Моля, съвети !

  • 1 633
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 036
Защо си мислите, че единствените желания на пуберите са да се напушат и напият?
За хижата е ясно, просто това е отклоняване и учтив отказ.
А като са решили да правят нещо, ще си го направят докато сте на работа.
като във вашия случай,
и какъв е нашия случай?
Все пак и до сега знам къде и с кого е детето ми, знам какво и с кого прави. Все пак аз съм успяла да я науча да си подбира приятелите. А от съучениците няма как да се избяга, все ще имат контакти.
Дано успееш със "вашия случай". но едно са намеренията и мненията, докато децата са 5 -6 клас. Друго ще мислиш като стигнат до 9ти. Дано да сте все така идеални.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, да виждаш някъде да плува корабче! то не е много трудно да се досети човек що ще дирят по хижите напрашели и глупави тийнове! Направо става работата "ела, вълчо, изяш ме".
Виж сега, аз ти казах, че на твое място не  бих се хвалила и демонстринала широкоскроеност, пък ти както искаш го разбирай! У дома няма "случай", поне към настоящия момент. И няма да се саамоуспокоявам с мисли от сорта "всички го правят", защото не всички го правят.

# 17
  • Мнения: 9
искрени блгодарности, че сте доразвили темата, докато ме нямаше! Simple Smile становищата ви ме насочват какви действия да предприема в ситуацията. относно хижата (ех, тази хижа !) измъмри ми нещо там за „някакъв„ родител„ обаче пак ме съмняваше.. сега ще се поровя в темичките за тийн-ове и се надявам да има и съвети за бъдещи проблеми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт