хапчета Weight Loss

  • 27 070
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Е и аз направих тази дивотия...поръ4ах ги на по-високата цена....
Поръчах ги в петък,и никой не се е обадил за потвърждение.
Мисля си ....ако направо ми ги доставят ,аз мога да ги върна ,нали?

# 16
  • Мнения: 0
Аз също поръчах хапчетата и днес доидоха изпих вече едно и не усещам глад пия доста вода и ми се обадиха да потвърдя поръчката мисля че ще има ефект но ще видим ако наистина има ще ви пиша...Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 462
mimetyyyyy, след колко време ти се обадиха за потвърждение? След потвърждението, колко време чака за доставка?

Последна редакция: вт, 24 яну 2012, 17:01 от Петяя

# 18
  • Мнения: 0
Не знам дали не направих грешка и аз порьчах вчера вечерта цената му беше 74 сега е по-ниска дали не е някаква измама не са ми се обаждали още за потвьрждение.Дали да не ги откажа?

# 19
  • Мнения: 1
Само с хапчета нещата НИКОГА няма да се получат. Нужен е добър и балансиран хранителен режим, качествена тренировка и добра почивка за каквито и да е фитнес цели - било то отслабване или закване.

# 20
  • Мнения: 16
Здравейте на всички и аз след бременността си качих повече от 30кг.Заради многото хормонални препарати и залежаването в къщи.Останаха ми 7кг да си върна предишната фигура,но аз искам и малко повече.Ще чакам мамите закупили продукта да споделят повече инфо  1-2 седмици след като са го пили,за странични ефекти и изобщо как е протекло всичко при тях,за да пробваме и ние.

# 21
  • Мнения: 1 095
И аз бях пуснала такава тема, много съмнително ми се видя, че няма обратна връзка.
Дано не е някаква върла измама.
Успех, момичета !  bouquet

# 22
  • Мнения: 103
Незнам ,обаче още не са се обадили за потвърждение.Поръчката я пуснах в петък.

# 23
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Незнам ,обаче още не са се обадили за потвърждение.Поръчката я пуснах в петък.

И аз пуснах в петък поръчката.
До момента нямам обаждане.
Чудя се дали да не откажа, ако изобщо ми ги доставят.

# 24
  • Мнения: 0
Аз също си поръчах в понеделник,но все оше нямам обаждане за подвърждаване утре надявам се да ги доставаят:)

# 25
  • Мнения: 0
здравейте,днес получих моите хапчета,които поръчах миналия петък.искам да ви кажа,че още на следващия ден(събота),ми се обади мъж за потвърждение.каза ми че в четвъртък т.е. днес хапчетата ще ми бъдат доставени,което вече е факт Simple Smile почвам ги утре...пък ще видим...и аз се замислих за гаранцията която дават,но в пакета има нещо като фактура,не разбирам англ.и не знам дали изпълнява функцията на гаранция.иначе за контакт са дали contaktbg@activefoodsupplements.com дано съм ви била полезна Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3
Kakvo stava momicheta?nQkakvi otzivi ot hapchetata ima li?

# 27
  • в колонките
  • Мнения: 510
Kakvo stava momicheta?nQkakvi otzivi ot hapchetata ima li?
     
         Защо не зачиташ правилата във форума и не пишеш на кирилица?

# 28
  • Мнения: 45
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи

# 29
  • хасково
  • Мнения: 290
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи
Наистина много неприятно. Ако дойде пратка се замислям дали да не я върна?Не е много изрядна работата Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт