Само ние ли сме?

  • 2 948
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Имаме телевизор, който много рядко включваме, най-вече когато дъщеря ми иска филмче (общо взето два пъти в месеца). Но пък имаме, така че никой не ни нарича сектанти  Naughty

# 16
  • Мнения: 301
Телевизор нямам откакто се изнесох от жилището на родителите ми... приблизително преди 10 години. В интернет гледам предавания/сериали/филми, които съм решила, че искам да гледам.
Но нямам нищо против телевизията... може би някой ден ще си купя телевизор  Thinking засега приоритетите ми са други  Crazy

# 17
  • Мнения: 8 999
Колкото повече време минава без телевизия, все по-осезаемо става влиянието й върху хората около нас. Млади, образовани, интелигентни хора, а разговорите с тях са поне 30% ангажирани с видяното по телевизията.
... или прочетеното във вестника, или в книгата, или чутото по радиото, или разказаното от някой друг...
Колкото и да съм самовлюбена и високо да оценявам интелектуалните си възможности, не се наемам да се закълна, че ще поддъжрам 100 % от разговора само споделяйки мои лични разсъждения, базирани на мои лични наблюдения. Все ще има и нещо видяно, чуто, прочетено.
За мен телевизията е много полезно нещо. Ако я употребяваш интелигентно и не я приемаш безкритично.

# 18
  • Мнения: 14 654
И ние нямаме, по-точно имаме телевизор, но нямаме телевизия. Телевизорът се ползва, за да могат децата да си пускат филмчета - по-добре на 3 метра от телевизора отколкото на 60 см от монитора.
Телевизията товари сетивата и изнервя.

# 19
  • Мнения: 654
Всеки сам решава.
Ние пък нямаме кабелна,сателитна,а до преди месец и компютър в къщи.
Сега имаме компютър и голямммм монитор дето не лови телевизия.
Голяма разлика няма.Има дни в които времето минава в гледане,друг забравяш къде е дистанционното.
Настроение.

# 20
  • София
  • Мнения: 28 579
... Млади, образовани, интелигентни хора, а разговорите с тях са поне 30% ангажирани с видяното по телевизията...

А каква е връзката?  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 539
Телевизорът вкъщи е нон стоп включен. Дори и другият, който е в спалнята също бучи, дори когато няма никой в стаята. Гледам изключително комедийни сериали, Дискавъри и Травъл тв.
Съвсем без телевизор не си го представям как ще го карам. Но не ми е странно, че има хора, които не искат тази вещ в дома си. Явно новините и видяното от образователните канали си го набавят по друг начин.  Grinning
Може пък ей така да си ходят необразовани  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 62
Ама разбира се, че сте само вие  hahaha

ТВ не гледам от години - само по работа, такава вещ нямам у дома. Имам де, но не я включвам, използвам го ако трябва да презентирам нещо, да речем.
Ако искам да гледам нещо, гледам го онлайн. Така мога да превъртам, режа и да не търпя гадни реклами.

От много време тенденцията е разумните хора да нямат тв.
Това, че някава гъска (тия от виваком са супер нагли), която продава телевизия реално е реагирала чепато, щото нямата нужда от продукта й,
не е достатъчен повод да решите, че с мъжО сте свръхестествено семейство.

# 23
  • Мнения: 6 993
И аз нямам. Не ми и трябва. Единственото, заради което бих купила тв, е да мога да закача на него WII.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 283
... Млади, образовани, интелигентни хора, а разговорите с тях са поне 30% ангажирани с видяното по телевизията...

А каква е връзката?  Thinking
Моя е вината, че не уточних какво имам предвид. Например излизаме да вечеряме някъде и 1/3 от вечерта е посветена на екс фактор, което така и не разбрах кое му е толкова невероятното. Whistling Естествено, става дума за моите познати, не генерализирам.

Ама разбира се, че сте само вие  hahaha

ТВ не гледам от години - само по работа, такава вещ нямам у дома. Имам де, но не я включвам, използвам го ако трябва да презентирам нещо, да речем.
Ако искам да гледам нещо, гледам го онлайн. Така мога да превъртам, режа и да не търпя гадни реклами.

От много време тенденцията е разумните хора да нямат тв.
Това, че някава гъска (тия от виваком са супер нагли), която продава телевизия реално е реагирала чепато, щото нямата нужда от продукта й,
не е достатъчен повод да решите, че с мъжО сте свръхестествено семейство.
Именно реклами, анонси и подобни вметки са дразнещото и за мен.

И аз нямам. Не ми и трябва. Единственото, заради което бих купила тв, е да мога да закача на него WII.
О да! Това е причина Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Аз пък обичам да гледам телевизия. Гледам основно филми, комедийни сериали,мачове и преки спортни предавания.Сутрин въртя блоковете.

# 26
  • Мнения: 3 736
Телевизора ползваме за гледане на филми, на компютъра не е толкова удобно, и за десетина минути вечер мъжът ми зяпа новините по Канал 1, по инерция. Кабелна нямаме, не ми и липсва. Помня, че имаше един момент, в който бях започнала да се пристрастявам, зяпах Фокс Лайф по цял ден (доста отдавна беше). Горе-долу по това време си спряхме кабелната.

Радост, разказаната случка ми напомни за служителка на Глобул, която всячески се опита да ме убеди да си направя абонамент и не успя, чак ми дожаля.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 022

Ако искам да гледам нещо, гледам го онлайн. Така мога да превъртам, режа и да не търпя гадни реклами.


Всъщност и аз така Simple Smile Основно канали с научно-популярни или документални филми ако има време. Имам много познати, които нямат телевизори и изобщо не съм изненадана. У нас почти не се гледа телевизия също.

# 28
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ние сме от неразумните. Mr. Green И имаме телевизори. Три.

Друг е въпроса кога гледам, дали и какво... Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 28 579
... Млади, образовани, интелигентни хора, а разговорите с тях са поне 30% ангажирани с видяното по телевизията...

А каква е връзката?  Thinking
Моя е вината, че не уточних какво имам предвид. Например излизаме да вечеряме някъде и 1/3 от вечерта е посветена на екс фактор, което така и не разбрах кое му е толкова невероятното. Whistling Естествено, става дума за моите познати, не генерализирам.


А, ясно  Simple Smile Това и мен би ме подразнило.

Общи условия

Активация на акаунт