Февруарче духа две свещички, тук празнуват вече всички (41)

  • 22 851
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Малеееей, ще я гризкам Бухтичката!  Heart Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 6 011
Кротки са, та пак ида.  Mr. Green  hahaha
Малвинче, Далче, нови тапети? Мъж ми това?  Shocked Скрудж?  Mr. Green Та той е решил с тия да караме до гроб.  Mr. Green Добре, че когато ги слагахме се тръшнах, че искам скъпи тапети, та поне сложихме винилови - препоръчвам. Където е скъсано се лепи наобратно с Ц200 и ако се налучка добре десена - грам не си личи поразията.  Peace Та тия дни имахме "Труд и творчество", нашия клеча и е залепил всички части без грешка.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Като му подрекох оня ден, че искам да разместим малко спалнята, че то тренажор, сушилня... абе с една дума не е за пред хора, и стигнахме до развод. Ето такъв е моя мъж, не мога да го нахваля просто.  bowuu  Mr. Green Joy


Теди, ама страхотна е малката просто!  Heart Eyes
Танче, корави нерви ти желая!  Hug

puhich, дано ти платят отпуската и да ти хареса новото място!  Hug



Честито на днешните ни рожденници!   bouquet

# 707
  • Мнения: 3
Здравейте
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛОРА,МАРТИ,ГЕОРГИ И ХРИСТОМНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И РАДОСТ
 newsm59  

# 708
  • Варна
  • Мнения: 692
Да почерпя за здравето на моя рожденик. Честито и на астралните ни близначета!



  ura  ura  ura

# 709
  • Мнения: 163
Танче, ще мине! Hug
Теди, чудна Вики!  Heart Eyes Кога минаха два месеца... Shocked

# 710
  • Мнения: 40
Ето малко снимки от рожден ден на Аля, част 1-ва: http://fevruari2010.snimka.bg/children/2-ri-rd.650711.26273334 . Очаквайте продължение след събота! Wink

# 711
  • Мнения: 163
Ах, много е сладка рожденичката... Heart Eyes
А Нийчето действително плаче на всички снимки... Sad

# 712
  • Мнения: 40
Ах, много е сладка рожденичката... Heart Eyes
А Нийчето действително плаче на всички снимки... Sad
Мерси, Коте!  Hug
Ама вие да не мислите, че се шегувам за Нийчето?!   Mr. Green Ревла голяма!

# 713
  • Мнения: 219
Някой ще ми прати ли паролата за албумчето, моля? Тази, която си знам нещо не работи... Blush

П.П. Всъщност аз влизам, но не виждам снимките на Алето...

# 714
  • София
  • Мнения: 6 011
Рали, паролата не е сменена, нещо сайта им се е бъгнал май. Трябва да отидеш на заглавната страница и да влезнеш с име и парола.  Peace

Тане, много е пораснала Лекси! А, Нийчето, душинка малка, наистина все е зинала, да е жива и здрава!  Hug Голям зор видях и аз с ревливия Макси, да не те плаша, ама до ден днешен зине при най-малкия повод, а често и без повод.  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 40
Ники, мерси, миличка!  Hug
Рали, все същата е паролата. Не знам защо не ги виждаш.  newsm78 Качих ги и във ФБ.
  Hug

# 716
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Танче и тортата много добре е станала  Peace
Нещо има проблем с този сайт сус снимките, чак на 4 опит ме пусна.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Честит 2-ри Рожден ден на Лори, Марти, Георги И Христо! Пожелавам им да растат много здрави, щастливи и с много късмет!

# 718
  • Мнения: 36
уф, добре, че е тоз ФБ да видя някоя друга снимка, не ще и не ще снимка.бг да отвори  Crossing Arms

ние сме ок, ооообаче току що пристигна малката надрискана и отивам да я мия и приготвям за сън. ей, една минута да има човек да седне и ще намерят с какво да го вдигнат  ooooh!

честит рожден ден на всички празнуващи днес слънчица! много щастливи, добрички и здрави  Heart Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 209
Честито на рождениците! Живи и здрави да са!

Танче, страхотни са ти момиченцата Heart Eyes Голям зор е с ревливо дете. Ясен и до ден днешен си е доста ревлив. Пуска ги тия сълзи като река, когато си пожелае. Първите 3 месеца беше големия зор при нас. След това нещата постепенно се нормализираха но все още си реве с пълно гърло. Днес ми скъса нервите Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт