Споделете за 170 път!

  • 42 318
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Майничка
  • Мнения: 12 686
Каръшки ден и за мен. Сутринта ми се наложи спешно да подгъна два чифта дънки, две игли счупих, две изкривих, единия чифт го подгънах, но с втория не успях да се преборя. За сметка на това пък научих как се разглобява и сглобява механизма на шевната машина. Laughing

За капацитет по ликвидиране на ножове обаче съм признала съпругата на един познат - в нов апартамент, при частично монтирана кухня, тя решила да среже някакъв неестетично стърчащ от стената дебел кабел с най-големия кухненски нож. И той се стопил, представете си, ментето, а толкова пари били дали за него! ooooh!

# 676
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Днес явно е такъв ден, трошлив.
И последното оцеляло настолно огледало ми се разби на плочките в банята.
Да не е скачало от мивката пък, аз какво съм му виновна Crossing Arms

# 677
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз си мечтая да имам шевна машина. Да си правя дрехи. И бижута също така, ама за тях други неща ми трябват. Чакам да се нормализират малко нещата при мен финансово, за да си купя малко стъклени перли и мъниста и там каквото още ми трябва, и да си играя. Кой знае кога ще е. Нещата обикновено не се нормализират финансово, а аз още си чакам заплатата за януари, и се надявам някой ден да я взема. Скоро ще ме видите и мен на Сердика да пея и да прося. Ако не бяха родителите ми да пращат някой лев като имат, вече щях да съм там. Чувствам се напълно безполезна, на 25 години не мога да си платя сама тока... Все едно само заемам пространство и харча пари, че малко са им на нашите маймуните на клончето, дето само дърпат за ръкава и викат "дай". Ама какво да направя, като не ми дават заплатата...

Имам си нова чанта от една седмица, и е една шарена и прекрасна, но на нея има едни нарисувани Р-та, в комплекти едно правилно и едно надолу с главата, и отдалеч гледани приличат на свастики. Не е това първото впечатление, което прави, но веднъж споменато, точно това се вижда. Мисля да я нападна с лакове за нокти и да я обезнацистя, ама още не съм измислила как точно.

# 678
  • Мнения: 328
 Rolling Eyesне мога да си намеря дсм Rolling Eyes
избирам го от друг и не съм била в обхват
всичките телефони ми са в него
ами сега newsm78
ще изчакам до сутринта и основно чистене Mr. Green


НАМЕРИХ ГО Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling


Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 07:04 от silve 55

# 679
  • Мнения: 24
 Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 20:52 от Isabell

# 680
  • София
  • Мнения: 12 789
Привет на всички! Присъединявам се към вас с идеята да споделя и аз онова, което ме вълнува последните няколко дена. Много поводи ме накараха да се замисля за позитивното мислене и поради тази причина написах и една статия, която може да прочетете тук, ако ви е интересно.
Прекрасна вечер!  Simple Smile
Има си тема за подсъзнания, ангели, че и ГНМ. Този тип вярвания са крайно вредни, според мен, но щом и тук долетяха явно са много модерни, прекалено много.

# 681
  • Мнения: 24
 Simple Smile


Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 20:52 от Isabell

# 682
  • Мнения: 9 912
Изабел, в статията ви има повече констатации, отколкото идеи. Нищо ново, дори картинката е треторазредна. Но можете да почетете форумите, от тях се черпи много мъдрост, наистина.

# 683
  • Мнения: 382
И най - накрая му се видя края. Приключих със сметките и отчетите. Сега мисля, че ми се полага поне едно малко. Доволно и спокойно ми е.

# 684
  • Мнения: 24
 Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 20:53 от Isabell

# 685
  • Мнения: 9 912
нищо, Изабел, мислете позитивно.

# 686
  • София
  • Мнения: 12 789
Не мога да си представя, че с това, което написах, предизвиках подобно отношение. Не става въпрос за никакви ангели и никакви вярвания???
 Споделенето ми е свързано с човешката мотивация...
Доколкото видях, вие се занимавате със социология, вероятно сте учили и психология?

Възможно е ти да не знаеш защо тези вярвания са вредни, но аз знам. И доколкото ми е възможно не бих позволила да бъдат разпространявани сред мои приятели. И това са вярвания, а не наука и най- вредното е, че се представят като "идеи", "психология" и тн, а са си баш като лакърдиите на всяка квартална секта.

# 687
  • Мнения: 24
 Simple Smile
 

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 20:53 от Isabell

# 688
# 689
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Медицината е напредва, ей.
Преди хиляда години от съблекалнята на отбора се носеше плътната като плюшена завеса миризма на виетнамското чудо "тигрова мас"...Тъй лекувахме травмите. Или поне си мислехме така. После инжекциите с лидокаин. Боцкането на тока във физиотерапиите. Стомахът, станал на рибарска мрежа от разни НСВПС.

Завчера ми изписаха някакъв хап за кръста - три лева бройката - ама ме отпусна, ех, след втория. Ходя гъвкав като млада върба , не ме мъчи стомахът и даже ми се пие повече, което, антър ну казано, не е лесна работа.

С възлюбената ходихме в мебелен магазин. Човек, дори и добре да живее...

Общи условия

Активация на акаунт