Тема Незабравима 225-След финала

  • 46 529
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 2 297
Момичета днес не успях да гледам серията  smile3518 smile3518 smile3518
При тези 4асове за излъ4ване да го гледаш си е цяло геройство! newsm53

# 676
  • Мнения: 0
Момичета днес не успях да гледам серията  smile3518 smile3518 smile3518
При тези 4асове за излъ4ване да го гледаш си е цяло геройство! newsm53
Миме не си само ти! smile3518 smile3518 smile3518

# 677
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! Hug
Безкрайно съжалявам, че не мога да гледам пак "Незабравима" smile3516, ама с тия абсурдни часове на излъчване на сериите и повторенията, просто няма как да стане! Naughty Не че не мога да ги гледам от някоя колекция във Ви бокса и Ю тюбето, но си е друго, когато се гледа по ТВ- поне за мен! Но какво да се прави- който изготвя програмната схема в тия двете телевизии, нещо не се справя съвсем добре. Crossing Arms Би трябвало по- добре да се проучва зрителския интерес, категорията потенциални зрители, тяхната заетост и прочие решаващи фактори, пък да бяха хвърлили и едно оче на нашата тема тук в БГ Мама- не сме за пренебрегване феновете, които сме изписали вече цели 225 теми и продължаваме да поддържаме интереса си към този сериал, въпреки че отдавна спряха излъчването му по Нова, не излъчиха втория сезон, а и самия сериал приключи преди цели 8 месеца. Поне малко уважиение ни дължаха, ама на кого да го казвам- насреща няма никого! Crossing Arms Нейсе...
Да си припомним Незабравимия... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=YIlmp4gdJOA&list=UUMHjHmXFPbn … &feature=plcp

Подкрепям идеята за национална среща! newsm10 Само че как ще стане и къде? Thinking Повечето от момичетата от темата се познаваме лично и имаме своите контакти- лични срещи от време на време, контакти във ФБ или скайп, чудесно би било да се съберем заедно- да се набъбрим на воля, ама как ще стане?... Живеем в различни краища на България и да се съберем в една точка, в удобно за всички време, ми се струва твърде трудно осъществимо. Да не забравяме и кризата и проклетите пари, дето все за нищо не стигат...То души богати, над дребните неща сме, ама пусто- за всичко, пари трябват! Но аз съм с две ръце за! Big Ups Само свирвате и се отзовавам! lovekiss ( дано да мога, де!)...

# 678
# 679
  • Русе
  • Мнения: 2 297


Добро утро! Hug
Денят ще е хубав, когато започва с хубаво кафе и компания! smile3525

# 680
  • Мнения: 46
Dобро утро в сряда и прекрасен ден Hug
Вени,благодаря ти за отговора HugСигурно щях да получа инфаркт,ако прочетях,че Нова излъчва целите турски епизоди,без да си упражнят крояшките и закърпващи възможности Wink
А и както изглежда няма да качат Незабравима за онлай гледане в novaplay #2gunfire не че няма откъде да го гледам,но се надявах ...
Днес следва....

 
След още само 88 епизода и "мааалко" изхабени нерви ще видим тази красота  txtloves



Идеята за национална среща е страхотна lalalala

# 681
  • Варна
  • Мнения: 475
Добро утро в поредната сряда , уви трепетът не е същият ,но хората са налице . Пожелавам ви лек и спорен ден и много усмивки.

# 682
  • Мнения: 27 735
Добро утро!  Hug

Много усмивки  ви желая!
  Hug



Скрит текст:
И нещо любимо за добро настроение:


# 683
  • Мнения: 9
Добро утро в ден - сряда! Желая Ви много усмивки и позитивни емоции!

# 684
  • Мнения: 0
Добро утро, Незабравими! Hug Hug Hug
Да се настроим за днес на вълна Нова тв. Laughing





Хубав ден, с много положителни емоции! Hug Hug Hug

# 685
  • Русе
  • Мнения: 2 297
Добро утро, Незабравими! Hug Hug Hug
Да се настроим за днес на вълна Нова тв. Laughing



Хубав ден, с много положителни емоции! Hug Hug Hug
Дааааааааа, "великото" гонене започва от днес! newsm47

# 686
  • Мнения: 79
Здравейте, Незабравими! Благодаря за хубавите думи и пожелания за малката ми щерка. Не можах да ви заблудя със снимката, понеже явно отдалече си личи кой е автора...нямам предвид на снимката. Желая ви една прекрасна сряда с едно малко стихче. Е, средите вече не са това, което бяха...., но все пак животът продължава.

Магия

От очите ти красиви
светлина струи, дете
Радост в делниците сиви
Пристан в бурното море

По косите ти от свила
греят хиляди звезди
Слабостта е твойта сила
Нощите ми правиш дни

Зад усмивката свенлива
пламъче едно гори
Дъжд душата ми полива
и покълнаха мечти

# 687
  • Мнения: 570
Добър ден,Незабравими! Hug Hug Hug
Бганио, отново прекрасен стих! smile3501 smile3501 smile3501
Усмихнат ден и приятно гледане на епизода ,за тези които имат тази възможност!

# 688
  • Мнения: 79
Аз с малко закъснение се движа, но сега изгледах 1 епизод. Точната дума е само една - класика! Всичко е точно, премерено, много въздействащо и достатъчно да те омагьоса. Не знам как са го постигнали. Дали те самите знаят....? Приказката за любовта откакто свят светува, разказвана ни отново, но по един наистина уникален и незабравим начин. Чао до по-късно.

# 689
  • Мнения: 9
След дозата "Незабравима" по Нова, с Харун Ви приканваме на следобедно кафе.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт