iffet / Целомъдрие / с Денис Чакър * Тема - 5

  • 29 646
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 371

Но виновният за тази ситуация е АИ,той допусна мн близко до себе си Ясемин и тя се взе на сериозно #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Аз не го обвинявам, защото той я допуска с цел приятелство, тя и Дилек имат други помисли  Wink

# 721
  • Мнения: 2 459
...Абе тези мъже и тяхното разбиране за приятелство..... и аз се поядосах на А.И.! Sad

# 722
  • Мнения: 371
...Абе тези мъже и тяхното разбиране за приятелство..... и аз се поядосах на А.И.! Sad

ако беше някой друг щеше да легне с Ясемин без да се замисля изобщо, но Али Ихсан дава кураж на Ясемин да търси своята половинка  Wink той не вижда нейните помисли, защото изобщо не допуска, че може да се случи подобно нещо.... така поне мисля аз  Wink

# 723
  • Мнения: 11
Според мен АИ се усеща, че Ясемиин го харесва. ама се прави на ударен за да не я засегне
А тя като се прави на мн умна и достойна за него защо така му се натиска. достойните жени като разберат, 4е един мъж е зает и се отдръпват па макар и той да не е щастлив. все пак във всяка връзка или брак има проблеми,това е нормално и самата дума 'щастие' е мн относителна, за един човек щастието е едно а за др друго.

# 724
  • Мнения: 2 459
     Клю,Лисанка ,умеете да се изказвате интересно и да пишете! Тук понякога се връщам в часовете по литература в у-ще,когато правихме анализ на характерите на героите,които изучаваме,на постъпките им и т.н..Интересно е,а най-интересно е ,че вече въобще не съм сигурна как ще завърши сериалът!Искрено се радвам ,че открих темата и филма! Всички сме със шестички за днес,нали? Wink  Хубава петъчна вечер,момичета!

# 725
  • Мнения: 371
о. на мен ми дайте само тема да говоря  Mr. Green по БЕЛ винаги съм имала 6-ци, обичам да говоря и почти винаги имам мнение по даден въпрос ( това включва политика, коли, спорт, готвене, отглеждане на деца, козметика, здравеопазване, икономика и още мн други)  Mr. Green Wink

 Някои имат 6-ци за днес, а други големи червени точки за отсъствие  Wink

# 726
  • Мнения: 2 459
    Клю и чувството ти за хумор е  newsm10!  Аз отстъпвам на други "ефира",че сега ще ме наобиколят гладни,гладни хуните вкъщи....  chef 

# 727

Общи условия

Активация на акаунт