Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 72

  • 60 619
  • 749
  •   2
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675

кликни върху надписа

Ето 10 серия на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51 Приятно гледане.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро  Hug Лелеее,какъв прекрасен подарък в този снежен ден  newsm44 newsm44

Марианче,Gphilipova, слабо е да кажа,че сте върхът  Hug Hug Hug

Поклон пред ентусиазма и постоянството ви   love001  love001



Какъв прекрасен ден се очертава-първо Облака,после вашата готина компания  Wink и за десерт

Embarassed Embarassed Embarassed

# 32
  • Мнения: 10 591
Здравейте
Кокичета за Мариянка и за всички дами,
които правят темата толкова интересна




Днес е четвъртък- нашият ден Heart Eyes а вечерта -нашата вечер Party Party Party Очаквах Фатмагюл да прояви нежност,но трейлъра надмина очакванията ми  Embarassed
Детелинко, мила, безпроблемно оздравяване  Hug  bouquet

Много приятна изненада има в темата за добро утро Grinning Искам да кажа на тези,които не възприемат Енгин като Мустафа /с мустак/...и аз така бях...но се свиква Heart Eyes и вече не ми прави впечатление... hahaha




Ето 10 серия на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51 Приятно гледане.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
Момичета, за любителите на турските сериали:

SON ep.2 / КРАЙ еп.2 - торент

SON ep.2 / КРАЙ еп.2 - директно сваляне

SON ep.2 / КРАЙ еп.2 - линк за директно гледане

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 08:31 от mariana51

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте, моля кажете откъде да гледам филма, че вечер не мога, благодаря  bouquet

# 35
# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
Здравейте, моля кажете откъде да гледам филма, че вечер не мога, благодаря  bouquet

В тази тема - от 1 страница.

# 37
  • Мнения: 2 425
Момичета, сега започнах да гледам филма. Вие тук сте по- напред. Рових се, но не откривам единия от приятелите. Какво се случва с него? Говоря не за русите братовчеди,а за този, който го приеха в Оксфорд?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 36 675
Снегът ли Ви затрупа.....

# 39
  • Мнения: 0
Къде ти сняг,още си го чакаме ние в Бургас,малко да натрупа,че тази зима ще си останем без пързаляне със шейни,детето само ме пита ."Кога ще изкараме шейната?"

# 40
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Добро утро!   bouquet

Нас ни затрупа, цяла нощ е валяло, докато аз сънувах Керим  Mr. Green и сега осъмнахме в тишина. Нищо не върви, тук-таме някое смело такси, но иначе картината е приказна. Има сигурно поне 30-40 см. сняг. Днес ще се играе навън, ако не е много студено, с детето. А довечера, на топло, с чаша чай, ще се гледа новата серия. Супер!

# 41
  • Мнения: 3
и в Бургас заваля сняг

# 42
  • Мнения: 630
Добър е денят момичета - ЧЕТВЪРТЪК! Hug Hug Hug

Марианка   Hug  bouquetБлагодаря за кафенцето и компанията! Peace
Аз слагам по едно чайче, че много сняг вали върху нашите сладури:
- и те  и ние да се сгреем! Peace  Peace Peace

# 43
  • Мнения: 630
juji_kiko, Росалинда  Hug Hug newsm51 newsm51 Здравейте градски! Peace Peace

Скрит текст:
Сняг се сипе на парцали
всеки се радва, кой както свари!
Че в Бургас е чудо на чудесата,
сняг  да се ръси от небесата. Embarassed Embarassed

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 10:33 от Goni

# 44
  • Мнения: 630

Ето 10 серия на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51 Приятно гледане.


 Hug Hug БЛАГОДАРЯ Hug Hug



Общи условия

Активация на акаунт