Коя част от домакинската работа мразите най-много?

  • 8 796
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 39 136
Мразя разни неща, ама се старая да си ги направя приятни.
Мразя да мия съдове, но си купих ръкавици и сега е малко по-добре.
Мразя да простирам през зимата навън. Простирам вътре.
Мразя да гладя и не го правя.

Я да кажа какво обичам.
Обичам да чистя с мопа - честна дума. Особено като си сложа някой препарат с хубав аромат.
Обичам да сгъвам дрехите и да ги подреждам. И да преподреждам шкафове, ама на спокойствие.
Обичам да готвя.
Обичам да пускам пералня.

# 91
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
мразя да гладя Peace

# 92
  • Мнения: 447
Пфууу, затвърждавам мнението си за смяната на спалното бельо от първия пост! Няма по-изнервящо, противно и неприятно нещо! Току-що ми се наложи да извърша това упражнение отново и пак избеснях... Ужас направо!  smile3515

# 93
  • Мнения: 2 786
Такааа, да видим ...

Чак да мразя - не, но неприятни са ми следните дейности:
- простиране
- сгъване, сортиране и слагане по местата на изсъхналите дрехи
- миене на чинии на ръка (Бог да благослови изобретателя на съдомиялната)
- миене на баня и тоалетна

Приятни са ми следните дейности:
- миене на прозорци (честно, мога да ги мия всеки ден  Mr. Green)
- минаване с прахосмукачката
- преподреждане на шкафове, гардероби, чекмеджета, етажерки (на спокойствие като Л'Агент)
- да гладя (ама на спокойствие)


Предлагам да се комбинираме някак - аз ще ви мия прозорците, ще прахосмуча и ще ви гладя, а някой ще ми простира, сгъва, сортира и подрежда в гардероби и чекмеджета изсъхналите дрехи и ще мие банята и тоалетната.  Joy

# 94
  • Мнения: 36
И аз мразя да гладя,затова НЕ гладя.Да живее сушилнята! newsm44Чаршафи също не обичам да сменям  Mr. Greenама няма как.Абе понякога се чуствам слугинче, Embarassedама понякога принцеса newsm03

# 95
  • Мнения: 2 786
Важното е принцеското усещане да преобладава.  Grinning

# 96
  • Мнения: 9 710
Лейди Гага обича да пере

Лейди Гага и Тейлър Кини - секси върколакът Мейсън от „Дневниците на вампира", не пропуска седмица, без да си изперат дрехите.
Разбира се, не го правят нито на ръка, нито в домашни условия, а ползват услугите на обществените перални в калифорнийския Хермоза Бийч, където се намира апартаментът на актьора, пише "Хай Клуб".
Освен това 25-годишният приятел на мегазвездата се грижи всеки ден да има пресни плодове и зеленчуци на трапезата на известната му изгора.


Цитата е от Хотнюз, но не мога да дам линк, защото форума го разпознава като спам!  Laughing

Някой е чел темата и си е написал статията!  Mr. Green

# 97
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Не обичам да гладя.
 Мразя да мия банята...толкова е варовита водата, че точно след два часа пак всичко е на петна #Cussing out

# 98
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 788
Гладенето и обличането на юргани, защото т.нар. нови чаршафи нямат като старите дупка в средата и ми е много трудно и досадно.

# 99
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Май гладенето ще отнесе палмата на първенството така като гледам  Laughing

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 171
Още един глас срещу гладенето! Много го мразя това упражнение, ама още повече мразя да мия прозорци. А да, и да сменям спалното бельо също мразя.

# 101
  • Мнения: 56
Мразя да готвя и обожавам да пера, предимно с пералнята , ама и тези дрехи, които са на ръка не ми пречат.
Не че обичам да чистя, но пък ненавиждам да ми е мръсно и разхвърляно, така че на прахосмукачката,  миенето на чинии, чистенето на теракота и банята и тоалетната гледам като на необходимото зло , за да мога да си седна на спокойствие и да ми е приятно от обстановката около мене.

# 102
  • Мнения: 15 379
Ненавиждам миенето на прозорци!
Окачането и закачането на пердетата после ме влудява.

# 103
  • Мнения: 447
И така, добавих анкета. Всеки, който желае, може да гласува за 3-те си най-омразни дейностиPeace

# 104
  • Мнения: 201
Обичам да мия чинии - мога с часове. Мразя да мия загорели тенджери, обаче...
Обичам да гладя, много ме успокоява, особено зимно време... някак си ми става уютно.  Crazy
Не обичам да мия прозорци... отлагам го колкото се може повече. Пък и имам чувството, че ефектът е краткотраен.
Също така много мразя да събирам дрехите от простора и да ги нагъвам и подреждам по местата им... толкова време отнема  ooooh!
Това, което също много обичам, е да полирам приборите  Heart Eyes понеже при нас водата е отвратително варовита, често ми се налага - не ми пречи никак.

  bouquet за темичката и автора!

Общи условия

Активация на акаунт