90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 168

  • 30 093
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Клави, ЧРД  newsm59    
Тинки, благодаря за темичката   bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 1 517
klavi честит рожден ден миличка. бъди жива и здрава, а другото ще си дойде по местата Simple Smile
Изпотих се направо с тази чва страница то не беше забиване и рестартиране на лаптопа не беше грешки, проблеми и объркване на линкове, още от както бяхме на 49 страница я правя ooooh! изпотих се Laughing сега отивам да ви доизчета и дано наистина ви харесва страницата , мисля че редактирах спорните точки, ако има нещо казвайте Peace

# 18
  • Мнения: 0
Цоп  и аз тук.
Добре охранена с мисо  Laughing

клави  - жива и здрава да си Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 517

viara2010 не си спокойно. за малко няма нищо, но по принцип ако се яде хляб е на обяд не вечер. да знаеш друг път!

# 20
  • София
  • Мнения: 35 107
Позна на Бабс зодията Flutter

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Тинки  bouquet
Нана, черпи с още една студена водица Grinning

Буболече, къде изчезна днес? Отчет? Sunglasses

# 22
# 23
  • Мнения: 3 372
Лелееее... днес що тесто изядох, не е истина.  ooooh! На обяд две макови кифли бая големшки, на вечеря две мекици 43 номер...  Joy УжасТ просто. И утре пак плодов.  Cry Тоя плодов така ме стресира, че другите дни не ги усещам. Имам чувството, че всеки 2 ден е плодов. Докато се обърна и пак дошъл плодов.  ooooh!
Това все едно аз съм го писала Mr. Green И аз утре плодов....
Днес също изядох доста тесто, правих някви уж пърленки ама нещо ги пообърках, но пак станха много готини и незнам колко погълнах  Outta Joint Да не говорим за сладките неща и лютеницата която замина с пърленките Whistling
Ама се ядосах сутринта...качвам се на кантара и се чувствам много слаба, а той ми вика +800гр #Crazy Нещо се е объркал. Утре поне може да са заслужени плюсовете

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Нушоооооо, ще заминеш и ти на кладата.  Twisted Evil

Интересни предположения, но Савина наистина ще получи награда, само ще измисля каква е, защото без да иска улучи правилната комбинация.

Баба ви е Дева с асцендент Водолей  Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Браво на мен!  smile3501 Еййй, знаех се, че трябва да пусна тото днес. Ама ме домързя да спра. Пу, да му се не види.  hahaha
Ааааа, бабче, не е случайно улучване. Разбирам от зодии просто.  Wink
Кво печеля?  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Браво на мен!  smile3501 Еййй, знаех се, че трябва да пусна тото днес. Ама ме домързя да спра. Пу, да му се не види.  hahaha
Ааааа, бабче, не е случайно улучване. Разбирам от зодии просто.  Wink
Кво печеля?  Mr. Green

Ако се появиш на другата ни среща - ще е изненада  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хахахахаха.... това звучи.... опасно.  Laughing Да се появя ма.... съм срамежлива много.  Embarassed Трудно ми е с непознати.  Blush
Момичета, може ли на ЛС как да ви намеря във FB? Който иска, разбира се.  Hug

# 28
  • Мнения: 1 517
Аз пък си знаех каква зодия е Нана  smile3533
Диването всичко оправих просто бях малко  шоу с линковете и докато се овъртя омотах кое къде е Blush Сложих новия линк, благодаря ти!

# 29
  • русе
  • Мнения: 1 317
привет,фиданки и аз да се запиша в новата тема HugУтре ми е бобов ден,мисля за обяд да хапна ориз,но вечерта след работа съм на рожден ден и се питам -как ще устоя на изкушенията #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт