Клюки - зимни , весели , забавни - 26

  • 14 712
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 659
Абе то точно счетито трябва да копира, утре като дойдат на проверка, нали трябва да знаеш, къде какво, що си подал. Луда работа ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Абе то точно счетито трябва да копира, утре като дойдат на проверка, нали трябва да знаеш, къде какво, що си подал. Луда работа ooooh!
Е, и а з така мислех....Ама не би ooooh! ooooh! ooooh! Не знам как и какво при проверка Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 349
Кога натрупахте толкова много, че нова тема!!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 128
Само да ви метна едно Здрасти и да се запиша в новата тема, че ще слагам чавето да спи.
Не пишете много, че нямате изчитане после  smile3534, и умната с полигамията!!!!!

# 19
  • Мнения: 54 460
Наде , къде се губиш ? Много продължи рождения ден ! smile3503

Макче,  и аз лягам ! smile3524

Те , работа си нямат , до сутринта ще изпишат 5-6 страници ! hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Няма няма..и аз отнасям след малко....Хайде лека и мека! Hug

# 21
  • Мнения: 1 128
Добро утро , хайде днес да пием дружно кафе  Wink

# 22
  • Мнения: 54 460
Добро утро , Макче ! Hug

Ама хич не ми харесва това кафе ! Blush
Така ли ще я караме вече ? На сухо ? Wink

То верно , че малко критика отнесохме , ама чак пък развратници не сме ! Wink
Очи пълни , ръце празни !  Peace
Говорим си само ! Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 128
Добро утро , Макче ! Hug

Ама хич не ми харесва това кафе ! Blush
Така ли ще я караме вече ? На сухо ? Wink

То верно , че малко критика отнесохме , ама чак пък развратници не сме ! Wink
Очи пълни , ръце празни !  Peace
Говорим си само ! Crossing Arms

Хепи, реших днес по-скромно, че нали Морг спомена нещо за  ban , не ми се ще да ви загубя  Hug

# 24
  • Мнения: 54 460
Морг не е страшна , тя само си говори ! Wink

Фионке , как мина гостито ? Wink

# 25
  • Мнения: 3 659
Макче, не се излагай па ти бре, как ша ни изгубиш, та аз с вас ставам и с вас си лягам  Joy

Тя, Морг, говорила за академията на науките, ама не са за мене тия работи Joy

Хепи,  Heart Eyes, чудех се дали да почвам и този ден с обичам те Crazy Да не ти стане прекалено сладко.

Какво гости, то след гостито е по-интересно hahaha Ама ей на, все на там ме избива ooooh!

# 26
  • Мнения: 54 460
Е аз исках по заобиколен начин да я питам ! Joy Joy Joy
Пък тя е умно момиче , ще разбере тънкия ми намек ! Че ме интересува продължението след гостито ! Blush

Добро утро , ПепиHeart Eyes
И аз те обичам ! Heart Eyes

# 27
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте, нямате изчитане ей  ooooh!

При мен само неприятности има, ама януари месец винаги ми е такъв.
Поне децата са живи и здрави, да съм спокойна за тях.

Вече трети месец нямам работа и започвам леко да се притеснявам.  Tired

Вложих всичките си пари в едно заведение за дюнери, но сега трябва да вдигна оборота двойно, за да съм на печалба. А иначе е на много възлово място. И, ако до месец не си намеря работа, се виждам как ще застана зад тезгяха и ще правя сандвичи.

# 28
  • Мнения: 194
Ееех момичета,как ви завиждам,благородно естествен Laughingо,че имате работа...,аз сьм изпаднала в една дупка,от която измькване няма сякаш...вече 2 месеца тьрся,почи каквото и да е работа,и все още нищо Confused
А моят мил БНД изобщо не се отказва,снощи пак ревове и молби,а като му кажа ,че няма смисьл и че нищо няма да излезе,започва да обижда,след 5 минути обрьща страницата,и пак почва да ме умолява да размисля,но сякаш с времето започва по -малко да ми пука...,може би защото всичко се случва от разстояние,ако беше на живо,не знам какво щеше да е Tired

# 29
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мислех да не пиша, за да не ви натоварвам с проблемите си, но няма с кого другиго да си споделя.
Скоро се навършват 8години от смъртта на майка ми, по която все още скърбя всеки един ден. А преди два дни почина и баща ми. С брат ми не сме особено близки и обикновено няма какво да си кажем, когато сме заедно, на помощ от негова страна не мого да разчитам.
Чувствам се толкова сама, а отговорността за двете ми деца ме тревожи, защото съм без работа и без ясна идея за бъдещето.
Знам, че не бива да се поддавам на отчаянието, но не виждам как да го направя.

Общи условия

Активация на акаунт