Авентския биберон с цепка

  • 6 159
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Този биберон на Авент с трите позиции го ползвам от 5-ти месец,много ми е удобен,сега вече си пие млякото на 3-та позиция и не се улива за разлика от началото

# 31
  • Мнения: 2 039
Този биберон на Авент с трите позиции го ползвам от 5-ти месец,много ми е удобен,сега вече си пие млякото на 3-та позиция и не се улива за разлика от началото
И ние така, но от 6 месец, когато мина на АМ  Peace

# 32
  • Мнения: 268
Аз ползвах този биберон с позициите "І-ІІ-ІІІ" за сгъстените АР млека ,защото  обикновените с дупките не вършиха работа ,но скоро ги смених тези биберони не са много удобни. Моя бебчо признава вече само анатомичния каучуков биберон "NUK". Да на пръв поглед имат нестандартна форма ,но от тях се пие най-добре мляко ,защото точно имитира зърното на гърдата в състояние на кърмене, не случайно и ортодонтите ги препоръчват. newsm10 smile3501
Бибероните на "Авент" за нищо не ги ползвам само събират прах.  newsm12
И от Авент, НУК ...да не изброявам недостатъци сега сме с перисталтик биберон на пиджин и до този момент нямам оплаквания,по се доближава до зърното,защото е разтеглив!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
Този биберон започнах да го използвам след 7-я месец за каши.Пюрета с биберон не съм давала.Мляко и други течности с него трудно се пият,защото струята е много силна Peace

Общи условия

Активация на акаунт