Авентския биберон с цепка

  • 6 153
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
този биберон си го бях купила спец. за отварата от овесени ядки , когато имахме запек и изпивахме индустриални количества...като се замисля май освен за нектар и за отвара от овесени ядки за друго не съм го ползвала...доста безполезна придобивка според моя скромен опит smile3504

# 16
  • Мнения: 282
Аз сам много доволна от този биберон.Взависимост от гастотата на папането,можеш да си го вартиш на 1,2 или три.Много е удобно !!! Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 27 524
Мисля че говориш за биберона I - II -III .Той е за каши и пюрета /леко разредени/ и пуска различно. АКо "I" е насочено към нослето пуска най-малко. Ако е "III" - най- много.



Не говори за него, а за тези биберони с кръстовидните разрези вместо дупки  Simple Smile

Доколкото знам,Авент нямат биберон с кръстовидни разрези  newsm78

Иние се оливаме много с него,ползвам го за супи,каши

# 18
  • Мнения: 8 505
Аз давах нектари с него.Но тя не се кефеше особено.Предпочиташе го през сламка.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Такъв имам аз но е на Чико- и в зависимост от позицията пуска различно- с него давах пюрето в началото- а сета каша ако откаже да яде с лъжица- прави го когато му се спи следобяд ...
Удобна е но не я употребих пълноценно- за сега му давам млякото с най малката- още се дави Shocked

# 20
  • Мнения: 160
да ползвам го и съм много доволна , само  с него си пие млякото вечер,откакто стана на 5 мес.

# 21
  • Мнения: 827
 Върши чудесна работа месеци наред! Използвах го за какво ли не!

# 22
  • Мнения: 41
Върши чудесна работа месеци наред! Използвах го за какво ли не!
и при нас е така .... Peace...пием млякото на    III-ka без проблем bowuu

# 23
  • Мнения: 438
Мисля че говориш за биберона I - II -III .Той е за каши и пюрета /леко разредени/ и пуска различно. АКо "I" е насочено към нослето пуска най-малко. Ако е "III" - най- много.
Относно насочването е точно така, но къде пише, че е за каши и пюрета? Аз доколкото знам те се дават с лъжичка и дори се смята за вредна практика приучването на бебето да ги поема с биберон.
Ние го използваме този биберон от навършването на 3 месеца за мляко, първо на едната цепка, после, като започнахме да слагаме вътре бисквитка - на третата цепка. Сега и без бисквитка си пие млякото на третата цепка, а от 2 месеца ги използваме и за вода и за сокчета. Вече сама си държи шишетата за вода и сокове, понякога и това с млякото и ги върти, изглежда усеща, че пуска различно и си го намества както тя иска.
Точно така.И аз съм от излъганите,олива се целия и храненето става невъзможно.Отказах се от тези биберони.Не за пръв път чувам лошо мненеие за тях.  Naughty  #Crazy А ги продават за по-добрите...  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 206
Аз ползвах този биберон с позициите "І-ІІ-ІІІ" за сгъстените АР млека ,защото  обикновените с дупките не вършиха работа ,но скоро ги смених тези биберони не са много удобни. Моя бебчо признава вече само анатомичния каучуков биберон "NUK". Да на пръв поглед имат нестандартна форма ,но от тях се пие най-добре мляко ,защото точно имитира зърното на гърдата в състояние на кърмене, не случайно и ортодонтите ги препоръчват. newsm10 smile3501
Бибероните на "Авент" за нищо не ги ползвам само събират прах.  newsm12

# 25
  • Мнения: 4 451
Много съм доволна точно от този биберон на Авент. Започнах да го ползвам към 10-тия месец, когато въведох кисело мляко с бисквити и ми бе нужен биберон с по-голяма дупка.

# 26
  • Мнения: 2 908
За 3-месечно бебе мисля,че няма да става още-ние започнахме да го ползваме на около 7 месеца за по-гъсти нектари,мляко с бисквити...На 3 месеца ползвахме биберон номер 2 на Авент LaughingЯдем с бибероните на Авент от началото-не сме имали проблеми никога-не знам какви проблеми може да има с тях. Thinking

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Темата е от 2006г. и бебето едва ли вече ползва шишета с този биберон Mr. Green

# 28
  • Мнения: 438
Темата е от 2006г. и бебето едва ли вече ползва шишета с този биберон Mr. Green
Joy Joy Joy  Нямам навика да гледам тези неща  Grinning

# 29
  • Мнения: 100
Аз имам същия биберон само че на д-р Браун, беба пие мляко от четвъртия месец с него без да се дави.И още го ползвам за вечерното мляко. Явно всичко зависи от детето.

Общи условия

Активация на акаунт