Анатомията на Грей - Тема №14

  • 40 922
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Много ми хареса епизода. Сериала пак започна да набира скорост.
За анкетата аз много пъти съм споделяла, без Дерек и Мередит сериала няма да е същия, не знам дали бих гледалал, по-скоро не.

# 16
  • Мнения: 0
Няма как сериала да е същия без тях, но аз бих продължила да гледам. Кой знае как може да ни изненада Шонда. Wink А за Изи - общо взето ми е безразлично дали ще се върне или не, ама с това идвам си - отивам си започва да става тъпичко. Confused

А ето тук има ревю на епизода. Simple Smile
http://www.tvfanatic.com/2012/01/greys-anatomy-review-widow-casserole-anyone/

# 17
  • Мнения: 44
Хайде и аз едно записче.За темата-  bouquet

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 23:03 от ^ОкеаН от МечтИ^

# 18
  • Мнения: 4 864
Еййй,мерси,за това,че ме има на първата страничка   bouquet

Толкова съм назад с материала. Моля ви, кажете ми къде да следя последните серии на сериала,за да мога и аз да се включвам в разговорите...

# 19
# 20
  • Мнения: 2 149
И аз след малко сядам да гледам,не мога да чакам превода,разпалихте ми любопитството Laughing
Темата е супер Peace
П.С докато писах,има и превод вече Joy,благодарско.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Айде и аз  в новата темичка. Относно анкетата - и аз мисля, е без Дерек и Меридит филма няма да е същия и по-скоро не бих го гледала.

# 22
  • Мнения: 0
Невероятен епизод!А краят беше просто....страхотен!Изпълни ме изцяло този епизод!Най-добрата драма ще е винаги "Анатомията на Грей",независимо какви са номинациите,той просто след осем години е още същото ВЕЛИКО нещо,което беше през първите си сезони!

И да...Оуен е прав...а Кристина-глупачка!

# 23
  • Мнения: 493
Скрит текст:
Така ли ми се струва, или ще събират Теди и Оуен?

# 24
  • Мнения: 1 331
Поздравления за невероятната тема.
Иначе аз искам Изи обратно, винаги съм я харесвала много. Макар че как ще се впише? newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Тегля новия епизод Simple Smile

На мен Изи не ми липсва.

# 26
  • Мнения: 9 144
Скрит текст:
Така ли ми се струва, или ще събират Теди и Оуен?

Скрит текст:
Не мисля че тя би му простила някога, аз го виждам по-скоро с Ейприл.

И да...Оуен е прав...а Кристина-глупачка!
Скрит текст:
Не, не е прав, тя Е Елис Грей, както сама каза на Мередит, и няма нужда от деца. Той го знаеше прекрасно от самото начало. Щом иска деца и това е по-важното за него, да си намери друга жена.

# 27
  • Мнения: 685
След цялата драма около смъртта на Хенри, последните няколко серии добре ми идват и с удоволствие ги гледам.
Тайничко очаквам развитие при Марк и Лекси... ще дойде изневиделица може би. Praynig
В добра светлина показват новата му изгора, но мен не ме кефи особено. Лекси е просто изключителна в много отношения специално и за McSteamy.

Интересно оформление на темата  Peace

# 28
  • Мнения: 0


И да...Оуен е прав...а Кристина-глупачка!
Скрит текст:
Не, не е прав, тя Е Елис Грей, както сама каза на Мередит, и няма нужда от деца. Той го знаеше прекрасно от самото начало. Щом иска деца и това е по-важното за него, да си намери друга жена.
Скрит текст:
Права си до някъде,но мисля че и Кристина има вина...по принцип мразя абортите и за мен само една глупачка може да го направи (ако няма основателна причина)... .Нищо нямаше да й стане на Кристина,ако си беше останала в къщи известно време - без операции... Кали и Аризона как се справят ? Тя Кристина няма сама да го отглежда това дете?Не.Оуен ще бъде до нея,като толкова иска операции.Той ако трябва,щеше да се гриже за детето(през повечето време) .  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 9 144


И да...Оуен е прав...а Кристина-глупачка!
Скрит текст:
Не, не е прав, тя Е Елис Грей, както сама каза на Мередит, и няма нужда от деца. Той го знаеше прекрасно от самото начало. Щом иска деца и това е по-важното за него, да си намери друга жена.
Скрит текст:
Права си до някъде,но мисля че и Кристина има вина...по принцип мразя абортите и за мен само една глупачка може да го направи (ако няма основателна причина)... .Нищо нямаше да й стане на Кристина,ако си беше останала в къщи известно време - без операции... Кали и Аризона как се справят ? Тя Кристина няма сама да го отглежда това дете?Не.Оуен ще бъде до нея,като толкова иска операции.Той ако трябва,щеше да се гриже за детето(през повечето време) .  Crossing Arms

Отново
Скрит текст:
Кристина, не е Кали или Аризона, тя е Елис, за нея хирургията е най-важния приоритет. Да родиш едно дете и да го зарежеш на бавачки е по-добре отколкото да не го раждаш??? Кристина е чудесна със Зола, но това е само защото не е нейна, отговорността не  е нейна, тя не може да понесе отговорността да има дете

Общи условия

Активация на акаунт