Отговори
# 870
# 871
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Някакви новини? Някой да се е сдобил с прозрение? Упс, с книгата на авторката?

# 872
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уви никой ... а горим от нетърпение
ще изтлеем.

# 873
  • Мнения: 66
 Да ви кажа абсолютно съм съгласна с авторката. Наистина се забогатява, когато човек използва ума си. Аз съм пример в това отношение, ама и да си кажа нещо друго- това, че имам пари изобщо не ме направи щастлива. Ето- в момента се развеждам и животът ми е пълен ад! Ама като се замисля с мисълта си го предизвиках- това и получих! Както с мисълта си и с действията си предизвиках благосъстоянието си, така и със същата тази мисъл предизвиках краха в личните си отношения. Лошото е, че не мога да се отърся от мъката си. Иначе да, определено се забогатява, дори и да е криза и много помага позитивното мислене тук. Приложих го по отношение на парите, но за личния живот не знам как.

# 874
  • Варна
  • Мнения: 957
уви никой ... а горим от нетърпение
ще изтлеем.

Не мож' изтля - вибрациите се ускоряват, триенето се увеличава - ще горим!

molen, по принцип само само когато човек използва ума си е възможно забогатяване, да. Или - гените си.

# 875
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Някои ще горят, а други - ще цвърчат в собствен сос, на бавен огън. Колко положително се получи,
нали?

# 876
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Гените или гениталиите?

# 877
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Аз пък го прочетох от раз като "гениите".
Май съм предозирала позитивизма.

# 878
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Признай че си рецензента на книгата и тайно се друсаш с позитивизъм.

# 879
  • Мнения: 11
А не ние тук чакаме авторката да се върне и да отговори на още няколко въпроса.  Crossing Arms

А molen ти според мен вече не си го харесвала и за това си стигнала до развод, не е ли така?

# 880
  • Мнения: 1 615
Още ли я захранвате тая тема, бе хора? Не ви ли омръзна?

# 881
# 882
  • Бургас
  • Мнения: 57
Лелеле, ужас. За първи път влязох тук, защото ми стана интересно заглавието на темата. Реших да попрочета в обратен ред постовете и .........кошмар, как мислите че може да се оцелее с този начин на мислене - само нападки и обвинения. А за забогатяване изобщо неможе да става въпрос, ако не се изчистите от негативизма, който блика от някои от вас.  Незнам коя книга коментирате толкова време, но нима е лошо някой да напише нещо, което ще е интересно за някои. Имам въпрос - кой от вас я прочете, за да може да я критикува. Може да е интересна, но може и да е пълна боза. И в двата случая ще има прави и криви. Известно е, че всеки харесва различни неща, в противен случай всички щяхме да сме женени за един и същи мъж. Сигурно и аз ще си навлека гнева ви, но това е, свикнала съм да казвам това, което мисля.

# 883
  • София
  • Мнения: 12 394
Лелеле, ужас. За първи път влязох тук, защото ми стана интересно заглавието на темата. Реших да попрочета в обратен ред постовете и .........кошмар, как мислите че може да се оцелее с този начин на мислене - само нападки и обвинения.
Ти как мислиш сме оцелели до днес? Или понеже си позитивна ни предричаш сигурен и скорошен край? Много са позитивни всички, които мислят позитивно, това ми прави впечатление. Прочети постовете в нормален ред и може би ще видиш за какво е темата и кой е агресивен в нея.

И лично в моя милост няма гняв, а съчувствие и това не е ирония. Познавам пострадали от тези ню ейдж мутации, познавам и теорията, по която ще постарадат и други. Тъпо е, защото уж е за добро, но големи хора сте, оправяйте се. 

# 884
  • Бургас
  • Мнения: 57
.......Познавам пострадали от тези ню ейдж мутации, познавам и теорията, по която ще постарадат и други. Тъпо е, защото уж е за добро, но големи хора сте, оправяйте се. 
[/quote]

Разкажи нещо за това, че ми стана интересно.

Общи условия

Активация на акаунт