Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 58 906
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Докато успея да Ви изчета и прегледам всички клипчета, Вие вече сте в новата тема. Голям зор, голямо спринтиране от моя страна. running
Маранче, благодаря за темата, Момичета - прекрасни сте. А аз правя преговор на 49 епизод - след признанието на Фатмагюл. Heart Eyes newsm44 Two Hearts txtloves

# 16
  • Мнения: 3 233
Керим наистина всякак си ни е хубав! И как топло ни приветства! Благодаря на него и на Мариана за гостоприемството!
Аз тази вечер разбрах, че състоянието ми е наистина тежко. Въпреки че снощи се отвратих от дублажа и въпреки че имах включена серия на компа, като стана 20.00 ч, и включих и тв-то. Където има Керим - и аз съм там. Разбира се, бтв беше само колкото да не го изпусна, после се порадвах на 1 серия със субтитри, минах през ада на 2ра, и пак при вас. По едно време тук беше толкова весело, че за малко да се нап...я от смях. Прегръщам ви, айде сряда почти си отиде, да идва утре!  Hug

# 17
  • AMS
  • Мнения: 6 421
Момичета,
Марианка,

Благодаря за новата тема !!!
Ето нещо за интериора и уюта в "къщичката ни".

# 18
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Преди малко реших да напиша стихче и за Мюнир, но стигнах до - Мюнир е дребен крокодил, и си викам, какво пък са ми направили тия симпатични животни, та спрях на време.

# 19
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77

">#![/video]

Уф, лека нощ с едно прекрасно клипче и прекрасна песен!

Хриси  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 82
Ухааа, вече 6 минути е ЧЕТВЪРТЪК! Честито!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • AMS
  • Мнения: 6 421
morski_briz,
Страхотен клип!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kxoFVkr8ONg&feature=player_embedded
Благодаря!!!
dettodorowa, Бързо да се оправиш!!!


# 22
  • Мнения: 374


Дива, наслади се още веднъж на прекрасната музика на Рафет Ел Роман (от клипа на Бриз) и с бг. превод- сякаш наистина излиза от сърцето на Керим:



http://vbox7.com/play:39cf269b

# 23
  • Мнения: 2
Детелинка, Керим специално ми се обади да ми каже, че му станало мъчно, че се налага да си в болница (той нали има опит вече), но е сигурен, че скоро ще се оправиш! Аз също!
 
Hug  Hug  Hug

 lovekiss

# 24
  • Мнения: 3 233
С пожелание Керим и Фатмагюл да са заедно в нощта - сладки сънища!

Ти "лека нощ" ми каза, мила,
но лека ли ще е нощта?
Щом двама ни е разделила,
          тогава ще е тежка тя!

Макар душата ти любяща
да чака края на нощта,
ти с "лека нощ" не ме изпращай,
          защото ще е тежка тя!

Блазе на тез, които знаят,
че двама ще са през нощта!
Те "лека нощ" не си желаят,
          но винаги е лека тя!

# 25
  • Мнения: 2
Ооо, Валя, само двечките с теб ли сме? Ти да не гледаш Керим по късни доби?  Hug

Това беше известна песен, нали? Хайде лека и от мен! До новата ни серияяяяя!

# 26
  • Мнения: 3 233
Само двечките сме и Керим, използвай момента, че и аз се оттеглям вече, оставаш сама с него, бъди мила!

# 27
  • Мнения: 12
 
                      Още една анкета - да дадем гласа си за нашия филм.., надолу вляво ще го откриете !? Peace


http://www.televizyondizisi.com/index.php/anket-gecen-sezondan-d … bediyor/56587/58/


# 28
# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 055


Добро утро момичета, ден четвъртък - нашият ден. Да е хубав за всички.

Общи условия

Активация на акаунт