Синеморец

  • 100 057
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Здравейте,
Интересуват ме цените в заведенията за хранене в Синеморец. Бихте ли споделили някакво инфо?
Благодаря! Ние сме се ориентирали към хотел "Свети Георги".

# 16
  • софия
  • Мнения: 757
Миналото лято бяхме в Синеморец. Наистина много спокойно беше, имаше достатъчно място на плажа.Нощувахме във вила Юнгата- не бих отседнала там, вече. В старата тема съм писала защо.
brunhilde , този хотел гледаше към нашата вила. Наистина си е ново хотелче, за плажа се минава през горичка, пътя е може би към 5- макс. 10 мин. И аз го харесах за това лято.
Цените са съвсем прилични, да не кажа и по- ниско от София. Ние обядвахме в " Афродита"- към 5 лв. излизаше супа, основно и десерт. Май- добре да се намери мин. тема, там съм описала. Единствено не ми харесва, че е толкооова далеч Tired

# 17
  • Мнения: 75
Благодаря ти, iniici! Аз вече капарирах в "Св. Георги" за началото на юли. Дано имаме хубаво време! Ще продължавам да следя темата за Синеморец с интерес.

# 18
  • софия
  • Мнения: 757
Аз да попитам- има ли семейства, отсядали в Афродита. Работят на HB. Засега се ориентираме за Св. Георги.

# 19
  • Мнения: 0
здравейте момичета, имате ли преки наблюдения за вила листир моля споделете!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте! Ние се ориентираме към Афродита.Разбрах,че готвят вкусно. Някой ако знае студиата им колко са големи,стават ли за 2 възрастни и 2 деца? Пеша до Бутамята може ли и колко се върви? Ние сутрин ще ходим на Силистар,но питам за следобяда. Благодаря!

# 21
  • Мнения: 453
Бяхма в Синеморец миналото лято - 10 дни в рая  Praynig  Simple Smile Отседнахме във вила Венета, онзи ден изпратих капаро за резервация пак там.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте! Отново да си задам въпроса за подробно инфо за хотел Афродита. Също така и да питам и за хотел Дейна бийч-колебая се и за него. Благодаря!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И този юни сме там- както винаги в хотел Градина в рая. Храним се при Доминго или в Афродита. На плаж обичам най-много на Липите.

Савина, ако не ви мързи да ходите, става. Липите е следващият плаж след Бутамята. Дели ги един баир. Там е диво, така че се налага да мъкнем чадъри, кърпи, храна... Но не се оплакваме.
Ама ние ходим пеша и до Силистар Simple Smile

# 24
  • Мнения: 925
О, радвам се, че намерих отново темата за Синеморец Simple Smile
Миналата година бяхме за пръв път, имахме забележки към мястото като цяло (описала съм и аз като iniici по-подробно в старата тема), но тази година се чудихме, маехме и пак там измислихме в крайна сметка.
Този път обаче вероятно ще бъдем във вила Зеленика. Избрахме я, защото има оборудвана кухня и дава възможност на гостите да си приготвят сами храната.

# 25
  • София
  • Мнения: 126
Записвам се да следя,много ми хареса Синеморец  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 856
Ама ние ходим пеша и до Силистар Simple Smile
Това се казва ентусиазъм! Колко време ви отнема ходенето до там, или по-скоро връщането, че то винаги е по-тегаво?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 754
Ехххх този любим Силистар.От 7год ходим там на плаж мног хубаво и спокойно място и една идея по прохладно от другите плажове.Там сме издьржали ипо цял ден на плажа имаме една мини палатка и я нося заради децата по някое време си и пополягват там Joy
А сега по сьщество записвам се да следя ние все на Ахтопол ходим ама сега за разнообразие май и ние на Синеморец Peace

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ама ние ходим пеша и до Силистар Simple Smile
Това се казва ентусиазъм! Колко време ви отнема ходенето до там, или по-скоро връщането, че то винаги е по-тегаво?
Мисля, че беше около 5 часа в двете посоки+къпането на Силистар. Тази година ако ходим пак ще засека времето.
Остана месец и половина до нашата почивка Grinning

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Само че съм озадачена, че изчетох почти всички теми за Синеморец и там заклето присъстваха - доколкото помня -Жозефина, Бимба и кой друг беше
 newsm78 а не виждам никой тук Rolling Eyes
Аз! Стоях и си мълчах досега, защото не бяха ясни дните за отпуск. Ноооо...Вече има светлина на хоризонта. Днес говорих с Петранка, добрата домакиня на "Зеленика" , утре доуточняваме датите и хоп- започваме обратното броене.
Дика, кога сте в Зеленика? Ние 99% от 8 юли.
Жозефина ли? Крие се тя някъде из форума Simple Smile
Малкото ми лирическо отклонение за нашето лято 2011

Общи условия

Активация на акаунт