, предизвикващи по-бързо раждането, аз миналия път със системите едва докарах 4-5 см разкритие, сега какво са си наумили да ме мъчат, не знам, пък и кака ви е на 35 г. вече, не съм 20-г. момиче Wink
 Вечер не спя, само за това мисля, някои ако има инфо за нормално раждали жени след секцио, моля да сподели, четох в чи4ко Гугъл, ама оскъдна е информацията...

# 704
  • Мнения: 74
изнервих се #Cussing out #Cussing out #Cussing out момичета какво сложихте в сака за бебето,уж знаех в един момент блокирах ПОМОЩЩЩЩЩ,мале тези хормони ще ме бобаркат

Общи условия

Активация на акаунт