Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 726
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 346
присъединявам се към въпроса за ани.
аз бях в началото на януари и първите събития ми са към 02./03-тогава ще споделя.

# 136
  • Мнения: 10 212

Има ли някой, при който казаните от Ани неща са се сбъднали?
Говоря изрично за събития напред във времето, не за ситуации или характери, които е описала към момента?


Да, при мен ПРЕДсказани от Ани моменти, касаещи лични отношения, се сбъднаха. По кардинални въпроси обаче сроковете, посочени както от Ани, така и от други ясновидци, са напред във времето и затова изчаквам преди да изкажа категорични впечатления. Ани ми измести срок по един сериозен въпрос, но определено позна, че аз ще гледам по-спокойно на нещата в този срок. Може би аз съм разбрала, че това "спокойствие" означава "развръзка" и затова да съм очаквала друго.

Сред категорично непозналите бъдещи към момента на предсказанията събития или давали ми разнопосочни прогнози са Карла, Бойка, Мария Асенова, Ивелина Христова, Стефка, Пиналски. Такива, които по телефон веднага започват с "имаш магия/влияние", изобщо не ги споменавам, защото аз в омагьосвания при мен не вярвам, вярвам в Господ.

  

# 137
  • Мнения: 200

Има ли някой, при който казаните от Ани неща са се сбъднали?
Говоря изрично за събития напред във времето, не за ситуации или характери, които е описала към момента?


Да, при мен ПРЕДсказани от Ани моменти, касаещи лични отношения, се сбъднаха. По кардинални въпроси обаче сроковете, посочени както от Ани, така и от други ясновидци, са напред във времето и затова изчаквам преди да изкажа категорични впечатления. Ани ми измести срок по един сериозен въпрос, но определено позна, че аз ще гледам по-спокойно на нещата в този срок. Може би аз съм разбрала, че това "спокойствие" означава "развръзка" и затова да съм очаквала друго.

Сред категорично непозналите бъдещи към момента на предсказанията събития или давали ми разнопосочни прогнози са Карла, Бойка, Мария Асенова, Ивелина Христова, Стефка, Пиналски. Такива, които по телефон веднага започват с "имаш магия/влияние", изобщо не ги споменавам, защото аз в омагьосвания при мен не вярвам, вярвам в Господ.

  

Благодаря за смисления и ориентиращ отговор  bouquet

# 138
  • Мнения: 10 212
Благодаря за смисления и ориентиращ отговор  bouquet

Моля, пак заповядай! Peace

Как протичат нещата при Ели Маринова по телефон? Конкретен въпрос ли й задаваш, за да ти направи Таро гледане? Аз преди години бях при една Таро гадателка във Франция и тя правеше общо гледане чрез Таро, не само за конкретен въпрос, но й беше важно ти да си изтегляш сам картите. Между другото, жената приемаше рекламации, ако някой евентуално е недоволен от познаваемост във времето, гледаше отново безплатно - направо пример за ЕС регулация и защита на потребителя Wink .

# 139
  • Мнения: 200
Благодаря за смисления и ориентиращ отговор  bouquet

Моля, пак заповядай! Peace

Как протичат нещата при Ели Маринова по телефон? Конкретен въпрос ли й задаваш, за да ти направи Таро гледане? Аз преди години бях при една Таро гадателка във Франция и тя правеше общо гледане чрез Таро, не само за конкретен въпрос, но й беше важно ти да си изтегляш сам картите. Между другото, жената приемаше рекламации, ако някой евентуално е недоволен от познаваемост във времето, гледаше отново безплатно - направо пример за ЕС регулация и защита на потребителя Wink .

Тази жена тук нашите локални  феномени биха я убили с камъни, да им развали спретната система само!!!
За Ели Маринова, звъннах, мисля , че й казах единствено , че ме интересуват лични отношения, тя ми описа много прецизно ситуацията, в която съм и ме закла с информация за нея и развитието й.Остава ми (наивно)да се надявам,че нещата няма да се случат по този начин, като междувременно  ще се радвам, ако някой сподели дали казаното от нея за напред се е случило.

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
този сайт и преди сме го гледали тук, но ако някой все пак иска може безплатно да си тегли карти http://www.free-tarot-reading.net/

# 141
  • Мнения: 0
Цитат на SOUL:
Да, при мен ПРЕДсказани от Ани моменти, касаещи лични отношения, се сбъднаха. По кардинални въпроси обаче сроковете, посочени както от Ани, така и от други ясновидци, са напред във времето и затова изчаквам преди да изкажа категорични впечатления. Ани ми измести срок по един сериозен въпрос, но определено позна, че аз ще гледам по-спокойно на нещата в този срок. Може би аз съм разбрала, че това "спокойствие" означава "развръзка" и затова да съм очаквала друго.

Така ми с
е иска да ти вярвам за Ани и то заради това което ми е предсказала, но това което ми прави впечатление, е че всички които хвалят Ани са се регистрирали през месец-октомври (периода в които започна кампанията за нея) и всичко тръгна натам, включително и аз, но само тези последните се хвалят, а ние тези които сме регистрирани по-рано и пробвахме всички рекламирани лъжци, нещо си мълчим! А аз ще знам истината март,както и повечето други и май тогава мненията ще са обратни, защото тогава ще си дадат мненията, хората които ходят а не саморекламиращите се. Надявам се че няма да ме нападате за моето мнение, направих си труда да проследя мненията- основно за Ани! .... Дано март месец лично да имам повод да се извиня на Ани, но към този момент имам само съмнения!

# 142
  • Мнения: 3
От всичките гледачки, единствено Ели Маринова в началото ми спомена какво ще стане с личните ми отношения. Всички останали в повечето случаи, ми даваха определени срокове, но тя ми каза, че няма да бъде така както аз желая, гледайки ми именно на карти таро. И така и стана, колкото и да не ми се искаше тогава да вярвам. Скоро като писах на Дороти, тя също потвърди казаното от Ели Маринова. Така, че дори и да не ти се иска, нещата казани от нея, ще станат точно така.

# 143
  • Мнения: 10 212
Така ми се иска да ти вярвам за Ани и то заради това което ми е предсказала, но това което ми прави впечатление, е че всички които хвалят Ани са се регистрирали през месец-октомври (периода в които започна кампанията за нея) и всичко тръгна натам, включително и аз, но само тези последните се хвалят, а ние тези които сме регистрирани по-рано и пробвахме всички рекламирани лъжци, нещо си мълчим! А аз ще знам истината март,както и повечето други и май тогава мненията ще са обратни, защото тогава ще си дадат мненията, хората които ходят а не саморекламиращите се. Надявам се че няма да ме нападате за моето мнение, направих си труда да проследя мненията- основно за Ани! .... Дано март месец лично да имам повод да се извиня на Ани, но към този момент имам само съмнения!

Ами, мила, няма нито да те убеждавам, нито да те разубеждавам, не съм тук с тази цел. Първите ми споделяния бяха за други феномени, тогава пак се започна с коментари реклама ли е, какво ли е, после някой ме заподозря, че може и да съм Карла, въобще... какво ли не прочетох. Ясно е, че тук много хора са с опънати нерви и натрупано разочарование, но аз съм с чиста съвест и споделям личен опит. Има не малко хора, с които сме си писали доста лични неща на ЛС и знаят, че нямам абсолютно никакъв интерес или намерение да рекламирам когото и да било в смисъла, който ти влагаш. Иначе по-широко погледнато, всяко споделяне тук е реклама или антиреклама и това е смисъла на форума, някой съвсем удачно го беше отбелязал вече.  

А в този ред на мисли се чудех и нещо друго - как може толкова много уж мнителни хора (когато става въпрос за изразено мнение) така лековато да дават стотици (че и хиляди) левове на откровено повърхностни и плоско лъжещи ги "ясновидци"-шарлатани, предлагащи разваляне на магии, муски, амулетчета и всякакви подобни изобретения на щастието...

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 21:38 от soul81

# 144
  • Мнения: 200
Лично аз космически много искам предсказанията на Ани да се сбъднат!Сроковете категорично си заминаха, но и тя самата казва, че в тях може да се сбърка-и аз на това се надявам, само в срока да е грешката.Както се казва , надеждата умира последна, което, ако се погледне за миг отвъд изтърканото клише, всъщност ще рече, че надяващият се си пуква надявайки се, а надеждата си остава жива и здрава и нереализирана най-често...ех...

Чета много внимателно всичко и много ми се струва, че при Ани хората са доволни от човешкото отношение, което е в екстремно тежък дефицит сред блатото от всевъзможни врачуващи простакеси или пък най-малкото много по-сдържани и емоционално неподкрепящи.Когато изтормозен човек получи свестно отношение в комбинация с гледането, това доста го радва.
И другото е, че има голям шанс тя точно да опише ситуации -минали и настоящи, както и характери, някои взаимоотношения.
От написаното,което  в огромния брой от случаите, е в рамките на от пет минути до ден след консултацията с нея, това се вижда.
Има много малко коментари, за мое съжаление, в които се казва,че някое  от нещата, които тя му е казала за в бъдеще, реално се е случило.
Ако ли пък, всъщност,нещата, които Ани е казала, че ще станат   после реално са станали-споделете го!

# 145
  • Мнения: 4 346
ryannn,може би си писала,извинявай,ако те карам да се повториш,но ти лично ли беше при ани или скайп,или тел.консултация си правила?само хороскоп или и таро?и колко време от изминалият срок?тя сама ли видя проблема,който ти е на сърце или ти й го постави като въпрос?
извинявай за многото питанки,но също съм в лутанка-как и до колко да се доверя в съветите на ани?

# 146
  • Мнения: 200
ryannn,може би си писала,извинявай,ако те карам да се повториш,но ти лично ли беше при ани или скайп,или тел.консултация си правила?само хороскоп или и таро?и колко време от изминалият срок?тя сама ли видя проблема,който ти е на сърце или ти й го постави като въпрос?
извинявай за многото питанки,но също съм в лутанка-как и до колко да се доверя в съветите на ани?
И скайп, и лично, със сигурност ползваше таро+ говореше за астрологически аспекти, транзити  т.н.Аз казах за проблема.Сроковете ги смени няколко пъти, всички досега минаха.
Очаквам ако при някой събития, предсказани от нея са се сбъднали в реалността да сподели.

# 147
  • Мнения: 2
Момичета, някоя от вас ходила ли е при циганка гледачка, една приятелка ме убеждава да ме води при една, която много познавала и гледа на кафе, но все още се чудия, някъде в Бакърена фабрика била, имате ли информация?
И друг въпрос, относно тези ритуали, чета някои от вас са споменали. И на мен ми предлагат такъв (Марчело) ритуал, но за момента не смятам да пробвам. Какви са тези ритуали, някои може ли да разясни, не е ли магия това??? Ако някои от вас е правил такъв, да сподели има ли ефект, няма ли, че така ни убеждават маговете да ни направят срещу 000000000лв. Simple Smile Мерси предварително за инфото. Поздрави!

# 148
  • Мнения: 10 212
Ryannn, за Ели Маринова или някой друг феномен, който искаш да провериш като познаваемост за бъдещето: защо не попиташ за нещо, което очакваш да се случи или поне да има някакво развитие в рамките на по-кратък срок, примерно 10-15 дни? Така все пак ще имаш някакво пряко наблюдение до колко ти познават бъдещи събития. Пример: мога да попитам как ще се развие мое пътуване в началото на февруари - могат да ми кажат какво да очаквам или пък да ми кажат, че не виждат да имам пътуване толкова скоро. Не е гаранция като цяло, но все пак е нещо и ти дава усещане за прогностиката им и дали става дума за устойчиви способности, за прилагане на теорията на вероятностите или за съвсем ненаучно стреляне на посоки.

# 149
  • Мнения: 7
Искам да споделя за Ани нещо,..тъй като виждам,че доста често е в нашите коментари..явно доста от нас са минали през нея..независимо по скайп,емайл или лично...Та какво всъщност ми притеснява в нейната прогноза newsm78..Четейки за повевечето..прогнозота е за февруари-март,вкл. и на мен ми посочи този срок..преди около седмица моя позната,която по различни стечения на обстоятелства също е разделена с партньора си..беше убедна от мен да й напише майл с въпрос ще се съберат ли...за пръв път като писах на Ани,аз зададах абсалютно същия въпрос,тъй като и при мен проблема е свързан с раздяла..както и да е,това е подробност..и моята приятелка получи отговор преди броени часове,че за момента няма да са заедно,но февруари-март отношенията им ще имат развитие...И тук аз вече честно да ви кажа,започвам да се съмнявам...съгласете се,че не е нормално на всички с кофти връзки точно в този период да ни се решат проблемите.... #Crazy....От друга странн наистина Ани описа поне при мен многооо точно ситуацията,това го споменах многократно...остава да чакаме този бленуван месец МАРТ..но при всеки раздялата е различна,причините са различни и т.н.

Просто и моята молба е ..споделете,ако са минали периодите и Ани е предвидила изхода на ситуации...не ме разбирайте погрешно...не се съмнявам във възможностите й..малкото познания,които имам по астрология, ми говорят,че правилно разчита астрологичната карта ...но ТОВА С ЕДНАКВИТЕ СРОКОВЕ МИ ИДВА ПОВЕЧЕ И ГО ПОСТАВЯМ ПОД СЪМНЕНИЕ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт