Професионални серии за коса - 28

  • 51 573
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Lodsi  Hug също така, специално за URS - е бамбуковата серия на алфапарф - протеиновия концентрат, термо филъра и затоплящия серум  Peace  аз много ги харесвам (пак повече от Афоджий и по-малко от МШ), но все пак това е лично мнение, също са достъпни, като цена  Peace - вземам ги от дистрибутора на трмичния активатор - по цени на едро (по-ниски от каталога  Heart Eyes), купувам вече втори път  Peace

# 61
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, има ли други български сайтове, откъдето мога да закупя продуктите на Керастас? В Златната рибка почти нищо няма, а Амазон и Ибей са златни.

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
от международните има и в lookfantastic и feelunique - с безплатна доставка до БГ  Peace

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Момичета, има ли други български сайтове, откъдето мога да закупя продуктите на Керастас? В Златната рибка почти нищо няма, а Амазон и Ибей са златни.

Ако имаш търпение изчакай. Сряда бях до ЗР и ми казаха, че до 10 дни ще има ново зареждане на Керастаз и Л.П. Това значи някъде в края на тази началото на следващата седмица трябва да ги има налични. Много е обрано. Ако искаш позвъни в офиса им и ги попитай за по-точна дата.

Алена, благодаря ти за новата тема   bouquet

Аз вчера ползвах протеина в 2 стъпки, като 2-рата стъпка беше отново 2 мин. р-р. Балсама нещо не ми допадна. Също така, на почти суха коса (т.к забравих за него) си пръснах от р-ра с кератин и зелен чай. Този път връхчетата не ми се разхвърчаха, като предишният път. Нямаше го този ефект.

Относно Еластайзъра, защо се слага преди шампоана? Аз лятото го ползвах, но нещо не усетих нещо, кой знае какво. В шкафа имам една залежаваща единична доза, да взема да я употребя.

Ах, тази терапевтична преса. Хем ме сърби, хем ме боли. Опасявам се, да не би да не си паснем с нея.

# 64
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен.Много ще ви бъда благодарна, ако някой може да ми помогне!Моята коса е средно дълга малко под раменете, боядисана и естествено къдрава.Последно време е страшно суха, направо буче при допир и следователно къдриците не се оформят добре, а са едни такива провиснали и безжизнени.Последно време съм ползвала абсолют рипеър, форс вектор, фиберкютик и сега последно реконструктор на ши, но така или иначе от всичко това резултат никакъв.

# 65
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
*dreamer* , няма смисъл да звъня, щом са казали.

a.l.e.n.a, благодаря. Рагледах ги.

Каква е разликата между
http://www.lookfantastic.com/kerastase-nutritive-bain-satin-2-250ml/10444800.html
http://www.lookfantastic.com/kerastase-resistance-bain-de-force- … 0ml/10444829.html
http://www.lookfantastic.com/kerastase-nutritive-bain-satin-1-250ml/10444799.html
и кое е по-добро за накъсана коса?

# 66
  • Мнения: 371
*dreamer* , няма смисъл да звъня, щом са казали.

a.l.e.n.a, благодаря. Рагледах ги.

Каква е разликата между
http://www.lookfantastic.com/kerastase-nutritive-bain-satin-2-250ml/10444800.html
http://www.lookfantastic.com/kerastase-resistance-bain-de-force- … 0ml/10444829.html
http://www.lookfantastic.com/kerastase-nutritive-bain-satin-1-250ml/10444799.html
и кое е по-добро за накъсана коса?

ЗА накъсана коса bain de force, но само той няма да ти спре накъсването. Хубаво е да го ползваш в комбинация с маската и за старт един концентрат. Другите два шампоана са за суха коса - 1 за суха и 2 за много суха. Ако имаш възможност вземи и 2-ката и ги редувай с bain de force. Аз не мога да го ползвам на всяко миене, защото в един момент ми пресушава косата. Peace

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
spinki  Peace и трите са шампоани, но вторият е по-подходящ за накъсана коса  Peace  , но няма да има смисъл да ползваш само шампоана, добре ще е да вземеш и маската и поне 1 ампула вита цимент, също и файбърсютик  Peace ; може да ползваш и други протеинови продукти, но като цялостна терапия, не само шампоан  Peace

ползваш терапията на поредни измивания, докато усетиш насищане с протеина - косата става по суховата и оплитаща се

тогава е удачно да включиш и бейн сатин 1 и балсама лаит витал - косата ще стане хлъзгава и жизнена  Peace (или други продукти то този тип, но ти давам пример с тези, защото за тях питаш  Peace )

и в двата случая е хубаво да ползваш и финиш  накрая Peace



П.П  Blush виждам, че с Dusty_wind сме писали едновременно  Peace

# 68
  • Мнения: 1 282
Ползвала съм и двата Еластисайзъра и многократно казах, че Екстрийма е много по- добър. Обикновената версия с нищо, ама с нищо не ме впечатли, но за Екстрийма не мога да кажа същото. Според мен не е правилно да се отрича този продукт, а да се даде шанс и на Екстрийма- това за тези, които са ползвали обикновената версия.

За тези, които ползват преса- пробвайте да изсушавате със сешоар, а да запечатвате само връхчетата с преса.

По темата с накъсването- въпреки грижите, които полагах и продуктите, които използвах, само ножицата ме спаси. Факт, че след подстригването косата е във видимо по- добро състояние и грижите трябва да са постоянни.

Airborne, yanads, пробвайте с масла или нещо по- маслено, по- овлажняващо, по- хидратиращо. Такъв продукт е точно Еластисайзър Екстриийм, но той може да отпусне къдриците.

 малката лисичка, защо е този стремеж за натрупване на продукти един върху друг? На мен ми е малко безсмислено.

*dreamer*, Еластисайзъра е един вид маска преди шампоана. Ти от кой имаш?

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 339
Кой шампоан ще ми препоръчате да използвам преди 2-мин. реконструктор на Аphogee?
Bain Satin 1 или Bain De force?
След една велика глупост от моя страна, по-точно студено къдрене уж с безамонячен къдрин, тънката ми косичка има нужда от възстановяване. Нестига, че нямам нито една къдрица, ами косата ми е суха и заплетена след като я измия и стърчаща във всички посоки  Close #Cussing out.

 

# 70
  • Мнения: 21 282
Cesari/ Olia Благодаря,довечера ще пробвам,мисля да си поръчам и това скоро http://zlatnaribka.com/fluid-za-suha-kosa-kerastase-oleo-relax-1 … -ml-298-1360.html

# 71
  • Мнения: 372
И аз да попитам след олео фюжън и Бустер Омега запълване с материя Kerastase ,може ли да се приложи 2-минутния реконструктор Афоджи,и след него маска или балсам ?
Според мен е излишно, нали олео фюжъна и бустера подхранват и хидратират (съответно заместват маската).

Абсолютно излишно е.   Peace
Това с концентрата, след него 2-минутния и после балсам, ми се виждат излишни акробатики.
Смятам, че много по-добър подбор е 2-минутния реконструктор и след него сместа от концентрата и бустера.   Peace



Кой шампоан ще ми препоръчате да използвам преди 2-мин. реконструктор на Аphogee?
Bain Satin 1 или Bain De force?
След една велика глупост от моя страна, по-точно студено къдрене уж с безамонячен къдрин, тънката ми косичка има нужда от възстановяване. Нестига, че нямам нито една къдрица, ами косата ми е суха и заплетена след като я измия и стърчаща във всички посоки  Close #Cussing out.

 

Мисля, че Бейн де Форс е по-подходящ за случая, щом целиш възстановителни процедури.   Peace
Ако все пак избереш Сатин, струва ми се, че 1 ще ти е слаб за заплитаща се коса. 

# 72
  • Мнения: 371
Cesari/ Olia Благодаря,довечера ще пробвам,мисля да си поръчам и това скоро http://zlatnaribka.com/fluid-za-suha-kosa-kerastase-oleo-relax-1 … -ml-298-1360.html

Туко що си поръчах флуида и архитекта. От много време му се точех, но все не оставаха средства. Сигурна съм, че много ще ми хареса и днес ще си стоя с мръсна коса, за да може още утре да го пробвам. Луда работа  #Crazy #Crazy

Ще се изкажа и аз за накъсването. И при мен го има, защото се изрусявам с блондор. При мен е намаляло да минимум само на крайщата - на 1 см от крайщата, а преди беше и нагоре. Смятам, че се дължи на тежката артилерия грижи. От както започнах да я ползвам накъсването нагоре спря, за крайщата ще играе ножица няма как( режа на месец и половина). Няма как да спра да се изрусявам- харесвам се руса, а основата ми е 2-ка и по друг начин не може да изкараме пигмента. Така, че при мен блондора ще върви вечно ръка за ръка с честото ползване на силни протеини.

# 73
  • Мнения: 372
Dusty_wind, серума Архитект ли поръча?   Party   Нареждам се за мнение.     Hug

# 74
  • Мнения: 293
Напоследък ми се заплита косата, с какъвто и шампоан да я измия.. И то не цялата, а определен участък и никаква маска не може да я разплете..

Последно ползвах серията Time Reset на Redken - шампоан, балсам и концентрат /по принцип ми се отразяват добре серии за зряла коса/, редувах с Kerastase Age Recharge, ползвам и реконструктора с кератин и зелен чай на ApHogee...
Пробвах и шампоан на Joico за суха коса - пак се заплетох..
Някой има ли представа на какво може да се дължи и какво да предприема?

Според мен ще ти се отразят добре в момента интенс рипер на лореал, бейн сатините на Керастаз или нутри термик серията

Аз определено успявам да предотвратявам цъфтенето и накъсването, но появи ли се - ножицата

Общи условия

Активация на акаунт