Re: Торенти за детски филми - 3

  • 78 267
  • 854
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 721
Здравейте, сега търсим Маугли на Уолт Дисни с бг аудио - разходих се навсякъде, но ми изглежда мисия невъзможна.... Ако някой може да помогне  Hug

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 14 108
Маугли или Книга за джунглата?

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=105436&hit=1

# 467
  • Мнения: 152
трудно или не нашите деца се паркират събота рано  за tv7 да гледат Дора, както казах мн. добро филмче, затова се чудих защо не мога да го намеря никъде.Дано скоро се промени това:) по тв 7 си е на бг

# 468
  • Мнения: 152
То въпроса е, че с бг аудио я няма Дората.  Wink

Аз сега пуснах да сваля една от всичките тук - http://DMCA-removal-from-Google/dora-the-explorer-puppy-power-in … xv-q12267181.html пък ще видя какво ще излезе.
Има и един руски вариант... 27GB

тук не мога да сваля нищо, на бг ли са.

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Дани, и с бг аудио пак от замундата -
Книга за джунглата  
и
Книга за джунглата2
В RARBG също ги има 2те части с бг аудио. Аз тъкмо пуснах да сваля 2та и след 5мин ще я имам. Simple Smile

joy4j, на английски е,  поне това което аз дръпнах ... писах и в предния си пост.
А за свалянето  от BitSnoop .. аз свалям или Magnet link  или Download Torrent.
Горните два бутона не ми вършат работа.

# 470
  • София
  • Мнения: 44 284
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=276870&hit=1

Пуснали са РАНГО с бг аудио Wink

# 471
  • Мнения: 254
Моля някой да ми обясни какво означава като ми даде за някой филм, който съм оставила да се сийдва и изведнъж виждам, че е в червено и пише грешка, а не съм го изтривала от компютъра...!? Понякога съм се опитвала да дам пак "Старт"  и става отново в синьо и се сийдва още известно време. А като е дал грешка и натисна стоп пише"Завършен", което също не ми е ясно какво значи... Wink

# 472
  • у дома
  • Мнения: 7 167

На мен ми дава изтрит торент за съжаление.

# 473
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

На мен ми дава изтрит торент за съжаление.
И при мен е така.

# 474
  • София
  • Мнения: 44 284
явно са го махнали, на мен никак не ми хареса този филм, на детето също...и качеството не беше прелест...

вероятно по други торенти го има.

http://www.filebox1.com/details.php?id=4eb23a5ed5be67bca0197dd097cd4d24abfc8150

eто

# 475
# 476
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз вчера го записах. И на мен ми хареса!

# 477
  • Мнения: 254
Може ли някой компетентен все пак да ми отговори на въпроса по-горе Simple Smile Praynig

# 478
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Моля някой да ми обясни какво означава като ми даде за някой филм, който съм оставила да се сийдва и изведнъж виждам, че е в червено и пише грешка, а не съм го изтривала от компютъра...!? Понякога съм се опитвала да дам пак "Старт"  и става отново в синьо и се сийдва още известно време. А като е дал грешка и натисна стоп пише"Завършен", което също не ми е ясно какво значи... Wink

Не знам с коя програма теглиш,но според мен когато натиснеш стоп и ти пише завършен,това е защото тегленето на филма е завършено.Аз съм с кометата и не съм имала такива проблеми.За другите въпроси-нямам никаква представа.

# 479
  • Мнения: 1 949
Моля някой да ми обясни какво означава като ми даде за някой филм, който съм оставила да се сийдва и изведнъж виждам, че е в червено и пише грешка, а не съм го изтривала от компютъра...!? Понякога съм се опитвала да дам пак "Старт"  и става отново в синьо и се сийдва още известно време. А като е дал грешка и натисна стоп пише"Завършен", което също не ми е ясно какво значи... Wink

Когато сте свалили торент и натиснете "стоп", то ви показва статута му, а именно "завършен", логично е. Само да отбележа, че на пауза или със стоп Вие спирате неговото сийдване.
Понякога торента го виждате червен и причина за това е или, че той е изтрит от тракера където е бил или, че просто не е успял да се свърже (по ред причини). Всеки един от торентите в списъка Ви се обновява периодично (неговите сийдъри, лийчъри и прочие). При мен, с µTorrent, това автоматично и по подразбиране се извършва на всеки 30 минути (вие сте го извършили ръчно). Така че, когато един торент Ви е в червено, това не значи непременно, че вече няма да се сийдва, а в общият случай показва временен проблем да се свърже.

ПП: Съобщение за грешка ще Ви изведе и ако преместите торента, изтриете или преименувате някой от свалените файлове.

Общи условия

Активация на акаунт