румяна илиева диетолог?

  • 130 814
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 0
Хаха да наистина е смешно. Толкова бях щастлива, че в бързината съм написала 1200 кг, т.е. 1кг. и 200 гр.
Браво! Това за колко време и на лично изготвен за теб режим ли си?
Това са резултатите за първата седмица -7дни. Не съм на личен режим, а се храня нисковъглехидратно, т.е. месо, яйца, риба, млечни продукти, салати и си ги редувам всеки ден да е различно. Понякога си позволявам 1/2 ябълка следобяд. Сутрин не закусвам (не мога), на обяд хапвам малко (не ми се и яде повече) и 18ч. вечерям (после нищо не хапвам). Пия 2-2.5л. вода и правя от упражненията качени в сайта, като започнах от начинаещите. Забравих да кажа, че 30мин. преди тренировка пия 10мл. елкарнетин. Това е! Не е сложно и действа! Grinning

# 766
  • Мнения: 0
Здравейте от днес реших да пробвам една от диетите на Руми .Избрах си ,, Мимоза,,. До сега глад не съм почувствала .Сутринта направих една от тренировките й ,поизморих се ,но сега съм супер.Смятам да пробвам 1 месеца да видим какво ще стане.

# 767
  • Варна
  • Мнения: 432
Здравейте от днес реших да пробвам една от диетите на Руми .Избрах си ,, Мимоза,,. До сега глад не съм почувствала .Сутринта направих една от тренировките й ,поизморих се ,но сега съм супер.Смятам да пробвам 1 месеца да видим какво ще стане.
Party Имам някой, с който да сравнявам резултати Simple Smile И аз от днес съм на Мимоза и правя упражненията от сайта, даже сега хапвам киселото млекце Simple Smile
Сутринта се позадъхах и аз, даже ме досрамя и много залитам, но ще вляза във форма! Желая ти успех и не се отказвай! Simple Smile
Довечера мисля да повторя тренировката от сутринта..

# 768
  • Мнения: 982
Добър вечер, момичета:)

Днес и аз стартирах режима си. Тренирам в домашни условия от много време, но без режим няма да как да се получи. Добре мина, не съм гладна, тренирах сутринта, това е моето време за тренировки. Нямам много килограми за сваляне, може би 3-4, но имам целулит.


Радвам се, че имаме тема, в която да споделяме и понеже виждам, че тази ще бъде заключена
скоро, някой ще пусне ли нова?

Можем да си я направим добре оформена, с хубави мотивиращи снимки (като в темата за домашните тренировки), нека и да я формулираме по-добре, Руми Илиева с малки букви не ми изглежда добре!

Някой може ли да го направи?



# 769
  • Мнения: 1 538
И аз стартирам съвсем скоро, за пръв път!  Flutter

# 770
  • Мнения: 5 405
Мацки, ето ви НОВА ТЕМА  Hug

# 771
  • Мнения: 57
Здравейте дами,

не съм ви чела, че сте писали страшно много, но ще се опитам скоро да го направя. Аз след бременността доста напълнях, няколко килца вече смъкнах, но като цяло ми остават още десетина килограма.
Вчера писах на Руми да ми изготви хранителен план и се надявам да се справя както с него, така и с тренировките.
Не се колебах дълго, цената е 95 лв., което ми се струва дори доста евтино. Аз живея в Германия и тук една такава услуга струва в порядъка на няколко стотин евро.
В момента съм 65 кг, целта ми е 53 кг, но и на 55 кг ще се радвам. Не мога вече да се гледам, а лятото наближава.
Радвам се да се мотивираме една друга и да постигнем целите си.

# 772
  • Мнения: 5 405
Няма нужда да пишеш и в двете теми, тази е старата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт