Ясновидци (врачки) - 8 тема

  • 191 606
  • 735
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 200
На мен ми каза, че е блокирал и не може да каже нищо.
Обмислям дали да опитам пак , че се опасявам да не би да е имал предвид нещо прекалено  лошо , което да е спестил.

# 91
  • Мнения: 7
Момичетаааа я не се карайте за глупости...всички са тук,водени от някаква проблематика..всеки свободно може да изразява мнения,впечатления и да дава отзиви..от друга страна,всяка една от нас има глава на раменете си и може да прецени,кое инфо е добро за нея и към кого да се обърне,ако реши...на сила никой не прави нищо...затова,дайте по-ведро... Grinning има информация,която е полезна и съгласете се,ако я нямаше тази тема,този форум...сами не можем да добием представа за всички,които сме изкоментирали...съжалявам,че се отклоних от основните въпроси Simple Smile

# 92
  • Мнения: 23
На мен ми каза, че е блокирал и не може да каже нищо.
Обмислям дали да опитам пак , че се опасявам да не би да е имал предвид нещо прекалено  лошо , което да е спестил.

На една приятелка каза същото. Според мен поне е честен, а не тръгва да си измисля разни неща. Със сигурност не познава на 100% - вижда някои неща, други му отбягват, но това е нормално според мен. Едва ли има ясновидец, който вижда всичко кристално ясно.

При мен не позна за баба ми - каза, че според него се е предала и не й остава много. Скоро преди това беше починал дядо и тя наистина беше отчаяна, но  "да чукна на дърво" и досега си е жива и здрава.

Друго нещо, което видя, беше за децата ми. Когато бях при него, те бяха на 1 година - имам близначки и тогава се притеснявах нещо за здравето им. Той каза, че всичко ще е наред и ми каза за едната: да знаеш, че тя ще говори по-правилно от всички. Тогава не му обърнах особено внимание, но преди около година, тя започна да заеква и много се бяхме притеснили. Случайно се сетих какво ми каза той. После това отшумя и сега всичко е наред. 

# 93
  • Мнения: 0
Момичетаааа я не се карайте за глупости...всички са тук,водени от някаква проблематика..всеки свободно може да изразява мнения,впечатления и да дава отзиви..от друга страна,всяка една от нас има глава на раменете си и може да прецени,кое инфо е добро за нея и към кого да се обърне,ако реши...на сила никой не прави нищо...затова,дайте по-ведро... Grinning има информация,която е полезна и съгласете се,ако я нямаше тази тема,този форум...сами не можем да добием представа за всички,които сме изкоментирали...съжалявам,че се отклоних от основните въпроси Simple Smile

На теория е точно така, ама на практика се получава, че не всеки може да изкаже свободно мнението си, без да го приеме някой за реклама. Именно, че някой е преценил, да изяви свободно впечатленията си бива заклеймен, че поддържа някого. И точно поради факта, че болшинството мили дами тук сме с проблеми и водени от надеждата, че можем точно тук да намерим решението им не мисля, че е редно някой да дава квалификации и да поставя ограничения.

# 94
  • Мнения: 2
Момичета, аз пък се замислих за нещо друго, не знам дали някоия от вас е милила или има понятие дали съм права или не. замислих се, дали случайно ние самите не се бъркаме в съдбата си искайки да знаеме какво ще следва и когато някои ни предкаже нещо, ние така се хващаме за него, че подсъзнателно го изпускаме, предизвикваме или с еупокояваме и бездействаме, не знам обурках се. По принцип аз съм много любопитна и тези неща като цяло са ми интересни, имам съвсем малък опит с две баби, които гледат на кафе. Едната предказа доста неща, и ни помогна да разбереме, че баба ми е болна, за което сме и благодарни до ден днешен, че хванахме нащата на време, на мен ми беша казала, че с приятеля ми ше се оженим до май месес, но ни се раделихме още през септември Sad. Другата каза че имам магия да нямам човек до себе си, която се предава от майка ми, не знам направи някакви неша да се развали магията, но вече започвам да се чудя какво е това, кава е таиз сила, кои я има, коя я няма...не знам. Сигурна съм, че странични влияния съществуват под имато магия, енергия и т.н., но до каква степен мжеме да разчитаме на хора със способности да ни помогната това вече не знам. Пожелавам на всяка една от вас, някои ден да се почувствате поне за миг всякаш всичко е наредоно с вълшебна пръчица Simple Smile Продължавам да следя темата, успех и поздрави Simple Smile

# 95
  • Мнения: 200
Здравейте,момичета.Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна.И искам да ви питам,къде бих могла да разбера точен час на раждане,защото аз не си го знам и и създадох доста трудности.
Хайде, пак се започна с Ани! Какво значи "Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна."
Вече ти се сбъднаха предсказанията ли?

Не,не ми се сбъднаха предсказанията,но пък настоящата ситуация беше описана перфектно.Просто споделям мнение,не е необходимо да си толкова агресивна.


Нищо от предсказанията на Ани ли не се сбъдна при теб?
При мен категорично не се сбъднаха нещата.

# 96
  • Мнения: X
Аз вчера имах консултация с нея.Дали ще станат нещата или не,ще ви кажа най-рано през април.

# 97
  • Мнения: 287
Момичета, аз пък се замислих за нещо друго, не знам дали някоия от вас е милила или има понятие дали съм права или не. замислих се, дали случайно ние самите не се бъркаме в съдбата си искайки да знаеме какво ще следва и когато някои ни предкаже нещо, ние така се хващаме за него, че подсъзнателно го изпускаме, предизвикваме или с еупокояваме и бездействаме, не знам обурках се.
Представи си, че отиваш на врачка и тя ти казва, че ще се разболееш от рак след една година. Ти обаче вземаш превантивни мерки - билки и прочие и не се разболяваш. Познала ли ти е врачката или не?
Вярвам, че при различни действия и избор съдбата може да бъде променена.

# 98
  • Мнения: 3 181
Момичета, аз пък се замислих за нещо друго, не знам дали някоия от вас е милила или има понятие дали съм права или не. замислих се, дали случайно ние самите не се бъркаме в съдбата си искайки да знаеме какво ще следва и когато някои ни предкаже нещо, ние така се хващаме за него, че подсъзнателно го изпускаме, предизвикваме или с еупокояваме и бездействаме, не знам обурках се.
Представи си, че отиваш на врачка и тя ти казва, че ще се разболееш от рак след една година. Ти обаче вземаш превантивни мерки - билки и прочие и не се разболяваш. Познала ли ти е врачката или не?
Вярвам, че при различни действия и избор съдбата може да бъде променена.
Аз пък вярвам, че има предопределени събития, които не могат да се променят. Всички ясновидци, с които съм коментирала темата, са потвърдили мнението ми. Няма да коментирам кой, дори с усмивка, ми каза, че подобни на твоите теории са за успокоение на хората Wink....... дори възможностите  за промяна  на нещо от живота, потенциала да го направиш, накрая дали ще бъде успешно или не, пак е предопределено.....ако ме рзбрахте......но всеки да си вярва в каквото пожелае

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна.И искам да ви питам,къде бих могла да разбера точен час на раждане,защото аз не си го знам и и създадох доста трудности.
Хайде, пак се започна с Ани! Какво значи "Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна."
Вече ти се сбъднаха предсказанията ли?

Не,не ми се сбъднаха предсказанията,но пък настоящата ситуация беше описана перфектно.Просто споделям мнение,не е необходимо да си толкова агресивна.


Нищо от предсказанията на Ани ли не се сбъдна при теб?
При мен категорично не се сбъднаха нещата.
Категорично НИЩО не се сбъдна и при мен и го казвам доста след изтичането на всички посочени от Ани срокове, а не
5 мин. след приключване на консултацията.

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 11:14 от kateto1980

# 100
  • Мнения: 1 050
Този Ангел къде приема в Надежда и колко взима?

# 101
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте,
това за ясновидците е наистина различно-аз ходя при една жена ,от няколко години-когато имам проблем -и винаги ми е помагала и ми е казвала  какво ще стане.Но водих  две приятелки-при нея-те не са доволни- от прогнозите. Водих и сестра ми-тя е доволна.Та така-при едни се получават прогнозите-при други-не.Не знам-може  някои да са непроницаеми за  гледане?!?

# 102
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна.И искам да ви питам,къде бих могла да разбера точен час на раждане,защото аз не си го знам и и създадох доста трудности.
Хайде, пак се започна с Ани! Какво значи "Преди час имах консултация с Ани.Много съм доволна."
Вече ти се сбъднаха предсказанията ли?

Не,не ми се сбъднаха предсказанията,но пък настоящата ситуация беше описана перфектно.Просто споделям мнение,не е необходимо да си толкова агресивна.


Нищо от предсказанията на Ани ли не се сбъдна при теб?
При мен категорично не се сбъднаха нещата.
Категорично НИЩО не се сбъдна и при мен и го казвам доста след изтичането на всички посочени от Ани срокове, а не
5 мин. след приключване на консултацията.

Kateto1980, а някой друг от коментираните тук успя ли да ти предрече верни неща?

# 103
  • Мнения: 0
Нищо от предсказанията на Ани ли не се сбъдна при теб?
При мен категорично не се сбъднаха нещата.
Категорично НИЩО не се сбъдна и при мен и го казвам доста след изтичането на всички посочени от Ани срокове, а не
5 мин. след приключване на консултацията.
[/quote]


Kateto1980, а някой друг от коментираните тук успя ли да ти предрече верни неща?
[/quote]
Да, леля Искра успя, вече съм писала за това.  Simple Smile

# 104
  • Мнения: 4 344
да вземем да се преброим ходилите при най-често споменаваните тук-ани,карла,искра..и да обощим на колко са познали-минало,настояще,бъдеще,на колко-не и колко са в изчакване на срокове...

Общи условия

Активация на акаунт