Нарекох те Фериха ~ 99 ~'' That kind of love never dies!''

  • 29 124
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 180
Уф,мн нежно и мн любовно,но какво др да очаквам,когато се пее на "езика на любовта". Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 12 719
Оххх, като се сетя за този момент и как се притесних Емир да не се поддаде на изкушението.
То не, че е хубаво изкушение, но все пак. Rolling Eyes


Наде ако това беше станало щеше да си чака на кукуво лято да е с Фериха  Peace Whistling хубаво че нищо не стана тамън ни спестиха и провръщането  Sick

# 62
  • Мнения: 0
Привет Фемирки и от мен! Hug

Тинче  bouquet за новата тема.


Наде   bouquet за причата, много истина има в нея.


Сиси клипчето ти е един път.  newsm10

Благодаря и на останалите момичета за снимките, клюките и преводите.

Неси, Еси бързо възстановяване. Hug

Обсъждате времето в страната и разбиранията на съседите ни. Аз мога да кажа само, че живеем в абсурдна страна. Освен, че днес трябваше да пътувам към Истанбул и че няма как да го направя, защото сняг заваля и страната се парализира, нито пътища, нито летища, нито нищо. Просто луднах от работа и ми прегря телефона. Не знам, какви са разбиранията на съседите ни, но не биха допуснали такава ситуация в тяхната страна, там като завали сняг, наистина е бедствено положение, но децата не ходят на училище, веднага се ограничава трафика, за да може да се разчисти и нещата да не стават критични. Докато при нас, чака ме най- лошото и тогава го мислим. Същото и с разбиранията на Ръза, той се грижи за честта на семейството си. Нормално е да иска Корай да поема своята отговорност като мъж.  Двамата с Гюлсюм, се отдадоха  на забранените неща./ поне според Гюлсюм/. Сега последствията от това ще са за тях двамата. Но дано успеят да бъдат щастливи заедно. А относно Фемир, мисля че, няма да повтори грешката си, както с Халил. Но, ако те му бяха казали сами, щеше да бъде по - добре. А Мехмед, не ми се обсъжда и си мисля, че от него идват проблемите. Дори и Емир да отиде да и поиска ръката, той пак ще създава проблеми, защото той нищо друго не може да прави. Не ми се вярва да я пратят на село Фери, защото там е майка и, а тя би се радвала да отиде при нея, но ако отиде с кой ще играе ролята на майката? Мисля, че това е било заложено по сценарии, когато се говореше, че Зехра през февруари ще се завърне в сериала. Но ако тя не се завърне, няма как да се случи. Ако я пращат на там, на Емир няма да му пречи да ходи да я вижда, той какво ли не изтърпя, а също така Зехра го приема, така че няма да има проблем. Поне така си мисля. А унито ще трябва да прекъсне. Нещо друго ще да е .
Ох, извинявам се, ако съм досадила, ама поне си споделих ядът.

Аз гласувах с втора опция.

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 18:19 от radoslava666

# 63
  • Мнения: 21 201
Здрасти, Ради. Hug
Тя добре, че Фери не му потърси сериозна сметка за момичето с, което си легна, че не ми се мисли какво обяснение щеше да даде Емир. Тя затова Фери реши да пази, като питбулче на входната врата и да ги изхвърля направо през прага, за по-сигурно. Joy

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 18:15 от Neidjal

# 64
  • Мнения: 8 612
Здравейте. Hug Hug Hug

Диди, тази, която ни праща целувки от подписа ти Зейнеп от К/Г ли е? Честити дрешки. Hug

В анкетата гласувах с втора опция - все си мисля, че Риза мисли по-различен начин, след отвличането на Фери. Peace

# 65
  • Мнения: 0
Ради Hug

Снеже, здравей Hug

Какво!? Мислех, че Валиде ще се връща през февруари- март. А то само за три епизода в края се оказа. Аз не виждам подходяща роля за нея в "Частна практика". Коя ще играе?

# 66
  • Мнения: 8 612
Тинче, мерси за новата темичка.  bouquet

Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 0
Наде, Еси  Hug

# 68
  • Мнения: 0
Сега видях статията във форума. Не мога да повярвам на очите си! Shocked Shocked Как Валиде ще играе Адисън Монгомъри!? Въобще се чудя как са се решили да пуснат този сериал в Турция.

# 69
  • Мнения: 56
Привет  sohappy sohappy sohappy sohappy

Леле Shocked такава зима е тука във Варна че се чудя дали ще мога да прибера  ooooh! ooooh!

Затъжих се за вас

Благодаря за целия екип който както всяка седмица и тази нааправи така, че да гледаме любимия  си сериал с превод   bouquet   bouquet

Благодаря и на екипа който е почнал да реди субтитри на всички епизоди с удоволствие ще си изгледам пак всички серии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте мили мои виртуални приятелки!  Hug

Момичета - оздравявайте, сестричките май се заразяват взаимно и става сложно - пазете се от грипа!

Струва ми се нелогично Зехра да се върне посред зима, защото момченцето още ходи на училище на село, т.е. трябва да свърши учебната година, за да могат да се върнат в Истанбул, освен ако не измислят нещо друго.

В анкетата гласувах с втори вариант, мисля че Ръза ще иска да изслуша поне Фериха, даже и да му признае, че се е срамувала от беднотата им, мисля че нищо няма да й направи, само ще се натъжи, че не е направил децата си щастливи и горди. Ако Ръза наистина пожелае годеж (както някои от вас пишат), то за ФЕмир няма да има нищо по-хубаво от това!... Обаче си мисля, че той ще постави условие такава стъпка да бъде подкрепена и от родителите на Емир (още повече подсилено от факта, че току-що преживяха "резил" със сватбата на Гюлсюм, нахлуването и обвинението на Ханде и особено студенината и видимото пренебрежение на Корайовата майка)... а родителите на Емир ще се запънат... и съответно и Ръза ще каже, че в такъв случай не може, а Мехмет ще почне да готви пищовите.

# 71
  • Мнения: 180
Радост,Ферда здравейте Simple Smile
Снежи,маме Hug
Вили маминко не си идвала отдавна hugНо Тинчето спомена,че си заета Peace

# 72
  • Мнения: 8 612
Мамче, Heart Eyes Hug
Вили,  bouquet


Съобщението, направено от Хазал Кая

Сега, заради вашите невероятни клюки, ни пада рейтинга.
После казвате да не свършва сериала! Сега ще кажете, че и аз давам. Аз давам само нещата, които излизат във фрагмана, не знам дали сте наясно. Както и да е, има хора, които казва "Фрагмана никак не беше впечатляващ и без това го видяхме от снимките". Ето заради вашите снимките рейтингът ни пада. Не казвайте какво общо има с това, ако ние така го виждаме, значи е така. Знаете ли, че вие за две минути пишете клюката, а ние за два часа я снимаме. Покажете малко уважение към работата ни!

-От тук нататък не искайте клюки, няма да постваме клюки в страницата. Лека нощ на всички.

Абсолютно точна е Хазал.  Peace Тия хлапетии не се спряха. ooooh!

То рейтинг трябва не хора  hahaha, а и да си кажа искам да ги видя накрая щастливи и да се свършва . Peace

п.п Всяка приказка има своя край , а и те ще хванат нови проекти след това  Peace

newsm10

# 73
  • Мнения: 0
Вили, Ферда, здравейте  Hug

И аз гласувах с втората опция. Не знам дали ще стане така, но силно се надявам, пък вземе че стане.
Все си мисля, че Ръза си взе поука след всичко случило се с Халил. Ама нали има още половин сезон и трябва да го запълнят, ако не е Ръза, все ще се намери пак някой в целия сериал да пречи на Фемир.

Ферда, това, което казваш, е възможно, но пък те се съгласиха Гюлсум да се омъжи, без родителите на Корай да са съгласни, те даже не дойдоха да я искат.

# 74
  • Мнения: 12 719
Здравейте. Hug Hug Hug

Диди, тази, която ни праща целувки от подписа ти Зейнеп от К/Г ли е? Честити дрешки. Hug

В анкетата гласувах с втора опция - все си мисля, че Риза мисли по-различен начин, след отвличането на Фери. Peace

Тя е миличка много я харесвам  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт