Синдром на поликистозните яйчници

  • 10 971
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Благодаря за билката ще я пробвам. А относно хипертонията аз от сега си я имам заради това не ми изписват  хормонални таблетки и най вероятно заради това ме накара да изчакам да ми дойде М от самосебеси без таблетки.Но незнам не е ли проблем това , че доста време ми закъснява вече( е има хора и с по голямо закъснение ).

# 31
  • Мнения: 140
А бременност изключиха ли при теб? За закъснението, на мен ми е закъснявало и до 4, 5 месеца, не съм се чувствала зле физически, но не знам, може да е различно при всеки. Ако се притесняваш и имаш възможност иди и при втори гинеколог, но 45 дена не е фрапантен срок според мен, мисля че на доста жени им е прескачало понякога.

# 32
  • Мнения: 19
При СПЯ лошото е, че при всеки организъм протича различно. Поради тази причина никога не можем да бъдем сигурни какво ще стане с някой, като го сравним с друг. Не трябва обаче да се отказваме да споделяме, тъй-като някой неща са общи и можем да си помогнем взаимно.

# 33
  • София
  • Мнения: 261
Момичета за окосмяването дасли би помогнал този бял равнец? Той всъщност нормализира хормоните ли?

# 34
  • София
  • Мнения: 36 063
Момичета за окосмяването дасли би помогнал този бял равнец? Той всъщност нормализира хормоните ли?

Билките  имат много слабо действие.
Не разчитай много на тях - трябва да се пият и много дълго време - ако все пак имат някакъв ефект
А Белия равнец се води дори  трапезен чай / т.е ако можеше да влияе на хормоните, нямаше да се продава свободно в Супермаркетите/

# 35
  • София
  • Мнения: 261
да, за съжаление е така май

# 36
  • Мнения: 1 086
Лятото на 2010 започнах да пия бял равнец с коприва. Зимата ср/у 2011 започнах билки изписани от билкар. Тях пих до есента. До ден днешен пия листа от малина, бял равнец и червена детелина. Пия и други билки.
Дозите са индивидуални - просто сама усещам вече кога организма ми се чувства добре.
Също така искам да вметна че промених начина си на хранене. За съжаление не започнах да спортувам Simple Smile

Резултата : от октомври 2011 се радвам на редовен цикъл с овулация на 17 ден. Честно казано 5 поредни месеца не ми се е случвало никога, без медикаменти.
За съжаление окосмяването не ми се намали. Не вярвам и да се  случи някога от себе си или някакви билки.

# 37
  • София
  • Мнения: 261
да, той моя цикъл идва всеки месец, не точно де, обикновено закъснява, но окосмяването много ме дразни и се чудя дали да започвам с противозачатъчни, защото докторката ме пита, според нея на 29години вече е късно, досега е трябвало да гия пия Sad

# 38
  • Мнения: 1 086
iza_bella , при мен след приемането на Диане 35 разликата в окосмяването беше само, че косъмчетата след епилация растяха по-бавно и косата ми не се омазнаяваше (пробвала съм 7 дни да не я мия, изобщо не й личеше, само намирисваше  hahaha)
Иначе със спирането на таблетките, норамлният растеж на космите се върна Само косата ми остана суха, но тя пък никога не е била особено мазна.

# 39
  • София
  • Мнения: 261
да, то оправяне няма. И си викам тия противозачатъчни да не имат странични ефекти, да се навлека други проблеми, щото аз съм свикнала с окосмяването, неприятно е ама..За това се чудя има ли смисъл да почвам или да си карам така

# 40
  • Мнения: 1 086
Докато бях в Бг ходих на лазерна епилация и бях доволна.
Противозачатъчните са временно решение на проблема.
Първо трябва да се постараеш да вкараш в ред хормоните и после да мислиш методи да за премахване на окосмяването.

# 41
  • Мнения: 140
При мен окосмяването си остана даже и след като ми се нормализира цикъла  от белия равнец. Много е неприятно и от доста време се чудя за лазерна епилация, но ми казват че  е безсмислено. Ако е някой е видял ефект от някой вид епилация, нека да сподели. А колкото до това дали билките помагат или не, всеки си избира как да се лекува, важното е накрая да има ефект. Аз вече съм им голям фен на билките Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 261
Да и аз съм им фен, защото и да не ти помогнат, поне не ти вредят. Аз моите с пинсета ги махам, знам че не е хубаво, може би трябва да предприема нещо друго.

# 43
  • Мнения: 1 086
Ако косъмчетата са тъмни и черни, лазерната или фотоепилацията ще имат ефект след няколко процедури. Но при всеки е индивидуално.
Не очаквайте никога повече да не видите костъмчетата, а просто да се налага да ги махате все по-рядко.
Но повтарям оново, хормоните трябва да са в норма за подобна процедура, както и да няма проблеми със щоитовидната жлеза.

За съжаление, едва ли скоро ще се разпространи метод за трайно обезкосмяване, понеже той ще убие бизнеса на самобръсначки, кола маска, епилатори и други средства за временно обезкосмяване  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 261
То каква връзка има лазерната епилация с щитовидната жлезза?

Общи условия

Активация на акаунт