Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 049
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 123
Много добре ми звучи офертата за Казабланка ,2013,отзивите също са добри ...
Коя е тази оферта ? newsm78

# 91
# 92
  • Мнения: 3 223
Аз ли нещо не виждам или цени за юли няма ? Тогава каква ли е цената?

# 93
  • Мнения: 1 307
Няколко леки отзива за Казабланка
Подкрепям положителните впечатления по-горе и да добавя някои забележки:
Комарите вече атакуват и са доста неприятни вечер
Много рехави пердета на стаите и като ти се облещи слънцето в 6 часа не може да се наспиваш
На мен лично леглото /матрака/ не ми беше удобно за спане
Територията на хотела е доста тясна и ако е пълен х-ла не знам.
Анимацията още не беше улегнала и не мога да дам мнение,но по-скоро не стават
Сцената за шоу програми е направо мизерна
Алкохола е ОРИГИНАЛЕН български за разлика от другите евтини инклузиви където е бил
силно разреден и налват от туби в бутилките

# 94
  • Мнения: 123
Няколко леки отзива за Казабланка
Подкрепям положителните впечатления по-горе и да добавя някои забележки:
Комарите вече атакуват и са доста неприятни вечер
Много рехави пердета на стаите и като ти се облещи слънцето в 6 часа не може да се наспиваш
На мен лично леглото /матрака/ не ми беше удобно за спане
Територията на хотела е доста тясна и ако е пълен х-ла не знам.
Анимацията още не беше улегнала и не мога да дам мнение,но по-скоро не стават
Сцената за шоу програми е направо мизерна
Алкохола е ОРИГИНАЛЕН български за разлика от другите евтини инклузиви където е бил
силно разреден и налват от туби в бутилките

Напълно подкрепям коментара ти, бих добавила, че когато хотела е пълен положението с недостатъчната територия е осезателен.
Ние на Великден бяхме в Сънрайз пак в Обзор, ето този
http://sunrisehotelobzor.com/%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B … 81%D0%B0/?lang=bg
останахме много доволни, след 4 седмици сме отново там.

# 95
  • Мнения: 16

Ние на Великден бяхме в Сънрайз пак в Обзор, ето този
http://sunrisehotelobzor.com/%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B … 81%D0%B0/?lang=bg
останахме много доволни, след 4 седмици сме отново там.
[/quote]

Бихте ли споделили как е плажа ,има ли чадъри и шезлонги към хотела и разбира се храната ? благодаря предварително

# 96
  • Мнения: 5 389
Здравейте - аз и семейството ми също бяхме в хотел Казабланка за Великден 5 дни.
Доволни сме от обслужването на персоанала, всички бяха много отзивчиви, студиото се почистваше всеки ден и кърпите също ни ги сменяха, без да ги хвърлям по земята. Храната беше вкусна и като цяло качествена, за мен избора между 4-5 основни ястия беше ок, отделно 5-6 вида салати и 3-4 вида гарнитури. Десертите бяха хубави. Имат добър главен готвач.
Прилежащата площ беше добре, но в натоварен сезон според мен недостатъчна - сега хотела не беше пълен. Относно анимацията - не сме я ползвали през деня, дори не знам какво са правили, вечер за по 30мин имаше детска дискотека.
Размера на стаите много ми хареса и факта, че са с отделна спалня.
Относно плажа: разстоянието не е голямо, но има участък, в който  е нужно,според мен, да се сложат дървени скари - иначе се гази в смесица от почва и пясък. Плажа е хубав, но като се разкаля реката/след дъжд/ и в водата става кална локва. Би могло да се помисли за дървен мост над реката, за да се стига до другата страна на плажа къ м Мирамар, която е - там водата е по-чиста.. Чадъри и шезлонги на хотела на плажа няма, има само на басейна към хотела.

# 97
  • Мнения: 6 582
Защо мисля,че тази година имаха включени чадъри и шезлонги на плажа? Може да бъркам с друг хотел.

# 98
  • Мнения: 16
не се бъркате по офертата са включени, явно все още не са били поставени......


# 99
  • Мнения: 5 389
Който ходи в летния сезон - предполагам от 01.06. ще каже за чадърите на плажа, защото на практика 01.05. беше първия работен ден на хотела. Сега се сещам, че до сега не имало включени в офертите през миналите години.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 285
Ние ще сме там от 08.06 и искам да попитам за детския кът - в добро състояние ли е, паркинг плащахте ли и имаше ли разни екзотични и не толкава екзотични пълзящи или хвърчащи насекоми различни от комарите  Mr. Green имам фобия и близостта на реката ме притеснява.
Чадъри силно се надявам да има на плажа както беше обявено в офертата защото не ми се влиза в разправии.

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 19:12 от kaspur

# 101
  • Мнения: 5 389
kaspur има детска площадка отстрани на хотела, слиза се по едни стъпала. Има 2 вида люлки/с ограничител и без, за различни възрастови групи/, пързалка, кръгла въртележка. Площадката беше кална 1-я ден, защото бяха пуснати пръскачките за тревата и 4-я и 5-я ден от престоя ни, защото валя. Градинката на Обзор е на 10 мин пеша и там има 3-4 площадки още. Ние ги обиколихме всичките  Mr. Green
На рецепция са много разбрани и обръщат внимание на всичко, което те тревожи.
В началото на месеца имаше само комари, други буболечки не съм забелязала.

# 102
  • Мнения: 123

Бихте ли споделили как е плажа ,има ли чадъри и шезлонги към хотела и разбира се храната ? благодаря предварително

Плажа е хубав, подготвяха чадърите, много ни хареса всичко.  Храната на нас ни хареса, но ние хванахме само едно хранене при пълен хотел, после останахме няколко семейства. Храненето при пълен хотел бе доста разнообразно. Ние сме отново там от 07.06.2013 за 7 нощувки. Ако има и други въпроси питайте !

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 16:02 от maria_2103

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 285
Devil_Rose благодаря за отговора  Hug

# 104
  • Мнения: 3 571
Чадъри до днешна дата нямаше на плажа

Общи условия

Активация на акаунт