Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 610
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Ами да права си-но пък ето при мен се получава-даже не знам дали някой се е намирал в положението ми,когато,категорично ме е е отрязвала за нещо,и после колкото и да се стараеш да стане,то все не става,за това говоря.

Аз при нея ходя от около година-ами няма гледачка,която поради това,че съм зает,да ми обяснява отговорите по телефона в 2 през нощта-разбира се от разтояние,нали ако говорим за пари,тук няма как да стане.

Винаги съм казвал и ще го казвам-определено е конкретна за мен-но!!!!!!!много е важно колко конкретно си задаващ въпроса при нея.Аз съм си патил от това.Но......опита учи,нали знаете:)))

# 121
  • Мнения: 4 344
за теменуга-аз даже й разказах ситуацията,а тя да прецени как да зададе конкретно въпроса.
ами не се случи в даденият от нея период.вече 2-ри месец минава..и за другите 4-ри въпроса-не бих казала,че вървят по начина,който тя каза.
а когато реших да я посетя и с друг човек,където до 3 дена щяхме да разберем дали познава -касаеше се за изпит-запазихме 2 часа.отидохме по-рано,разбира се,но тя 50мин.от запазеният час,не дойде.както не отговори и по телефоните.на всеки може да се случи,но може да се остави бележка и т.н...

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 17:06 от ina15

# 122
  • Мнения: 0
за теменуга-аз даже й разказах ситуацията,а тя да прецени как да зададе конкретно въпроса.
ами не се случи в даденият от нея период.вече 2-ри месец минава..и за другите 4-ри въпроса-не бих казала,че вървят по начина,който тя каза.


Това,че не се е случило за двата месеца-не означава,че няма да се случи нали?за теб срока ли е толкова важен.Ами ок-аз понеже не вярвам в такива думи давам пример-непрекъснато ми повтаряше-ще има развитие есенните-зимните месеци,после със застудяването и т.н-ами знаеш ли,понеже моя проблем е любовен,както при много всъщност-от началото на декември започнаха да се случват такива неща,че едва ли всъщност съм си правил планове,че ще изкарам нова година с човека-наистина дори не съм си го и мислел-а всъщност точно така си и стана.

не гледай срока,гледай посоката,Инче!

# 123
  • Мнения: 4 344
срока-както и да е!
посоката нито в работен,нито любовен,нито в здравословен план върви в посочената.
или смяташ,че ще има рязък завой?  Simple Smile

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 4 022
Сега ако сложите и сумите, които сте дали на всички тези непознали и грам......

# 125
  • Мнения: 200
Сега ако сложите и сумите, които сте дали на всички тези непознали и грам......

Като правих фермана-обобщение ,който дори не включва всички подпомогнати от мен феномени и ми призля...
При целия ми конфликт с математиката, нещата са изключително ясни като мащаб на  цифровия разход, както и да..зададем въпроса...

# 126
  • Мнения: 7
Привет и от мен..  bouquet


1.Ани от Пловдив...много точно описа настоящето,изключително точна за конкретни неща от живота ми,за които очуди самата мен...относно бъдещето развитие,съм в процес на изчаквателен период,които  вече не е толкова далеч-става въпрос за събития,които според прогнозата й,ще настъпят максимум до март..

2.Карла...добро и позитивно отношение,което обаче на мен през цялото време ми звучеше адски фалшиво...надрънка доста общи неща,които аз без да съм с някаква дарба ще кажа,че дори и повече..просто неща от живота,които няма как да не са се случили...за бъдеще,нищо от това,което каза не се сбъдна,разбира се има предсказания и за по-далеч във времето,но се съмнявам в сбъдването им..

3.Цветанка Рангелова....доста неприятна заобикаляща среда,почти през цялото време на консултацията има присъствие на други хора,чакащи реда си на една ръка разстояние..самата тя в различно състояние на духа,което оказва промяна в начина й на изказ..ВЪПРЕКИ това,при мен е била изключително точна,казвам го от позиция на времето,тъй като първото ми посещение при нея е било преди повече от три години,в момента прогнозата й е в съвпад с тази на Ани..ще споделям дали се случват нещата във времето..

4.Дороти...отговор в две изречения  със странен английски изказ,за превода,на които не се доверих на собствените си познания и потърсих няколко независими един от друг преводи на въпросните изречения....с една дума от Дороти получих все едно НИЩО..

5.Марчело..онлайн въпрос..отговор,ако не се справя със ситуацията да го потърся лично..не мисля да го правя,някой от вас ми споделиха,че при него е като на пазара..всичко опира до колко пари може да изкрънка,за да продаде така жадуваното щастие...

6.Таро консултация при Илиана Смилянова..през лятото на 2011г...отново през призмата на времето мога да дам едно ДА за нейните прогнози...катооо искам да отворя и една скоба...тя не е ясновидка,а добър тълкувател на карти..

7.Таро консултация на импулсен телефон или чрез  смс с Ели Маринова..консултирала съм се с нея няколко пъти...не зная дали води някъв архив на обаждали те се..но прогнозата й от самото начало е в една посока...покрива се с Ани и Цветанка...срока не е настъпил..отново ще кажа във времето случиха ли се или не прогнозите...като познаваемост на проблема,изключително точна..

8.Смс консултиране с Ивелина Христова..и според нея ще има положителен резултат,но във времето,а то не е настъпило ОЩЕ...

9.Телефонен разговор с леля Искра..каза ми  нещата,които исках да чуя...но отново споделяйки с някой от вас..оказа се,че е като матрица..едни и същи повтарящи се думи..


Това мога да споделя аз...както и че към момента проблема ми не е решен,всеки ден е различен,понякога си казвам,че решението е в моите мисли и всичко в крайна сметка зависи от мен..но към този маратон по разгадаване на бъдещето се добива зависимост..и засега аз не съм я преодоляла...

# 127
  • Мнения: 200
[към този маратон по разгадаване на бъдещето се добива зависимост..и засега аз не съм я преодоляла...
[/quote]

Определено е така!И е много сериозен проблем,като с всяко пристрастяване!

Искам да помоля и други, които да се допитвали до Ели Маринова да споделят каква е познаваемостат й при тях-мн точно видя ситуацията при мен и ми каза неща, от които ужасно се разстроих и които са противоположни на Ани.
Та,някой...който е видял дали се сбъдват думите й, за някакъв ориентир, все пак?

# 128
  • Мнения: 0
А как контактувате с Ели Маринова, момичета? по телефона ли само?
Текат едни реклами по нета- за гледане на таро онлайн, точно нейни реклами са. Но на мене не ми звучи читаво тази работа....
Не питам, за да създадем нова "звезда" и да се юрнем всички да се допитваме до нея.  Laughing
Че тук често става така Simple Smile Нормално де, всеки като чуе нещо добро, се втурва да опита... Какво да се прави, не сме тръгнали по такива хора за забавление... Rolling Eyes  
А доста от тях май са просто продавачи на надежда... newsm09

# 129
  • Мнения: 200
А как контактувате с Ели Маринова, момичета? по телефона ли само?

Чрез смс или импулсен тел.-96 ст на минута.Няма  личен прием.Питах я.
Говорихме около 11 мин, моментално ми каза по какъв проблем се  обаждам.
Въпросът е дали има някой, при когото казаното от нея се е ссбъднало?

# 130
  • Мнения: 52
  но до каква степен мжеме да разчитаме на хора със способности да ни помогната това вече не знам.

Ако става въпрос за сравнително сериозни неща, ....а не за проблеми от типа обича ме, не ме обича и ходене от любопитство да се види дали еди кой си познавал

# 131
  • Мнения: 0
Моят опит е сравнително скромен, в сравнение с този на повечето дами от форума. Макар и скромен, достатъчен, за да си направя някои изводи. Първият ми контакт беше с леля Искра. Приятна женица, предсказа благоприятно за мен развитие на проблема ми. Вторият контакт с Ани-припокриха се нещата, казани от Искра. Последва скайп консултация, доразви ги с повече подробности, някои от нещата предстоят да се случат във времето. След това - Марчелллоо. Доста въпроси в он-лайн формата му, някои от нещата се случиха, но явно му досадих доста, защото в един момент спря да ми отговаря, след като му писах по имейл какво ще ми струва помощта му и му отговорих, че смата е непосилна за мен! Ивелина - тук беше интересно, защото отговорът й беше същия като на Ани след подробната й консултация с нея, а именно, че като мине януари нещата ще се подобрят, а Ивелина ми го каза по аналогичен начин без да ме е виждала, само по датата ми и часа на раждане. Дороти - в 3 изречения, същото като Ани и Ивелина. Маг Светлин - е ето тука вече ударих на камък, каза ми, че изобщо няма да се случи това, за което питам, но той може срещу сумата от 60 лв. /сумата му я "дадоха" отгоре/ ще направи така, че да се случат. Не се възползвах разбира се. И още 2-3 мага, на които даже не благоволих да запомня имената, по простата причина, че като започнат да ми искат някаква конкретна трицифрена сума ми става ясно, че всичко е с цел печалба и с гарантиран нулев резултат. Някой беше написал по-горе, че ходенето по врачки, поражда зависимости, наистина е така и мисля да се спра вече.

# 132
  • Мнения: 52



Това мога да споделя аз...както и че към момента проблема ми не е решен,всеки ден е различен,понякога си казвам,че решението е в моите мисли и всичко в крайна сметка зависи от мен..но към този маратон по разгадаване на бъдещето се добива зависимост..и засега аз не съм я преодоляла...

Какъв е проблема?

# 133
  • Мнения: 3
Момичета, Ели Маринова приема лично. Аз съм ходила при нея на личен прием. Доволна съм от нея, познава. Карла не ми позна. Искра-при нея някои неща вече станаха, както ги каза.
С Ани-Пловдив говорих два пъти по телефона и на зададения от мен въпрос отговори по един и същ начин, така както аз бих искала, но до сега все още не се е сбъднало.
От Ангел-Дианабад съм доволна. Дороти най-добре се ориентира в ситуацията и попари надеждите ми. Валерия Христова ми позна, като каза, че няма как да стане желаното от мен и да престана да ходя по врачки, защото те няма да ми помогнат, с каквито и да е ритуали, полза няма да има, а да се обърна към Бог или психолог. Валерия не ми препоръча восъколеене, защото нямаше да има промяна в ситуацията. Същото го каза и Пепа от кв. "Хаджи Димитър". Истината казана от тях доста ме огорчи, но поне не ми спестиха нищо.
Маг Марчело ми каза, че имам родово проклятие, което може да развали за 490 лева, с включена защита, и курс телепатия за моя проблем за "скромните" 650 лева като за начало. Не познава.
Станка Ангелова също ми каза, че имам родово проклятие, което може да развали за 330 лева. Не познава нищо.
Нуртен поне не ми каза, че имам магия или родово проклятие, нито си препоръча восъколеенето, но нищо от това, което каза не стана.
Не ходете при русата Теодора Лозанова. Приема в "Люлин". По-груб речник не бях чувала, но предвид това какво е работила преди време, явно е обяснимо. Оказа се, че е поредната мошеничка и лъжкиня. След като й казах, че няма ефект от ритуалите й, ме засипа с обиди и ме кълнеше по телефона, след което престана да ми вдига.
От казаното от Дея, Ангелина-Люлин и Мира(ул. Хр.Белчев в м-н "100 грама сладки"), въпреки казаните хубави неща, нищо не се сбъдна.

# 134
  • Мнения: 200
Момичета, Ели Маринова приема лично. се

 Мира(ул. Хр.Белчев в м-н "100 грама сладки"), въпреки казаните хубави неща, нищо не се сбъдна.

Веднъж се озовах във фризьорски салон да ми гледат-дано тази е по-добра при подстригването, от другото нищо не излезе, но сега паднах като разбрах, че гледат и зад щанда с курабийки:)

На мен Ели Маринова вчера ми каза, че работи само по телефона, така й било по-добре.
Някой наскоро да я е посещавал лично?

Има ли някой, при който казаните от Ани неща са се сбъднали?
Говоря изрично за събития напред във времето, не за ситуации или характери, които е описала към момента?

Общи условия

Активация на акаунт