Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Промених малко името на темата - "Бяла приказка в Добрич. Чакаме пролетта, а после и лятото - 69 тема." Тъй като последната година не сме много продуктивни, споменах и лятото, но за есента се надявам да сме с нова тема.

# 16
# 17
  • Добрич
  • Мнения: 795
Моля, ако някои от новите момичета могат да изработват мартеници /ръчно правени/ и искат да участват в нашите инициативи, да напишат в темата. В края на месец Февруари ще организираме пореден Благотворителен базар за ръчно изработени мартеници.

Аз покрай грижите за бебето немога да се включа,а така и така не ми се отдава. Пожелавам ви успех!

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 958
Моля, ако някои от новите момичета могат да изработват мартеници /ръчно правени/ и искат да участват в нашите инициативи, да напишат в темата. В края на месец Февруари ще организираме пореден Благотворителен базар за ръчно изработени мартеници.

Аз покрай грижите за бебето немога да се включа,а така и така не ми се отдава. Пожелавам ви успех!
Благодаря за пожеланието!  Simple Smile
От мен да знаеш, че всеки има потенциал да направи нещо. През годините, в които се занимаваме с това сме чували за много хора, които са с "две леви" и пр., а след това виждали какво са направили.  Peace


Ето това излезе днес:
http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135771187
http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135771190
но това не трябва да ни приспива, а напротив да ни държи будни!

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 795
Но ще си купя от вашите,със сигурност  Simple Smile

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 8
Браво за взетото решение! Едното око и ухо обаче трябва да стоят отворени все пак, че знае ли човек какво ново двайсе ще измислят.
Чудно хубава бяла приказка е в града ни наистина.  Дано да не задуха и завее северняка обаче...

# 21
  • Немция
  • Мнения: 6 884
Как е бялата приказка в града, има ли много сняг?
Завиждам за преспите, 4е тук тази година май-май сняг ще видим през крив макарон. Купихме на де4ко шейна, ама няма да я изпробваме скоро, натам вървят нещата.

На темата- за да бъдем реалисти4ни- би й вьрвяло заглавието "4акаме пролетта, после лятото, както и Новата 2013 година". Mr. Green

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Кметът на Добрич издаде заповед във връзкас усложнената зимна обстановка

Цитат
...
5. Забранявам движението на лични МПС в рамките на града, като движението е допустимо само в случаите на крайна нужда, с цел да не се затруднява снегопочистването.
...

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 8
Движението на автомобили е забранено, а иначе учениците ще учат. Как да стигнат горките деца до училищата в тези преспи?!

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Да, и мен това ме възмути най-много.

А и сутринта хората отиват на работа с автомобилите си. Сега пред работните си места ли трябва да ги оставят за събота и неделя?!...

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Забрана и мораториум се променят лесно и бързо, затова трябва Закон:

Обратен завой за шистовия газ

Моля, гласувайте тук /изисква регистрация/:

Трябва ли да се разреши проучването за шистов газ?

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
134 години от Освобождението на Добрич

Днес май преобладавам в темата. Личи си, че един ден от платения ми отпуск днес замина заради снега. Но всяко нещо си има и хубави страни - напреднах с курсовите си работи. Нали се преквалифицирам...

# 27
  • Мнения: 2 821
Забрана и мораториум се променят лесно и бързо, затова трябва Закон:

Обратен завой за шистовия газ

Моля, гласувайте тук /изисква регистрация/:

Трябва ли да се разреши проучването за шистов газ?
Изобщо не съм се съмнявала, че ще се обърнат в решението си..все пак това е Бойко Twisted Evil

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Малко снимки от зимната ни разходка в парка:




Днес водихме Жени в парка с шейната. По-точно до там с колата, а там с шейната. Laughing Буквално пощуря от радост.

Фотоапаратът ми е все още с настройката на лятното часово време.  Embarassed Така, че времето на снимките подвежда с един час.

Снимката е линк към албума.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 8
Много красиви снимки! Аз обаче в този студ предпочитам да си стоя на топло Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт