Хотел Казабланка - Обзор

  • 89 043
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8 086
Това още от сега мога да ти го отговоря fatalina Simple Smile Наистина е отдалечен Оазиса и вечер след 22 няма много какво да се прави .На нас миналата година това не ни пречеше,защото малката ни дъщеря горе долу към толкова заспиваше и така или иначе се прибирахме.До Лозенец отидохме един път на разходка,та нямам чак толкова впечатления.Ходихме до увеселителен парк и нали се сещате ,че с децата почти там си прекарахме времето.Иначе ми се видя малко градче.А Оазиса като хотел на нас лично ни хареса.Аз също много се чудих преди да тръгнем, заради противоречивите мнения,но в крайна сметка рискувахме.При нас се чистеше всеки ден ,сменяха се кърпи,стаята беше просторна.Храната не че беше от най-качествени продукти, но гладен няма да останеш.Веднага се зареждаше, казвам го като пример, тъй като същата година бяхме на балкан на ОИ и там не си даваха толкова зор да сменят празната табла.Кафето също беше за мое голямо учудване много добро.Не от машина ,а ти го правят на бара.Не сме очаквали някакъв лукс .В общи линии не ,че няма какво да се желае,но ние останахме доволни.Плажа беше ОК, за чадърите навсякъде си пишеше ,че се заплащат отделно и това не ни изненада.Ползвахме си свободната зона.В Обзор сме ходили преди 2 години с ММ и градчето ми допадна тогава.Тогава само се разочаровах,че бяхме без деца, а вечерта в бара след 1 часа се заформя  люта чалга, а ние не сме ценители Simple Smile))))))

Благодаря!

# 646
  • Русе, София
  • Мнения: 257
Момичета, в Казабланка има ли кърпи за плаж?

# 647
  • Мнения: 8 086
Момичета, в Казабланка има ли кърпи за плаж?
Да срещу депозит 10 лв. за хавлия, като можеш всеки ден да си ги сменяш с чисти.

# 648
  • Русе, София
  • Мнения: 257
Да срещу депозит 10 лв. за хавлия, като можеш всеки ден да си ги сменяш с чисти.

Благодаря за отговора.

В описанието на стаите пише , че има "високоскоростен интернет".
Така ли е наистина , можеш ли да се свързваш с кабел или е само Wi-FI ?
Уточнявам , питам за стаята , не за рецепция или лоби бара.
Багажа стана доста и се чудим дали да вземаме и лаптоп.

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 16:17 от Pate

# 649
  • Мнения: 434
Да срещу депозит 10 лв. за хавлия, като можеш всеки ден да си ги сменяш с чисти.

Благодаря за отговора.

В описанието на стаите пише , че има "високоскоростен интернет".
Така ли е наистина , можеш ли да се свързваш с кабел или е само Wi-FI ?
Уточнявам , питам за стаята , не за рецепция или лоби бара.
Багажа стана доста и се чудим дали да вземаме и лаптоп.


Аз знам от хората,с които ще ходим /те ще са за 4-та година/,че има кабелен.  Peace

# 650
  • Враца
  • Мнения: 3 214
Безжичен интернет в стаите ИМА.
Без парола, просто се включваш. Силен е, макар че има някакви периоди, в които е по-слаб. Но аз съм гледала и филм онлайн докато бях там. После пък нета почти спря, но след това- пак се оправи. Зависи явно колко хора са включени към него по едно и също време- както всеки друг интернет.

Весело изкарване на всички, които отиват сега!

# 651
  • Мнения: 51
Момичета, ние пък утре заминаваме за Казабланка и се надявам след това да споделя мнението ми като за 3-ти път! Wink

# 652
  • София
  • Мнения: 2 296
От много умуване и чудене и аз вчера се обзаведох с резервация за Казабланка!  Grinning
Исках да чакам до последно но реших, че накрая няма да им свободни стаи...  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 8 086
Момичета, ние пък утре заминаваме за Казабланка и се надявам след това да споделя мнението ми като за 3-ти път! Wink
Благородно ти завиждам! Ще чакаме  включване.

# 654
  • София
  • Мнения: 23 990
Момичета, да ви попитам нещо. Понеже за нашия период нямаше останали свободни студиа, си резервирахме апартамент. Какво точно представляват апартаментите? Спалня и нещо като хол ли?  Thinking

# 655
  • Мнения: 434
От много умуване и чудене и аз вчера се обзаведох с резервация за Казабланка!  Grinning
Исках да чакам до последно но реших, че накрая няма да им свободни стаи...  Mr. Green
От кога сте там?

# 656
  • Мнения: 15
Момичета, да ви попитам нещо. Понеже за нашия период нямаше останали свободни студиа, си резервирахме апартамент. Какво точно представляват апартаментите? Спалня и нещо като хол ли?  Thinking

Да, нещо такова.
Две преходни стаи са, като едната (вътрешната) е спалня с баня и тоалетна, а другата (тази, в която влизаш от коридора) е нещо като всекидневна. В нея има кухненски бокс, маса и диван, на който спокойно могат да спят две деца или по-дребни възрастни. Simple Smile В тази стая има само тоалетна. И в двете стаи има телевизор и гардероб, а в спалнята има огледало и тоалетка.

Просторно и удобно е. Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 23 990
twin, много благодаря за разяснението. Ще се ширим двама възрастни с дете в апартамента.  Grinning
Само не ми е ясно какъв е този бокс и защо го има, при наличие на ОИ. Кой ще тръгне да готви там.

# 658
  • Мнения: 4 781
twin, много благодаря за разяснението. Ще се ширим двама възрастни с дете в апартамента.  Grinning
Само не ми е ясно какъв е този бокс и защо го има, при наличие на ОИ. Кой ще тръгне да готви там.

Защото е апартхотел  Wink Но и не винаги е бил ОИ.

# 659
  • София
  • Мнения: 23 990
Мър, благодаря. Наши познати ходят откакто е построен хотелът и съм останала с впечатление, че от началото си е бил ОИ. Няма значение всъщност, така или иначе боксът не ме вълнува, просто ми идва излишен и затова се чудех защо изобщо го има.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт