Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Сандвичите са направо newsm74 newsm74 newsm74
Вече ще бъдат редовна закуска newsm47

# 736
  • Мнения: 8
Благодаря ти gmi  Simple Smile

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен    bouquet

srcs   Аз  преди една седмица имах  същия проблем  с носа, всяка нощ ми течеше  кръв. Четох  в  интернет,че  се  случва и е нормално,  но се притеснявах  и звъннах  на  АГ.
Тя ме извика , отидох  измери ми кръвното, беше 140/85(високо). Пусна ми  изседване за белтък в урината. Разходих се и след  полвин час  пак  го измери  и вече  беше нормално120/80. Изписа ми  Седатиф пс,  който пих само 2 пъти  Wink. Беше  ми казала  да си  занеса апарата за кръвно  да  го сравня с   нейния. Моя беше  такъв  електронен за  китката и мереше много   грешно  и  си купих ръчен  на Сендо.Трябваше  да си меря кръвното сутрин, обед и вечер и си записвах  в една таблица.След  4 дена и  ги занесах, кръвното  беше ок  и  урината също. Каза да се успокоявам и да   продължавам  да го меря веднъж дневно или ако усетя,че ми е високо. Но трябва да се следи!
От  тогава  нямам проблем  с носа, но гледам  да  съм  спокойна  Simple Smile
Не се притеснявай,ако ти се  случи  пак си измери кръвното  и по-добре звънни  на док.

Тери благодаря за закуската. Ако имаше кой да ми прави всяка сутрин  Simple Smile

# 738
  • Видин
  • Мнения: 685
Някой започнал ли е новата тема?

# 739
  • Мнения: 5
Тери, супер закуска!   Stuck Out Tongue Winking Eye Точно такива здравословни неща ми се ядат, ама лошото е, че мъжа ми не си пада по здравословното, а в момента той е готвачът в къщи и каквото направи той това се яде...

# 740
  • Мнения: 0
Здравейте.На някоя от вас случва ли се да е гладна а щом започне да яде да и се пригади и да се насилва да го прави?
във вторник съм на преглед и ще питам и доктора,но незнам дали има причина да се случва това или е нормално да има и такива периоди?
gmi по този калкулатор ми показва че съм вече в 4м. а аз имам една книга за бременните по която пък чак в 16-та седмица ще вляза в 4-я месец.Вече много взех да се обърквам какво става.Всеки калкулатор показва различно! newsm78
Niya_Petrova както виждам а явно и ти никой не е започнал новата темичка май....

# 741
  • Мнения: 2 401
Здравейте момичета!
Кървенето от носа за което говорите е често срещано през бремеността и не означава, че има някакъв проблем, аз също винаги когато си издухам носа имам кръв, но си го знам, че е нормално от предните бремености, а пък и кръвното ми е ниско.
Елли, за гаденето на мен по принцип сутрин все още ми се гади, но по скоро като пия нещо и почти винаги като ям после имам някакъв неприятен вкус в устата, та исках да кажа, че в първите месеци от бремеността не са необичайни тези неща, макар че минахме първото тримесечие.
Тери, мерси за закуската, аз ще си я взема като следобедна! Simple Smile

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте! И аз да кажа и моето кръвно е ниско и всеки ден ми тече кръв от носа! Даже вече не си го духам и някой ден минавам без кръвотечение! Аз си имам слаби капиляри и от бременността с увеличението на кръвния обем, се пукат малките капиляри и затова тече кръв от носа! Другото е от високо кръвно, но не е задължително да е такова!  Hug

# 743
  • Мнения: 0
kukla_ta  Така е. И мен  док.  ме  пита,  като и се  обадих дали си духам   носа

# 744
  • Мнения: 24
Нямаме ли нова темичка вечее?  Hug

# 745
  • Мнения: 0
Някой започнал ли е новата тема?

а тя къде е  Laughing

# 746
  • Мнения: 79
Някой започнал ли е новата тема?

а тя къде е  Laughing
Затрупана е в преспите  Flutter

# 747
  • Мнения: 0
Някой започнал ли е новата тема?

а тя къде е  Laughing
Затрупана е в преспите  Flutter

ама вие и преспи ли си имате  newsm78

# 748
  • Мнения: 79
Някой започнал ли е новата тема?

а тя къде е  Laughing
Затрупана е в преспите  Flutter

ама вие и преспи ли си имате  newsm78

Ужас е не! Малкият обаче е на седмото небе от щастие - сега спи като къпан. Играл до ушите в снега - пързалки, снежни човеци. Много е красиво и бяло, но студено Blush

# 749
  • Мнения: 0
при нас няма помен и от сняг, незнам докога де, но вчера и днес е като пролет в Бургас  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт