Професионални серии за коса - 28

  • 51 609
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Анч, аз само Екстрийм съм ползвала. Обикновенният никога не съм го пробвала.

Към маската Форс Архитект, дали има и някакви ампулки?

Dusty_wind, серума Архитект ли поръча?   Party   Нареждам се за мнение.     Hug

Ооо, и аз, и аз  Simple Smile.

# 76
  • Мнения: 442
Някоя от вас де е ползвала този продукт http://beautyshop.bg/productv/2333/toni-guy-termozashtiten-sprey-.html  Hug

# 77
  • Мнения: 372
*dreamer* , понеже така и така те "виждам" - хубаво е да отидеш някъде да ти направят терапия с пресата, за да знаеш какво да очакваш.   Peace

# 78
  • Мнения: 371
Feeling  за съжаление не. Той е в чакащи Simple Smile Поръчах олео релакс серум и маската архитект

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз есента се бях навила да ходя в един салон, бях проучила, но в последствие се отказах.

# 80
  • Мнения: 372
Feeling  за съжаление не. Той е в чакащи Simple Smile Поръчах олео релакс серум и маската архитект

И при мен е в чакащите.   Confused
Мисля, че много ще харесаш маската.    Flutter

# 81
  • Мнения: 1 282
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaззз!  Laughing
Много силно ароматизиран. Щом половинката усети.  Laughing Иначе му хареса, де.
Хубав продукт е, но минус му е, че малко матира косата тоест отнема от блясъка и има лека фиксация, поне при моята косата.
Напомни ми да го ползвам.  Hug Още днес ще си пръсна.  Mr. Green

*dreamer*, явно си от недовлните значи.  Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 1 936
Lodsi  Hug също така, специално за URS - е бамбуковата серия на алфапарф - протеиновия концентрат, термо филъра и затоплящия серум  Peace  аз много ги харесвам (пак повече от Афоджий и по-малко от МШ), но все пак това е лично мнение, също са достъпни, като цена  Peace - вземам ги от дистрибутора на трмичния активатор - по цени на едро (по-ниски от каталога  Heart Eyes), купувам вече втори път  Peace
Благодаря, a.l.e.n.a.  Hug И на мен ми предложиха тази бамбукова серия, но дистрибутора каза, че била за суха коса....а опаковките бяха големи и затова не ми се рискуваше. Но наистина цените са поносими, ще трябва да опитам  Hug

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 339
 
[/quote]

Мисля, че Бейн де Форс е по-подходящ за случая, щом целиш възстановителни процедури.   Peace
Ако все пак избереш Сатин, струва ми се, че 1 ще ти е слаб за заплитаща се коса. 
[/quote]

Иска ми се, косата да не се заплита и да не се скубя толкова много, същевременно си искам пак меката и жива коса, която имах преди тази простотия която направих Blush
Мисля да си взема и някоя ампула, колебая се между Renew C на Loreal i Aqva oleum на Керастаз.
Ще се радвам на всички мнения относно моя проблем.
  

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Кой шампоан ще ми препоръчате да използвам преди 2-мин. реконструктор на Аphogee?
Bain Satin 1 или Bain De force?
След една велика глупост от моя страна, по-точно студено къдрене уж с безамонячен къдрин, тънката ми косичка има нужда от възстановяване. Нестига, че нямам нито една къдрица, ами косата ми е суха и заплетена след като я измия и стърчаща във всички посоки  Close #Cussing out.

 

бейн де форс е удачен, ако целиш протеиново натрупване и ако не бяха сухотата и заплитането - бих те насочила към него  Peace

но в случая - с оглед заплитането - е по-удачно - бейн сатин и когато се реши проблема със заплитането го пробвай с бейн де форс  Peace

# 85
  • Мнения: 442
Анч, благодаря ти   bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 471
Здравейте, момичета. Прочетох последната темичка, но в нея намерих инфо предимно за предпазване от накъсване. Моя проблем е, че косата ми е с дебел, жив косъм, леко чуплива (точно колкото да изглежда рошава) и гъста.  Опитите ми да я изправям сама са много лоши, в най-добрия случай просто придавам лека форма без да успея да я изправя напълно. Бих се радвала да ми препоръчате ефективен продукт за изправяне. Засега съм се насочила към този : zlatnaribka.com/krem-za-trajino-izpravqne-za-mnogo-zdrava-estestvena-kosa-loreal-xtenso-moisturist-250-ml-437-3281.html . Предварително се извинявам за нахлуването в темата Simple Smile

# 87
  • Мнения: 21 332
И аз да попитам след олео фюжън и Бустер Омега запълване с материя Kerastase ,може ли да се приложи 2-минутния реконструктор Афоджи,и след него маска или балсам ?
Според мен е излишно, нали олео фюжъна и бустера подхранват и хидратират (съответно заместват маската).

Абсолютно излишно е.   Peace
Това с концентрата, след него 2-минутния и после балсам, ми се виждат излишни акробатики.
Смятам, че много по-добър подбор е 2-минутния реконструктор и след него сместа от концентрата и бустера.   Peace



Много благодаря ,така звучи идеално,,ще го пробвам  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 74
Днес ми пристигнаха нещата на Керастаз. За съжаление не е имало Bain Force Architecte, но пък го замених с Bain de Force (който между другото е с нова опаковка - има същата Erosion Level скала като Архитектите, но на него е означено, че е за ниво 1-2, докато Архитектите са си 3-4). Но това е съвсем дребно в сравнение с факта, че Force Architecte и Fibre Architecte най-после са ми в ръчичките...!  Mr. Green

Нямам търпение да се прибера след тренировка и да ги пробвам... Praynig Praynig Praynig Tired

# 89
  • Мнения: 221
цветка, искаш насока за продукт, с помощта на който да успяваш да изправиш косата със сешоар или преса, или търсиш продукт за трайно изправяне на косата? Thinking
Кремчето, което си дала е за трайно изправяне и аз не бих го ползвала вкъщи, за трайно изправяне бих отишла при опитен фризьор  Rolling Eyes Ако търсиш просто кремче или спрей, за да можеш сама да си изправяш косата аз бих ти препоръчала това: http://zlatnaribka.com/izglajdasht-stilizirasht-krem-chi-straigh … -ml-275-2011.html
Мисля, че е страхотен продукт, при мен ефекта е права коса и прическа, която се запазва 2-3 дни-изправям с четка и сешоар, не ползвам преса.
Ако не си го направила вече, можеш да разгледаш продуктите от тази страница, защото са по твоя проблем: http://zlatnaribka.com/category/za_izglajdane_i_omekotqvane-101.html 
Мисля, че е важно какъв шампоан и маска ползваш, не трябва да разчиташ само на стилизиращ продукт за крайния резултат.
Тъй като аз лично съм с по-тънък косъм се надявам момичетата от форума с по-плътен косъм да се включат с препоръки. Peace

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 18:17 от aiki_ira

Общи условия

Активация на акаунт