Навън вали, вали...... като в приказка е!

  • 17 103
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 096
Че е хубаво, хубаво е. Обаче ме вълнува прозаичния въпрос как ще се добера до вкъщи след работа и как утре ще стигна до офиса.  ooooh! Да казвам ли, че при парно и пуснат климатик, краката ми са премръзнали.  Crossing Arms

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
При нас е типична варненска зима - ситен, сух сняг и голяма виелица. Супер отвратително, никаква романтика не ми навява. Искам пролет.

# 17
# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Малко вали, духа силно, 4-5 пръста сняг. Абсолютен кеф за разходка 15-20 минути навън.
Може да се припотиш даже, а дестинацията като е място с топла храна и хубаво вино....
Супер време, за съжаление ще се "оправи" скоро.

# 19
  • Мнения: 9 990
Check Please ,Ми пеша, като мен днес.Иначе ги гледам в квартала с  вериги са, няколко коли и по булевардите са с вериги.Това в Сф никога не е било. Laughing
Тонкеее, краката ти студените ти да са ти проблема.Ти гледай да не се врътнеш и да се шибнеш в автобуса, че са колони на милиметър. LaughingВчера се прибирахме час и половина за отсечка, която иначе за 15 минути минаваме.Затова-оставих колата днесссс.Смисъл-йок.
Labrador , при нас пръстите не се броят, сутринта на места беше до кръста на детето-носила съм го, не можеше да ходи само. Laughing

Tina_k , ще прощаваш, ама тези идилични снимки са далеч от реалността в града на места. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: X
При нас е типична варненска зима - ситен, сух сняг и голяма виелица. Супер отвратително, никаква романтика не ми навява. Искам пролет.

+1
Е, преди две години беше наистина като приказка. Като имаше сноубордисти на Пантеона.  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Супер време, за съжаление ще се "оправи" скоро.
Колко скоро, че нямам търпение?

# 22
  • Мнения: X
Check Please ,Ми пеша, като мен днес.

То ясно, че ще е пеша, но много мразя студент вятър и мокри игли в лицето си.  Sad

# 23
  • Мнения: X
Малко вали, духа силно, 4-5 пръста сняг. Абсолютен кеф за разходка 15-20 минути навън.
Може да се припотиш даже, а дестинацията като е място с топла храна и хубаво вино....
Супер време, за съжаление ще се "оправи" скоро.

При вас може и да са 4-5 пръста, ама тука си е сериозна работа.  Grinning  И продължава да вали с всичка сила.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Чудесна приказка просто.  ooooh!
На идване съм офиса вятъра ми местеше колата по пътя.
Сега вече нямам идея ще мога ли да се прибера.  Twisted Evil
Да не говорим, че не мога да си изпълня ангажиментите към клиентите - спряха движението на тежкотоварните камиони и от два часа се извинявам на половин България.

# 25
  • Мнения: 9 990
Ти
Check Please ,Ми пеша, като мен днес.

То ясно, че ще е пеша, но много мразя студент вятър и мокри игли в лицето си.  Sad

Ти в краката си гледай, мАни го лицето.Че по правило болниците се пълнят за норматив с потрошени хора.И се оглеждай, че при нас се въртят коли и аха-аха ако си наблизо-може да те забърше и хоп под гумите.Много е опасно, действително.И от двете страни съм-и шофьор и пешеходец-трудно е за всички и доста опасно.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммм единствения проблем е, че куриерите май няма да се движат днес ...

Гледайте по-позитивно де, такъв ден си е малко приключение.

# 27
  • Мнения: 373
Чудно направо.Докато чаках градският транспорт научих много нови псувни...
След около час сгушени, с още другари по съдба, под една прокапала спирка, и аз се включих в хора от щастливи съграждани.
Не можах да видя хубавата гледка, очите ми бяха пълни с гняв и тук-таме със снежеца брулещ лицето ми.
Добрата новина е, че имаме едно винце в хладилника и с колежката след работа ще сгреем изстрадалите си души  Mr. Green
...още 3ч и 28 минути ми остават  Laughing..пък то нека си вали.....

# 28
  • Мнения: 11
Ами на мен за сега ми е добре - топличко ми е и след малко колегата ще донесе нещо за хапване......ммммммм......

# 29
  • Мнения: 9 990
даммм единствения проблем е, че куриерите май няма да се движат днес ...

Гледайте по-позитивно де, такъв ден си е малко приключение.

което може да ми струва едни има-няма около 200 лв минимум... Mr. Green
-едни нови ботуши спешно
-лекарства евентуално, защото подгизнах и носът ми тече
-пари за детегледачка за детето, защото групата затвори
-някой друг лев за такси, защото градът ни не е 15 минути на кръст и пеша не се обхожда дори в хубаво време.

Общи условия

Активация на акаунт