iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 5

  • 29 656
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
ХИЛЯДИИИ БЛАГОДАРНОСТИ  ЗА ПРЕВОДА  МНОГО ЦЕНЯ ВАШИЯТ ТРУД И ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВИ ВРЕМЕ .

# 706
  • Мнения: 2 463
    Мили момичета,отново и за пореден път се възхищавам на труда Ви!Благодаря  горещо с по едно виртуално кафенце и съдечна прегръдка!! Hug!

# 707
  • Мнения: 11
Здравейте, къде сте всички  Голяма пустош днес

Ро, мерси за кафето

# 708
  • Мнения: 2 463
...Ами,гледаме 18 серия......,и там сняг,студ! Джемил страхотен(вече е истински мъж),а А.И.....,уви не е човекът ,за който го мислех....Ей,сега да догледаме и ще се разпишем всички... Laughing

# 709
  • Мнения: 167
Лелеее, за убиване съм #2gunfire
Да е готов епизода от снощи и аз едва сега да видя Rolling Eyes Crazy
Да ви кажа защо се отплеснах - от 2 дни съм на вълна народни песни
на велики наши певци - от Борис Машалов до Магда Пушкарова #Crazy

# 710
  • Мнения: 371
Привееет  Mr. Green по никое време

В 5 часа сутринта изляох на разходка из града  Shocked не ми се спеше, не ме свърташе на едно място ... на обяд се изясни и причината.... близки хора в трудна ситуация, та помагах какво да правя... разни разговори с Министерства, митници, че и унгарски искаха да проговоря  Imp Imp дано да се оправи положението, утре пак ще действам, заради насъщния хората какво се налага да изживеят  Imp


Гледайте епизодчето и ще чакам коментари  Wink

Вслушах се по-сериозно във фрагмана и разбрах че шефа на Джемил му казва "ти направи всичко по силите си" може би наистина е умряла  Rolling Eyes вие го съжалявате, а а мен ми става все по-противен  Rolling Eyes

Днес цял ден на плодове, вече корема ми къркори  Mr. Green нямам търпение утре да обядвам пиперки-бюрек  Mr. Green така ми се е приялоооо  smile3508

Лека нощ, Иффетки  love001

# 711
  • Мнения: 167
Привет и от мен по още-по никое време Hug

Клю, ти си много добро дете,  хубаво е че помагаш на близките с каквото можеш Hug
Аз пък не можах да легна докато не изгледах епизода - е, бясна съм
естествено, като се започна от вратовръзката та до края #2gunfire . Ясемин е временно увлечение,
но е достатъчно да отбъсне Иф. още повече с желанието си да я променя Sick
А.И. какво иска, да я направи, копие на Я. ли Shocked Глупак Stop Напротив, ще я
принуди да се върне към извора и Thinking  Сестра му му натяква за грешките на Иф.
а той нито веднъж не и затвори устата с нейната собствена и почти фатална грешка. Сърди се и на брат си, въпреки,
че момчето го спаси от оня пиян навлек #2gunfireСпирам, че май бълвам огън и жупел Stop

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 03:23 от МелинаМел

# 712
  • Мнения: 2 463
  "На сладки раздумки за новата серия  "Иффет"!                        Хубав ден ,момичета!

# 713
  • Мнения: 167
Roo Roo , мерси за кафенцето Hug
Хубав ден ви желая и дано утре сценаристите да ни
зарадват с нещо по-весело Laughing

# 714
  • Мнения: 371
Добро утрооо  Hug

Roo Roo , много весела картинка  Laughing

Мел, помагам аз, ама не мисля кой ще ми подаде ръка на мен при нужда Sign Exclamation  че ако започна да мисля няма да му излезе края Sign Exclamation
Али Ихсан не е увлечен от Ясемин, според мен просто той иска да опознае Ясемин, защото вижда, че има много да научи за нея. Той обича Иффет по съвсем различен начин, както каза и Дилек АИ и И в един момент няма да имат за какво да си говорят, защото са твърде различни. В 19ти епизод става ясно, че той не иска да я променя  Wink

Спорен ден на всички  Hug

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Здравейте момичета! Simple Smile

Мдаа, както каза Клю, не иска да я променя Али, но пък както и преди писах не е като да не е увлечен по Я, макар и само интелектуалано. И е логично де.
Но пък като лъже Али, че е работил сам, а Иф ги видя, то ясно, че ще се съмнява.
Пък Иф бърка дето отиде при Я и изобщо трябваше да и е ясно, че няма какво да прави с нея Али и още преди( нали сме след 3месеца) да беше се хванала да си довърши поне образованието и изобщо да се поошлайфа. Това категорично  не е промяна, а развитие.

...Сестра му му натяква за грешките на Иф.
а той нито веднъж не и затвори устата с нейната собствена и почти фатална грешка. Сърди се и на брат си, въпреки,
че момчето го спаси от оня пиян навлек

  А така...  Close

# 716
  • Мнения: 1
ДОБЪР ДЕН, НЯКОЙ ДА ЗНАЕ КОЛКО ЕПИЗОДА ЩЕ Е ФИЛМЪТ? БЛАГОДАРЯ

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Никой не знае колко епизода са.
В интернет пространството писането с големи букви се смята за викане, така че, моля по-тихо!

# 718
  • Мнения: 371
ето така спя и аз + още 2 телефона с по 3 аларми Mr. Green Mr. Green

Относно "променянето " на Иффет, аз не мога да я разбера... аз бих го направила предимно за себе си, от колкото за някого другиго... все пак това е развитие на цялостната личност, какво толкова се плаши  Rolling Eyes има хора, които записват висше след висше, курс след курс само и само да получат две изречения в повече, а тя  Stop и честно казано наистина тя не е достойна за него, не може да го представлява добре именно заради ниската култура и познания.... фенка, фенка, ама право куме в очите  Wink

Али Ихсан наистина работеше сам, докато оная повлекана Ясемин не му се натресе  #Cussing out а той я хвана за ръката, за да я утеши че и тя някой ден ще си намери принца... а всъщност каква я втасаха  Mr. Green

Иффет не биваше да ходи в Ясемин, ама ако аз бях и аз щях така да постъпя Sign Exclamation само дето нямаше да й позволя да ми ги говори такива  Wink 

# 719
  • Мнения: 11
 И аз ако бях на мястото на Иффет и аз щях да говоря с ясемни, но не така добронамерено и да питам какво има м/у тях. А директно да я попитам "защо аджеба се натиска на женен мъж и постоянно го кани някъде да ходят" .да си търси някои свободен
и аз като Клюки  и нямаше да й позволя тя да ми държи тон и да я гони чак,- не стига че е усрана и постъпва мн КУ... че и мн знае
Но виновният за тази ситуация е АИ,той допусна мн близко до себе си Ясемин и тя се взе на сериозно #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт