Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 853
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 200
Ryannn, за Ели Маринова или някой друг феномен, който искаш да провериш като познаваемост за бъдещето: защо не попиташ за нещо, което очакваш да се случи или поне да има някакво развитие в рамките на по-кратък срок, примерно 10-15 дни? Така все пак ще имаш някакво пряко наблюдение до колко ти познават бъдещи събития. Пример: мога да попитам как ще се развие мое пътуване в началото на февруари - могат да ми кажат какво да очаквам или пък да ми кажат, че не виждат да имам пътуване толкова скоро. Не е гаранция като цяло, но все пак е нещо и ти дава усещане за прогностиката им и дали става дума за устойчиви способности, за прилагане на теорията на вероятностите или за съвсем ненаучно стреляне на посоки.
Soul,мислим еднакво-правя точно това.Има неща, които знам категорично, че ми предстоят, горе долу знам и времето-то е ясно, че всичко може да се случи, Земята да се разпадне и т.н, но все пак, да речем има подписани договори, срокове,които не се сменят по 100 пъти, както при врачките, та  има основателни причини да смятам, че някои неща ще се случат и винаги, когато имам възможност питам феномените  дали ми предстои , според тях, нещо такова, за да се ориентирам , доколкото е възможно,доколко изобщо чуват петела или пада голямо пързаляне.
Сега,то с тях оправия няма-ако са звучали смислено до момента, като им пусна въпросния тест се издънват или обратното-дрънкали са небивалици, пък за това вземат, та уцелят.Това е дяволска въртележка, дори ако познаят за нещо, никак не значи, че ще познаят и за друго.
Да не говорим как си сменят версиите, напълно безочливо, без грам притеснение.
Конкретно за Ани много ми се иска да чуя факти от съфорумците, все пак , затова сме тук.Май почти няма някой, който да не е говорил с нея, някои пишеха, че едва ли не по 100 пъти я търсили след като останали очаровани при първия разговор.Все пак, тя е ултра  популярна тук отпреди Нова Година още, няма как пък всички срокове да са толкова необятно далече и да не може да се каже-стане ли, аджеба каквато предрече или не стана.
За Ели Маринова..подобно.Струва ми се, че има респектиращи знания..но с Ани ми  казаха 2 напълно противополжни неща.Подозирам коя е правата, колкото и мъка да ми носи това, но все пак, ще се радвам да прочета как е със събитийната сбъдваемост и при други консултирали се.

# 151
  • Мнения: 863
Не са еднакви сроковете, определени от Ани.При мен са юни-август.

# 152
  • Мнения: 200
Искам да споделя за Ани нещо,..тъй като виждам,че доста често е в нашите коментари..явно доста от нас са минали през нея..независимо по скайп,емайл или лично...Та какво всъщност ми притеснява в нейната прогноза newsm78..Четейки за повевечето..прогнозота е за февруари-март,вкл. и на мен ми посочи този срок..преди около седмица моя позната,която по различни стечения на обстоятелства също е разделена с партньора си..беше убедна от мен да й напише майл с въпрос ще се съберат ли...за пръв път като писах на Ани,аз зададах абсалютно същия въпрос,тъй като и при мен проблема е свързан с раздяла..както и да е,това е подробност..и моята приятелка получи отговор преди броени часове,че за момента няма да са заедно,но февруари-март отношенията им ще имат развитие...И тук аз вече честно да ви кажа,започвам да се съмнявам...съгласете се,че не е нормално на всички с кофти връзки точно в този период да ни се решат проблемите.... #Crazy....От друга странн наистина Ани описа поне при мен многооо точно ситуацията,това го споменах многократно...остава да чакаме този бленуван месец МАРТ..но при всеки раздялата е различна,причините са различни и т.н.

Просто и моята молба е ..споделете,ако са минали периодите и Ани е предвидила изхода на ситуации...не ме разбирайте погрешно...не се съмнявам във възможностите й..малкото познания,които
Това  имам по астрология, ми говорят,че правилно разчита астрологичната карта ...но ТОВА С ЕДНАКВИТЕ СРОКОВЕ МИ ИДВА ПОВЕЧЕ И ГО ПОСТАВЯМ ПОД СЪМНЕНИЕ Thinking

Казвам го много пъти- ситуациите ги вижда.Какво става  , обаче , в бъдеще, който е и най-логичния въпрос, с който я търсиш....???Внезапно избухналата свръхнова Албена-Карла, през чийто скайп,преди да се появи Ани,  масово се изреди  цялото форумство,  раздаде Коледно-Новогодишни срокове, които безславно отминаха, а с тях и форумната й слава...

# 153
  • Мнения: 10 212
но ТОВА С ЕДНАКВИТЕ СРОКОВЕ МИ ИДВА ПОВЕЧЕ И ГО ПОСТАВЯМ ПОД СЪМНЕНИЕ Thinking

о, със сигурност не е много нормално... да не би да очаква всички с проблемни отношения да получат 8-мартенски поздравления от въпросните мъже и това да е някакъв вид "развитие" на отношенията?!? Simple Smile но сериозно, не е добре, ако на повечето дава този срок;

за поставени от мен към Ани въпроси сроковете са отново февруари-март (!), август и октомври  

# 154
  • Мнения: 4 350
ryannn,може ли да изчистиш кутията си?  bouquet

# 155
  • Мнения: 8
Момичета, аз засега нямам проблем със сроковете. Беше ми написала ,че средата на януари ще работя по чуждестранни проекти.. и точно тогава се свързаха с мен едни клиенти от Америка за допълнителни проекти. Миналата година пък имах въпрос за една изчезнала вещ, тя ми каза ,че до 6 седмици ще имам отговор и развитие . И наистина на 6тата седмица получих отговор, за мое съжаление отрицателен, но все пак срокът даден от нея беше ок. Имам още едни неща,които съвпаднаха с нейният хороскоп, но са твърде лични за да споделя. Така или иначе , важните за мен неща предстоят чак есента ще дам инфо ако се сбъднат Simple Smile .

Също да ви питам , някоя била ли е да и гледат на ръка някъде. Аз намерих някаква женичка,която иска скромните 100 лева за да ви гледа,като и пратите отпечатък или снимка на ръката... така или иначе ми се струват прекалено много , та ако някой е пробвал по - евтин вариант и са му познали , нека да сподели Simple Smile.. то на мен май само на ръка не са ми гледали до сега  Laughing

# 156
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
за съжаление и аз вече не знам дали да вярвам на Ани, аз бях при нея лично. Много се надявах нещата, които ми каза да се случат, но уви. И при мен ги има сроковете февруари, който преди това беше януари, а преди това беше октомври. Иначе за минали събития и дори нещо, което се беше случило в същия ден, в който я посетих - позна. Но те са маловажни и се основаваха на тарото. Тъжно ми е, но продължавам да вярвам, че някой ден ще стане това. само дано не стана на 50 докато се случи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green За отношението, няма спор- перфектна е, но това на нас не ни върши работа, въпреки че и това не е малко, но не искам да се надявам от срок до срок.
Лека, момичета Simple Smile

# 157
# 158
  • Мнения: 0
ЦИТАТ:
Просто и моята молба е ..споделете,ако са минали периодите и Ани е предвидила изхода на ситуации...не ме разбирайте погрешно...не се съмнявам във възможностите й..малкото познания,които имам по астрология, ми говорят,че правилно разчита астрологичната карта ...но ТОВА С ЕДНАКВИТЕ СРОКОВЕ МИ ИДВА ПОВЕЧЕ И ГО ПОСТАВЯМ ПОД СЪМНЕНИЕ Thinking
[/quote]

Призовавам всички, на които предсказанията им от Ани,които  са за месеците:февруари-март, да споделят тук, може би така ще разберем истината! И надеждите няма да ни покосят февруари-март, защото вече ще знаем истината.
По повод Теменужка, забележете че само един човек е хвали, така че не се подлъгвайте, той се включва винаги, когато стане дума за нея, егати и застъпничеството, и той ме излъга та  си дадох парите на тази лъжкиня, както и тези които рекламират Величка от Катуница (пълна изпечена лъжкиня).

# 159
  • София
  • Мнения: 2 968
Момичета,

следя темата-и определено смятам,че е въпрос на биополе-и това до каква степен даденият човек прониква в него.Изчетох внимателно поста по-горе-ами аз съм на друго мнение за Теменужка,Пловдив-досега не ме е е подвела за нищо,са не искам да прозвучи като реклама-даже напротив-ако трябва да съм честен,това е единственият човек които не ми даде срок,не ми даде напразна надежда,просто ме ориентираше в обстановката,за да се стигне до по добро развитие.

Така,че май е въпрос на цел,когато ходиш при такъв човек-аз не мога да си представя защо се коментират срокове,наистина ли ясновидеца не познава,когато каже срок-ами на мен и да ми каже срок аз няма да повярвам.Винаги съм бил с цел-просто съвет,просто ориентир в обстановката,за да мога да преценя аз  как да действам оттук нататък.

Бил съм при Ани-ами разбира си нещата,сега не мога да си крива душата,да-в сроковете не,но ако се замисля по-глобално на това,което ми казва-то просто си е точно така.

 

М0же ли тел на Теменужка 0т Пл0видв?

# 160
  • София
  • Мнения: 2 968
Момичета, Ели Маринова приема лично. се

 Мира(ул. Хр.Белчев в м-н "100 грама сладки"), въпреки казаните хубави неща, нищо не се сбъдна.



На мен Ели Маринова вчера ми каза, че работи само по телефона, така й било по-добре.
Някой наскоро да я е посещавал лично?




М0же ли тел на Ели Марин0ва?

# 161
  • Мнения: 0
ЦИТАТ:
Просто и моята молба е ..споделете,ако са минали периодите и Ани е предвидила изхода на ситуации...не ме разбирайте погрешно...не се съмнявам във възможностите й..малкото познания,които имам по астрология, ми говорят,че правилно разчита астрологичната карта ...но ТОВА С ЕДНАКВИТЕ СРОКОВЕ МИ ИДВА ПОВЕЧЕ И ГО ПОСТАВЯМ ПОД СЪМНЕНИЕ Thinking

Призовавам всички, на които предсказанията им от Ани,които  са за месеците:февруари-март, да споделят тук, може би така ще разберем истината! И надеждите няма да ни покосят февруари-март, защото вече ще знаем истината.
По повод Теменужка, забележете че само един човек е хвали, така че не се подлъгвайте, той се включва винаги, когато стане дума за нея, егати и застъпничеството, и той ме излъга та  си дадох парите на тази лъжкиня, както и тези които рекламират Величка от Катуница (пълна изпечена лъжкиня).
[/quote]

Виж сега -дали ще отидеш при Теменужка,Величка,Иванка или Драганка или там една от всички-искащ ли откровен отговор-честно казано ми ама все тая.

Това,че тя влиза в проблема ми и определено познава на мен,в никакав ама никакв случай,не искам и не селя реклама.Ясен ли съм????Относно дадените от теб пари-всеки решава,така,че в крайна сметка не ги приписвай на "направената"от мен "реклама".Да и за бях при Величка и не-не съм доволен-това пак ли звучи като реклама,а??????

Честно казано всеки прави избор при кой и за какво да отиде-но много малко от Вас се питат не за срока,а как да стигнат до благоприятен за тях финал до края на този срок.

Нали не очакваш да отидеш при която и да е и да получиш отговор-нещата ще дойдат от само себе си-просто няма такъв вариант.

Та,моля те следващият път като ме обявиш за човек,правеш реклама на някой,моля те помисли над това което написах по-горе.

И нещо последно бих добавил-ако някой намери човека,който му фиксира някакъв срок с изключително розово предсказание,и то видиш ли вземе та се сбъдне-моля контакти на лична.

Обещавам платена рекламна статия във изданието,в което работя Joy

# 162
  • Мнения: 4 687
Аз говорих с Ани ноември месец, беше дала срок за едно нещо 2 месеца, случи се на 10-тия ден след разговора, но не беше важно за мен. Това, което ме интересуваше, каза че ще стане между 4 и 6 месеца след разговора ни, броя го някъде март-май 2012г. Тъй като ми предрече нещо, което се случи взех, че си поръчах и хороскоп, много повърхностен ми се стори, вече съм писала за това. В него измести срока за това, което ме интересува чак за 01.2013г.
Тъй като не ми хареса хороскопа и бях следила един чуждестранен астрофорум, си харесах един от тези, които се подвизават там и помолих за отговор на въпроса, който ме интересува. И получих отговор около страница, като действието започва да се развива  между 14.05-21.06 и развръзката е януари 2013. Това, което получих вече мога да нарека хороскоп, по периоди ми беше написано какво ще се случва.
Величка от Катуница, сроковете й отдавна минаха, ама жената ме предупреди, че може да има и разминаване.
Карла ми даде срокове март и август-септември 2012, ама и доста неприсъщи за характера ми неща каза.
Веска от кв. Смирненски, Пловдив ми даде срок 07.2012 за това, за което питах и за 09.2013 ми предрече нещо, което и Ани посочи,, че ще се случи тогава.
Мариела също потвърдителен отговор за това, което ме интересува, ама без срок.
Другите няколко с които съм говорила, но по форума не са споменавани се въртят около лятото на 2012
А и Дороти каза че действито ще започне да се развива 06.2012.
Та аз има да си чакам срокове

# 163
  • Мнения: 10 212
Тъй като не ми хареса хороскопа и бях следила един чуждестранен астрофорум, си харесах един от тези, които се подвизават там и помолих за отговор на въпроса, който ме интересува. И получих отговор около страница, като действието започва да се развива  между 14.05-21.06 и развръзката е януари 2013. Това, което получих вече мога да нарека хороскоп, по периоди ми беше написано какво ще се случва.

Кой е този чуждестранен астрофорум, би ли споделила?

# 164

Общи условия

Активация на акаунт