Отговори
# 30
  • Мнения: 202
В началото на 9-ия месец си приготвих багажа.

и аз
+ 1
въпреки ,че бях с операция. Но за всеки случай.. трябваше да съм подготвена  Laughing

# 31
  • Мнения: 157
Тъй като трябваше да пътувам си приготвих багажа като влязох в деветия месец и добре, че го направих, защото родих доста по-рано от термина.

# 32
  • София
  • Мнения: 357
Около две седмици преди термина си бях приготвила багажа в една раница и си я носех с мен, дори и когато отивахме на гости Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 67
Започнах да го стягам в края на седмия месец, а в началото на деветия беше напълно готов и ме чакаше в коридора  Grinning

# 34
  • Мнения: 808
Аз пък се мотах, мотах...после ме оперираха по спешност и багажа така и остана недовършен. В последствие съпруга ми ми донесе всичко необходимо.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 609
Десетина дена преди раждането (планово секцио беше).

# 36
  • по света
  • Мнения: 1 587
С болки си събирах багажа,така че час-два преди да родя.

# 37
  • Мнения: 8 242
Като се затътрих към болницата, скалъпих и багажа (то големия багаж дето  Crazy).
Демек го приготвих 4 часа преди да родя  Laughing

Обаче сега смятам към средата на деветия поне да го заформя, че едва ли ще имам толкова време да си събирам парцалите  Mr. Green

# 38
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
В началото на 9-я,защото очаквахме младежа по-рано  Mr. Green Така и стана  Peace

# 39
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ами то хубаво в началото на 9-ия, ама аз и двата пъти го приготвях седмица-две преди термин. Като все разни работи ми липсваха, щях уж да добавям, ама на!
Но единия път най ми липсваха нокторезачка и душ-гел Mr. Green.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 331
 е те тези неща лесно ти ги носят в последствие.
аз след като два дни се мъкнах с цялото готово багажче за бебето и мен, накрая на третият ден си взех само документите и каквото там ми трябваше за предродилна, с пълната сигурност, че пак ще ме върнат... пък то взех, че точно тогава родих, та мъжът ми донеса другото  след това.... и после пак имаше да ми носи разни неща...все нещо още исках...дет се вика накрая едвам се изнесох Simple Smile hahaha

# 41
  • Мнения: 11 577
Аз си бях подготвила всичко, само дето не беше прибрано в чанта, а разпиляно по стаи и шкафове.
Като ме хванаха болките 20 дни по- рано, за 10 минути насъбрах багажа. И нищо не забравих. bowuu

# 42
  • Мнения: 6 713
Края на 8ми месец подготвих чантата, някак ми подейства успокояващо на нервичките. Mr. Green

# 43
  • На топло...
  • Мнения: 584
е те тези неща лесно ти ги носят в последствие.

Абе срам не срам, раждах с едни кракааааа hahaha. Както си бях на дворчето него ден и си попрекопавах. Макар и после душната, имах бая пръст под ноктите, не успях да се оправя, че бях на подготвителен курс за раждането и бързах Joy...
А пък се изкъпах два часа след раждането със Стерилиума на болницата, ужасно нещо hahaha.
А моят мъж забравя какво да носи, щото той е муха без глава малко...
Но както и да е де.
Важните неща са документите. Другото има начин да се заеме или да се кара без него Wink.

# 44
  • Мнения: 12
Приготвиг багажа в осмия месец, като все си мислех, че бебето ще се роди по-рано от термина. Ма то взех, че го преносих  Mr. Green Абе за близо два месеца бая неща бях насъбрала в сака, че лелките ме питаха за колко време мисля да оставам... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт