Моето мъжленце сладко, бързам да превърна в ненадминат татко - тема 89

  • 22 097
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
desitkad, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много щастлива!   bouquet

*starlet*, Имам надежда
 Praynig passifier fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 691
  • Мнения: 87
desitkad Честит рожден ден! newsm59
Голямо затишие е настъпило последно време все поглеждам за някой положителен тест но няма. По този повод аз нямам никакво търпение и май утре ще си направя един тест на  Престо, май  е малко ранно но ще се побъркам. Поне ще се успокоя няколко дена  :lol: до 06.02 дано да не дойде тази лелята. Все се ослушвам за симптоми днес гърдите много ме болят и са ми много чувствителни иначе корема ме боли от както правим бебе  :lol:.
Имам надежда, леко раждане и бъди спокойна всичко ще бъде наред.

# 692
# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 250
Desitkad Честит рожден ден!Да си жива и здрава.  bouquet  bouquet  bouquet
Мишки благодаря и на теб за пожеланията.Аз да Ви кажа след вчера неискам и да помириша вино.Днеска цял ден ме боли глава,спи ми се,света ми е крив.А и стомаха нещо ме боли.Да видим как ще е тази нощ,че утре да не се бяга на лекар вместо на работа.

# 694
  • Мнения: 1 086

Това да не е някакъв таен код, че още не си родила?  Joy

# 695
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
На това му викат шубелък, в отговор на постовете със стиснати палчета...  Laughing

# 696
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Блонди закуската е за теб специално  bouquet

# 697
  • София
  • Мнения: 650
Мец мерси за закуската  Hug Hug
влизам да пожелая на starlet, Имам надежда много късмет..леко раждане ии най-прекрасните бебеоци! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Sigma стискам палци...прегръщам те !

# 698
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Добро утро!
Меци благодаря за закуската! Hug
Ей замръзна ми трътката тази сутрин!Не мога да си изпия кафето, като хората...бъррр
Старлет не се шубелисвай излишно!Всичко ще е ок, ще мине бързо и леко и после ще ни зарадваш с разказа си!  Hug  Hug  Hug
Имам надежда стиснати палчета и за теб!!!  Hug
При мен нищо ново и интересно!
Топли прегръдки за всички в този студен ден!!!  Hug  Hug  Hug

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Добро утро  Hug
Деситка, малко със закъснение, но от сърце - да си жива и здрава и всеки ден да ти носи по нещо хубаво   bouquet
Мецо, благодаря за закуската  Heart Eyes
Старлет, Имам надежда, с вас сме  Hug Hug Hug

# 700
  • Варна
  • Мнения: 25 330
*starlet*,
мечка страх, тебе не Hug Всичко ще е 6 newsm10
Дали вече няма новини от Имам надежда Praynig
Сигме,
продължавам да стискам fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Снарки,
тези болежки не означават задължително леля. Дано да не дочакаш Hug
palica,  Praynig

# 701
  • София
  • Мнения: 225
Добро утро и от мен... леко позамръзнала на тези -21 градуса, но все пак на работа Simple Smile))
Днес ще имаме ли бебета, Надежда дали няма да ни изненада... а и другите момичета, не се ослушвайте .. чакаме ви
Сигме, как е при теб... кажи някоя добра новина и ти...
А боже би Ралица е видяла нещо интересно на теста тази сутрин...
Аз имам още седмица до евентуалното гостуване на леля... но леко започвам да усещам чувствителност в гърдите... има време за мен, вие се похвалете Simple Smile

# 702
  • Северозапада
  • Мнения: 5 490
Добро утро!
Desitkad, честит рожден ден на патерица! Много здраве, щастие и сбъднати мечти!
Излезе ми и резултата от хламидиите. Пуснах кръвен, така и така ме боднаха за хормони! IgG и IgM и двете според мен са отрицателни  bowuu, но ще попитам и в темата. Поне до тук, при мен всичко изглежда нормално. Надявам се и док да го потвърди в понеделник.
Пуфка, много е хубаво, че имаш желание за спорт. Мен доста ме мързи  Embarassed. Но вече имам бански и шапка и другата седмица, живот и здраве, мисля да пробвам водната гимнастика.
lolilita_, не се беше появявала отдавна  wavey
*starlet*, леко раждане и на теб! Не мога да кажа "не се панирай, няма нищо страшно", защото не знам какво е да родиш, но ти желая всичко да мине бързо и възможно най-безболезнено.
Яже, нека на леля ти и бъде за последно или .......... newsm29
Хубав и усмихнат мразовит вторник!

# 703
  • в пералнята
  • Мнения: 1 045
Добро утроооо  Hug Hug Hug
Голям студ отвън, направо ми замръзна ушната кал.  Mr. Green
Яничка, вие не се ли трудихте ли по време на ову-то?
Сигмето и тя ми се губи, да докладва.
И още ли нямаме положително тестче?
Стягайте се и да започваме да се потим под чаршафите. На мен от пустите хормони тази седмица колко ми се бебеправи, ама уви.

# 704
  • Мнения: 706
 Добро утроо  Heart Eyes
На Деси пожелавам с малко закъснение здраве и късмет.Надявам се добре да си отпразнувала прехвърлянето на първата четвъртинка  Party
Старлет, Имам надежда- бебетата да не са чули за сибирския студ и да не смеят да се покажат   Mr. Green  Обяснете им вие , че пак ще са на топло при мама  Heart Eyes
Сигма  Praynig Hug Praynig, да не я дочакаш така безсимптомно  Flutter
То при мен още 3 дена ще са чуденка с лек превес на надеждата , че този път чудото е станало.Ама този месец при мен пък почти грам симптом няма  newsm78  Rolling Eyes  . Вчера бях на гинеколог, за първи път при мъж, малко по- грубичък на опипването ми се стори , ама после като се замислих, едричка му беше май ръката на човека  hahaha Пусна ми МБ, но пък ми изписа за течението някакъв широкоспектърен бактериостатик, а и на гъбички влияел ( Флуомизин, досега не са ми го изписвали, на глобули).Прочетох, че не е противопоказен при бременност, та довечера ще го почвам. За вторичния преглед поиска да види и спермограма и тъй като дотогава сме тук , ще вземем да направим една в лаборатория.Пари на вятъра, ама къде не сме ги дали  ooooh! А вчера така ме беше обрулил вятъра, че като се прибрах бях като парцал- всичко ме болеше -глава, кръст и ми беше много студено.Днес вече съм добре, ама носа няма да си покажа за повече от 5 мин навън  Whistling .Отписах си и часа при зъболекаря, ще си лекувам венците вкъщи  Mr. Green
 Мравке- радвам се за добрите резултати към момента  Hug
 

Последна редакция: вт, 31 яну 2012, 09:23 от ponyo

Общи условия

Активация на акаунт