Бродирана красота - Гоблени 91

  • 94 633
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 265
ИнаТ   за теб трябв да има отстъпка,като основен рекламодател на картичките  Grinning
Хахаха Joy точно така - отстъпка Peace
ИнаТ  bouquet благодаря за адреса и снимките.

# 676
  • София
  • Мнения: 630
ИнаТ   за теб трябв да има отстъпка,като основен рекламодател на картичките  Grinning
 
 newsm10 Съгласна съм! Между другото ИнаТ-че ти ме въодушеви за да ги почна картичките, като видях преди няколко дни ушитите от теб и направо ме засърбяха ръцете.  newsm53

Колкото до картончетата на Джули-арт много ми допадат. Разнообразието от цветове и форми е много голямо. И аз тези дни ще поръчвам за втори път.

# 677
  • Мнения: 2 336
Много красиви картички сте направили момичета! Браво! Hug  bouquet
Честит празник, Мари_ета  bouquet

# 678
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Честит празник, Мари_ета! Много щастие ти желая...  smile3510

И на pepen половинката: да му е честит празника! newsm38 С такава сръчна  жена, направо си е получил подаръка с женитбата си.



Красив е ! Твоят също ли от Аксиома е поръчван?
Тъкмо питах колко излиза доставката до Бургас и ще си го поръчвам сега...
но се чудя дали с куриер , или до офис на  Спиди  newsm78


Моята я взех от един магазин във Враца. Просто ме сърбяха ръцете, как да излезна без нищо от магазина (не че не купих няколко чилета:-))) !

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 18:52 от Radika

# 679
  • Мнения: 352
mari_eta, pepen, честит празник и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet
mari_eta, разгледах сайта ти - уникален е! И снимките, и рецептите, и особено разказите ти, (прочетох няколко).  Hug

Момичета, видях страхотни картички отново! Браво!

ИнаТ, би ли споделила схемичките на синчеца, както и на теменужката, от предишната ти партида...виждат ми се от една серия, (дори и заедно с едно цветенце, което вече пусна в темата)! Надявам се, че ми разбра обясненията!  Grinning

# 680
  • Мнения: 3
 siania35 би ли ми казала адреса въвв Варна. Praynig

# 681
  • София
  • Мнения: 3 789
       А толкова много неща ми харесаха тук...даже не ми е ясно какво точно да помоля синът ми да ми обясни.Има ли някакъв начин да помоля,ако не е нахално да ми изпратите схеми по пощата,дори и срещу заплащане.Или да се свържа с някоя от вас,да се срещнем лично,ако има време да ми обясни по-подробно как се свалят схеми.Живея в София-кв.Люлин.
     Желая на всички Вас снежен,усмихнат и прекрасен ден!

Аз съм в Люлин, ако си харесаш нещо и синът ти не може да се оправи със схемите, пиши ми, ще разпечатам и ще я донеса, тъкмо на пазара (ако си близо, де) има и магазин за конци  Peace По пощата също не ми пречи да ти я пратя  Hug

Мариета, честит рожден ден! Да сте живи и здрави!   bouquet Както винаги  - разкошна торта и разплакващ разказ  Hug

Пепен, честит рожденник! Много усмивки му пожелавам!   bouquet

Вера, много е нежен този гоблен, и на мен ми е в плановете  Wink

# 682
  • Мнения: 4 312
Нещо се случи писах, писах и нищо не е постнато...
Акварелите ме очароват, тези флоксове /така им намерих името, дори не зная какво цвете е това/ ги шия за моята мила майчица.
Харесах още един акварел, но не зная как да си сваля схемата.
В гоблените го има в безплатни схеми, но не знам как да го направя.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 136
siania35 И аз бих те помолила да напишеш адреса във Варна   bouquet

# 684
  • Мнения: 482
Адресът във Варна не знам дали ще ви свърши работа засега. Във Фейсбук публикуваха, че нямат наличности в магазина, засега изпълняват само поръчки. Може би първо да поръчате, с уговорката да си ги получите в магазина.

Бяло цвете, ето едната схема, и преди съм я пускала, но не знам защо сега не се справям с качването на другите. Ще пробвам пак.

# 685
  • Мнения: 352
...
Бяло цвете, ето едната схема, и преди съм я пускала, но не знам защо сега не се справям с качването на другите. Ще пробвам пак.



ИнаТ, благодаря ти! 
А това цветенце си го свалих още щом го пусна. Имах в предвид, че са от една серия с останалите две, които в същност много ми харесаха и ти поисках  Mr. Green . Не се притеснявай, когато успееш.   bouquet

# 686
  • Мнения: 482
Ето ги, просто ги сканирах:

      


Ако си харесаш и някое от другите, имам ги всички Simple Smile

# 687
  • Мнения: 10
За всички, които се интересуват за адреса на Juli art във Варна-ул.Басанович 6.И аз питах -казаха ,че нямат готови  в наличност и трябва да се даде заявка от кое и по колко.Утре ще проверя на място.

# 688
  • Мнения: 482
Ето какво ми написа Юлия във Фейсбук:

"Изпратих ти нещата днес и сега като видях каква реклама си ми спретнала в БГмама-та ме хвана яд, че не ти изпратих повече неща, но едва ли това ще е последната ти поръчка, та ще имам възможност да се поправя. Ама вие сте много и така ви се радвам, не мислях, че толкова дами шият и съм много приятно изненадана - Благодаря ти, че ми върна вярата в уменията на българката! Преди време в едно интервю бях писала по въпроса, че ми е мъчно, че ще забравим уменията на бабите си в ръкоделието. Ти сега ми помогна да видя цял един нов свят. Едва ви насмогвам, но го правя с огромна радост, момичета! Предай специално моите поздрави на дамите от темата, защото не съм регистрирана и не мога да го напиша лично и им Благодари от мен, че се занимават именно с това - ръкоделието! Прегръдки на всички!"

# 689
  • Мнения: 265
Много е мило това, което е написала Юлия  Heart Eyes от Джули арт.
 ИнаТ, Бачийска, колко са големи прозорчетата в см  т.е. колко е светлия отвор, че аз ще взема да поръчам, но си мисля да не се окажат по-големи дупките на картончетата от мотивчетата, които наших. И аз така - ИнаТ ме вдъхнови   bouquet  да нашия няколко картички като показа колко нежни и красиви стават, иначе нямах намерение да шия картички ooooh!. Като ги сглобя в картончетата - ще покажа.

Общи условия

Активация на акаунт