Тема Незабравима 225-След финала

  • 46 530
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 203
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.


Кесара привет мила . Hug Heart Eyes Тази седмица са прошките и аз май на теб трябва да поискам една прошка щото много се изложих и по твоят въпрос неможах да свърша нищичко  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Praynig Praynig Praynig Praynig Но ще компенсирам на сбирката ни . smile3534 smile3534 smile3534

# 706
  • Мнения: 3 203
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693

Валя страхотен избор . PeaceТова го нямах  във vbox7 ега ще си го прибавя към любими. newsm51  love001 Кесарче нищо ли номожа да възстановиш от профила си в ютуб  newsm45 newsm45 newsm45

# 707
  • Мнения: 315
И аз го гледах сутринта. Първи епизод по оригиналните свършва с влизането на харун в дома им с букет светя , и една го вижда на вратата са.
Скрит текст:

Нов човек се е появил в нашата тема!  newsm44
 Янина,добре дошла! smile3525

# 708
  • Варна
  • Мнения: 475
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.


Кесара привет мила . Hug Heart Eyes Тази седмица са прошките и аз май на теб трябва да поискам една прошка щото много се изложих и по твоят въпрос неможах да свърша нищичко  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Praynig Praynig Praynig Praynig Но ще компенсирам на сбирката ни . smile3534 smile3534 smile3534
От мен да мине Миме ,ще ти дам прошка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 709
  • Варна
  • Мнения: 475
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693

Валя страхотен избор . PeaceТова го нямах  във vbox7 ега ще си го прибавя към любими. newsm51  love001 Кесарче нищо ли номожа да възстановиш от профила си в ютуб  newsm45 newsm45 newsm45
Колкото до клиповете , в тубата съм изтрита изцяло , но лошото е ,че единият от клиповете го загубих напълно , но здраве да е

# 710
  • Мнения: 3 203
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.

Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693

Валя страхотен избор . PeaceТова го нямах  във vbox7 ега ще си го прибавя към любими. newsm51  love001 Кесарче нищо ли номожа да възстановиш от профила си в ютуб  newsm45 newsm45 newsm45
Колкото до клиповете , в тубата съм изтрита изцяло , но лошото е ,че единият от клиповете го загубих напълно , но здраве да е


Взимай бързо поправителни мерки . Hug А пък ние тук ще чакаме търпеливо.Защото важен е крайният резултат. Hug

# 711
  • Мнения: 27 735
Сряда вечер е....  smile3503

Време е за:
 Crazy Crazy Crazy


"Незабравима"- 73-и епизод,
преведен от страхотната Леман
  love001  love001  love001


С една от най- любимите ми сцени ....   Peace   Познайте коя! smile3503

Приятно гледане!  Hug

# 712
  • Мнения: 24
ООООООО Миме , как  си скъпа ? Гледам и Валдес и Вени .Привет момичета.
Здравей, Кесара!
Аз пък ще те поздравя с един от любимите ми клипове!
http://vbox7.com/play:45e9e693
Валя страхотен избор . PeaceТова го нямах  във vbox7 ега ще си го прибавя към любими. newsm51  love001 Кесарче нищо ли номожа да възстановиш от профила си в ютуб  newsm45 newsm45 newsm45
Колкото до клиповете , в тубата съм изтрита изцяло , но лошото е ,че единият от клиповете го загубих напълно , но здраве да е
Взимай бързо поправителни мерки . Hug А пък ние тук ще чакаме търпеливо.Защото важен е крайният резултат. Hug

Изпълнила си заръката на Мария!  newsm10 smile3501 newsm74  newsm51 newsm51 newsm51

# 713
  • Мнения: 570
Сряда вечер е....  smile3503

Време е за:
 Crazy Crazy Crazy


"Незабравима"- 73-и епизод,
преведен от страхотната Леман
  love001  love001  love001


С една от най- любимите ми сцени ....   Peace   Познайте коя! smile3503

Приятно гледане!  Hug

Оооооо, Ивче  bouquet,правите ме особено щастлива!Благодаря на теб и Леман  bouquet!Прекрасни сте! lovekiss lovekiss lovekiss

# 714
  • Мнения: 24
Сряда вечер е....  smile3503
Време е за:
 Crazy Crazy Crazy

"Незабравима"- 73-и епизод,
преведен от страхотната Леман
  love001  love001  love001

С една от най- любимите ми сцени ....   Peace   Познайте коя! smile3503
Приятно гледане!  Hug

Иве, Леман, благодаря ви! Страхотни сте момичета!


# 715
  • Варна
  • Мнения: 475
Сряда вечер е....  smile3503

Време е за:
 Crazy Crazy Crazy


"Незабравима"- 73-и епизод,
преведен от страхотната Леман
  love001  love001  love001


С една от най- любимите ми сцени ....   Peace   Познайте коя! smile3503

Приятно гледане!  Hug

Благодаря ви момичета безценни сте


# 716
  • Мнения: 3 203
Сряда вечер е....  smile3503

Време е за:
 Crazy Crazy Crazy


"Незабравима"- 73-и епизод,
преведен от страхотната Леман
  love001  love001  love001


С една от най- любимите ми сцени ....   Peace   Познайте коя! smile3503

Приятно гледане!  Hug


Дълбок поклон момичета . newsm20 newsm20 newsm20 txtloves txtloves txtloves newsm51 newsm51 newsm51

# 717
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! Hug
Първо поклон на великия Бганио за поредния му шедьовър- много красиво стихотворение, изящно! smile3501 smile3525
Благодаря на Ивва и Леман за превода на епизод 73- чудесно е да го гледаме с превод и пак да се потопим в нашата магия... newsm51 newsm51
Че в другите сериали, дето ги гледам бой и само бой #Crazy ooooh! ooooh! ooooh!- преди малко в серията, Кузей така яко разпертушини цяла дружина биячи, та чак единия за малко да го удуши... bash box Беше готино ама- тоя Кузей като пощръклее и да не си му пред очите, пък красавец...красавец... thumbsup
В харема на султана във ВВ, мадамите се хванали за гушите в пряк и преносен смисъл... fight
 Във фрагманите на другите ми два сериала- пак насилие ooooh!- в КВФ- Мустафа мръсника отвлече и заби един шамар на Фатмагюл, smile3516 а "В обикнах едно дете", не стига, че отвлякоха и простреляха главната героиня, ами и двамата й мъже се уловиха за реверите и работата стана сериозна... newsm09 Бре, ще се изпотрепят тия хора навсякъде!... #Crazy  smile3557 После какво ще гледам?! Thinking Пак "Незабравима"! Big Ups

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 00:03 от danidorina

# 718
# 719
  • Мнения: 46
Добро утро и спокоен ден,Незабравими Hug
Иве,Леман благодаря Ви! : lovekiss



 

Наде,прекрасен колаж с целувките на красавците ни  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт