Тема Незабравима 225-След финала

  • 46 528
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
След дозата "Незабравима" по Нова, с Харун Ви приканваме на следобедно кафе.... Hug



Щом и Харун е тук би било срамота да откажем  Laughing

Бганьо,поздравления за нестихващата муза.И поздравления за малката красавица.Да ви е жива и здрава  smile3525

Приятен следобед,Незабравими   bouquet

# 691
  • Мнения: 9
Байгън,  завладяваща е твоята "Магия"...Поздравления за теб и музата, вдъхновила те да напишеш този стих!

За теб:

# 692
  • Мнения: 9
Така и така сме на вълна хубавелко, да продължим







# 693
  • Русе
  • Мнения: 2 297
Бганьо, прекрасна "Магия"! smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Скоро и у вас ще има това :

# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 315
Добро утро,Незабравими Hug

Приятен ден,компания!Не забравяйте да се усмихвате lovekiss


Много хубава идея - да се съберат в клип всички танци на Харун и Еда! newsm10
Нямаше ли подобен клип и на някое от нашите момичета? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 697
  • Мнения: 315
И аз го гледах сутринта. Първи епизод по оригиналните свършва с влизането на харун в дома им с букет светя , и една го вижда на вратата са.
Скрит текст:

Не е възможно да дават по един цял епизод , защото те са от около 90минути т.е.един час и половина ,а трябва да има и реклами ........... иначе Нова как ще събере парички за втория сезон на "Незабравима" hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaТе са отделили екранно време 1,5 часа , но поне 20 минути , а да не е и повече, са за реклами!!!!

# 698
  • Мнения: 315
Момичета днес не успях да гледам серията  smile3518 smile3518 smile3518
Не само ти , аз също не я гледах , нито пък вчерашната!!!
 newsm45 newsm45Ама какво да се прави , освен всичко трябва и да се работи!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Русе
  • Мнения: 2 297


А колко е далеч този момент...ако / или когато/ го дадат?! wait

# 700
  • Мнения: 3 203
Ехо.......най-сетне и аз да се класирам . ooooh! Днес чок зор видях . ooooh!Абе с една дума каръшки ден . Tired Момичета няма как да не ми се оправи сега настроението с тези красоти дето днес сте постнали. Hug Бганьо ти си знаеш "УНИКАЛЕН СИ И НЕЗАБРАВИМ"  bouquet  bouquet  bouquet Поклон пред твоята нестихваща муза. newsm20 newsm51 newsm51

Компания много съм щастлива за отзивите който проявявате за нашата национална сбирка.  love001  love001  love001 newsm17 newsm17 newsm17 Този филм направи с нас чудеса и неща който ще останат незабравими във векове и времена . newsm44 Това се казва МАГИЯ . :txtloves
http://www.youtube.com/watch?v=KzTeKeWFhFg&feature=g-user-u& … b2tk03uQCtWspC57k

# 701
  • Варна
  • Мнения: 475
Добър вечер, ще направя едно съобщение , във Фейсбук joji от форума е направила група "сериала Незабравима ", който иска може да се включи , за сега сме 28 човека

Пропуснах да поздравя творците уникални сте.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 475
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

# 703
  • Мнения: 24
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693

# 704
  • Варна
  • Мнения: 475
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693

мерси мила

Общи условия

Активация на акаунт