Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 046
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Враца
  • Мнения: 3 214
В момента сме в хотела.
Ако някой има въпроси, ще се постарая да отговоря.  Simple Smile

# 601
  • Мнения: 2 232
В момента сме в хотела.
Ако някой има въпроси, ще се постарая да отговоря.  Simple Smile
Лекичко завиждам  Mr. Green
Приятно изкарване  Laughing

# 602
  • Мнения: 591
Може ли да пишеш всичко както преди ли е,анимацията как е че нещо ме притеснява

# 603
  • Мнения: 8 086
Може ли да пишеш всичко както преди ли е,анимацията как е че нещо ме притеснява

казабланка за пореден  път е перфектният хотел.
хотелът е пълен но всичко е прекрасно.нямам забележки.бях реверрирала студия настаниха ни в апартаменти. в обзор е разкошно зелено и спокойно.

# 604
  • Мнения: 49
Може ли да пишеш всичко както преди ли е,анимацията как е че нещо ме притеснява

казабланка за пореден  път е перфектният хотел.
хотелът е пълен но всичко е прекрасно.нямам забележки.бях реверрирала студия настаниха ни в апартаменти. в обзор е разкошно зелено и спокойно.


От хотела дават ли хавлии за бесейна ,или трябва да си носим ?

# 605
  • Мнения: 8 086
Може ли да пишеш всичко както преди ли е,анимацията как е че нещо ме притеснява

казабланка за пореден  път е перфектният хотел.
хотелът е пълен но всичко е прекрасно.нямам забележки.бях реверрирала студия настаниха ни в апартаменти. в обзор е разкошно зелено и спокойно.


От хотела дават ли хавлии за б
есейна ,или трябва да си носим ?
предполагам че питаш за плажни хавлии? не не  предоставят носиш си лични.сори  пиша от телефона.

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 461
Нищо подобно! Предоставят плажни хавлии от хотела срещу депозит и всеки ден ти ги сменят с нови. Вече трета година ползваме техните, не нося плажни кърпи.

# 607
  • Враца
  • Мнения: 3 214
Здравейте пак.  Simple Smile

За хавлиите не знаех, но ние ходим на морето, и не съм се замисляла да не нося хавлии...
Анимацията- какво да кажа, въртят се наоколо, предлагат игри за деата, за възрастните... моето дете не проявява интерес.  Laughing Laughing
Но гледам, че връстниците му /около 6г./ играят с каките и батковците.

Ние сме били през 2011, тоест преди 4 години. Оттогава хотелът и ол- инклузивът му само са се подобрили!
Храната и напитките са по-добри, по-разнообразни. Няма да изреждам подробности, но наистина има голяма разлика, а и тогава не беше зле.
Направили са голяма алея за разходка откъм реката, с няколко детски игрушки, която, за жалост, не се радва на особена популярност.
Има плажни чадъри, които не са много близо, но доста хора явно ходят там. Ние не, бягаме от тълпите, поне на плажа.

В четвъртък си заминаваме оттук, както и предишния път, с добри общи впечатления. И най- вече, наистина заслужават адмирации за желанието им да стават по-добри!

Браво на управителката! Вярвам /колкото и феминистки да прозвучи/, че до голяма степен подобренията се дължат на факта, че хотелът се управлява от жена. Смятам, че по отношение на дребните детайли жените сме по-взискателни, и това в случая има значение.  Simple Smile

Хубаво лято на всички!

# 608
  • Мнения: 8 086
Нищо подобно! Предоставят плажни хавлии от хотела срещу депозит и всеки ден ти ги сменят с нови. Вече трета година ползваме техните, не нося плажни кърпи.
така е, попитах днес и се оказа, че предоставят срищу депозит 10 лв. на хавлия. Тъй като не виждам клиенти с кърпи на хотела, а и още миналата година като попитах ми казаха, че нямат останах с впечатлението, че не предлагат тази услуга.

# 609
  • Мнения: 434
Нека някой,ако има възможност да качи малко снимки!  Hug
Как е времето сега там?

# 610
  • Мнения: 8 086
Нека някой,ако има възможност да качи малко снимки!  Hug
Как е времето сега там?
само с тел. съм и не съм на ти с качването на снимки,но всичко е красиво и зелено. още оправят около пътеката до  плажа и сцената за анимация до реката. времето си е супер. променливо е,ту облаци, ту слънце вятър, но се ходи и на плажа и на басейна. Нямам ден без плаж. Вчера на обяд леко преръси дъжд за 5 мин. и това беше.приятно топло е без да е горещо и задушно.

# 611
  • Мнения: 434
Нека някой,ако има възможност да качи малко снимки!  Hug
Как е времето сега там?
само с тел. съм и не съм на ти с качването на снимки,но всичко е красиво и зелено. още оправят около пътеката до  плажа и сцената за анимация до реката. времето си е супер. променливо е,ту облаци, ту слънце вятър, но се ходи и на плажа и на басейна. Нямам ден без плаж. Вчера на обяд леко преръси дъжд за 5 мин. и това беше.приятно топло е без да е горещо и задушно.
Благодаря ти много за бързите отговори!Надявам се като се прибереш,тогава да качиш някоя друга снимка.  Party  Praynig А какво оправят около пътеката-нещо ново ли ще има?Има ли комари?

# 612
  • Мнения: 556
Вчера резервирах нашата почивка в Казабланка, живот и здраве следващата седмица ще сме там.
Да ви питам плажа на колко минути пеша е от хотела, и на колко горе долу до центъра?

# 613
  • Мнения: 434
Вчера резервирах нашата почивка в Казабланка, живот и здраве следващата седмица ще сме там.
Да ви питам плажа на колко минути пеша е от хотела, и на колко горе долу до центъра?

И аз този плаж все го мисля.На едни места чета много близко-5 мин.бавно ходене,на други,че не е толкова близко.И по-точно самия плаж,на който са разположени шезлонгите и чадърите на Казабланка.Защото самата плажна ивица май е наистина на около 5 мин.,но техния плаж е доста по-встрани.  newsm78  Thinking

# 614
  • Мнения: 4 400
Не е далече, 5-6 мин ходене е. Минава се една пътечка, от там паркинга на хотела, който е на първа линия - РИУ Хелиос Бей и покрай хотела се излиза директно на плажа на Казабланка. 2-3 мин пеша след паркинга почва градчето, но до центъра има още сигурно 5 мин пеша, може би даже малко повече. Като цяло не е далече, но не е първа линия на плажа, а втора.

Общи условия

Активация на акаунт