Отговори
# 720
  • Мнения: 34
Здравейте, не ви следя редовно,затова се извинявам,ако е обсъждана темата. Мислили ли сте за съхраняване на стволови клетки и ако да,от чии услуги смятате да се възползвате?

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 09:45 от pink lady

# 721
  • Мнения: 20
Николаева, ммммм искам и аз такива сандвичи- май и аз ще направя , но за предобедна закуска Sunglasses
Павлина, уж си мисля,че съм технически грамотна, но като натисна "Разгледай" не ми излиза изтрий, а някакви други албуми newsm78 Извинявай, ако те отегчавам Peace

Допълвам- - Павлина, открих го Wink Като натиснеш "Разгледай" и след това "Редактирай албума"  Crazy Благодаря ти  Hug
 

# 722
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен newsm51
katq123 Аз за сега съм добре с килограмите, НО за сега. Първо аз бях голяма клыоща преди да забременея и трябва да наваксам нормалните килограми и после "бременните". Пак казвам за СЕГА качвам по килограм на месец както е препоръчано но до края нищо не се знае.. smile3506
_Тери_ благодаря много за закуската, мила, но аз днес ще изпробвам линковите сандвичи, че ние сме големи фенове на сандвичите в къщи yesyes
Мили мами, абе аз имам друг проблем, който знам не е нещо ненормално за състоянието ни но все пак реших да ви попитам вие как сте. Почти всяка нощ ми тече кръв от носа....знам, че е вследствие на предхождащото сърцебиене, което имам през деня и то е защото качвам кръвно, а по принцип съм с ниско. А като казвам, че тече имам в предвид, че протича за малко но стана все по-редовно, че за това споделям да видя дали някоя от вас няма същите неприятности.

# 723
  • Мнения: 2 732
Добро утро !
Тери уж съм по-добре днес .Аз си купих Тусавит и като ,че ли ми облекчи кашлицата.Проблемът ми е все още носа -запушва се .Уж започнох да усещам какво ям ама днес пак не усещам .
Аз така и не успях да разгледам албума -нямам регистрация там и може би заради това ?
Катя няма какво да направиш после ще ги сваляш .Аз с първата бременност качих 26 кг трудно ги свалих ,но кърмих до 1.4 и не съм се подлагала на диети .
Лек ден днес!
При нас вали поледица -навън е за кънки.

# 724
  • Мнения: 72
Аз едва успях да се запиша, а вие свършихте темата.

За име приемам всякакви предложения - таткото е немскоговорящ и са му чужди българските имена, но има и достатъчно неутрални. Ще съм благодарна за съдействието.

Приятен ден!

# 725
  • Мнения: 34
Аз едва успях да се запиша, а вие свършихте темата.

За име приемам всякакви предложения - таткото е немскоговорящ и са му чужди българските имена, но има и достатъчно неутрални. Ще съм благодарна за съдействието.

Приятен ден!



Виктор/ия

# 726
  • Мнения: 685
Момичета добро неделно утро!
Видях че обсъждате някакъв проблем със снимките, не мисля че така бързо трбва да стигате до заключенията че някой ги трие  Peace. Тъй като аз не съм създала албума, да си призная не съм и питала дали мога да раздавам името и паролата  Embarassed (но го направих тъй като видях че всички са нетърпеливи и все пак сме от един форум, нашите снимки) нямам идея какво се е случило. След като качих две мои снимки препратих името и паролата на други три мами (ако не се лъжа или 4) Извинявам се изключително много ако съм създала напрежение.

# 727
  • Мнения: 685
Тери благодаря за закуската, макар че ние днес сме на нещо далеч не толкова здравословно - мекици, но все пак е хубаво поне виртуално да си мисля за здравословна храна   bouquet
katq123 на мен това също ми е първа бременност, не съм имала никакви неразположения до сега, единствено два пъти по-сериозен запек   Blush и учестено ходене по малка нужда нощем, и до преди една седмица качила само два килограма (след мекиците може и да са повече  Laughing )
pink lady в момента съм точно на тази вълна. Чета и се онтересувам предимно и само от това. Но незнам до колко бих ти била полезна като се има в предвид разликата в географското местоположение.
Пожелавам ви една спокойна неделя и още веднъж се извинявам, ако съм създала смут заради снимките в спокойния ни форум   bouquet

# 728
  • Мнения: 11
Добро утро и от нас, милички!
При нас вали ужасен сняг, натрупало е много и как ще се излиза не зная. Днес ще ходя да си взема възглавничката  Crazy, вече ще спинкам удобно. Че спинкаме само по гръб , а ми е супер неудобно.
Мами, аз също забелязах че от 90 снимки, са останали около 60. Да не би да има ограничение в даден албум да има определен брой снимки, и адм. да ги е изтрил?  newsm78
Не се сърдете, явно има причина от страна на броя на снимки и за това и някои да липсват.
Пожелавам Ви хубав неделен ден  Hug

# 729
  • Мнения: 0
Добро утро тумбалачета!
Гледам снимките обсъждате, аз от както съм качила не съм проверявала и сега ще погледна да видя какво става с моите, но малко се съмнявам някоя от майчетата да си е позволила да трие чужди снимки, някак си струва ми се прекалено и нетипично за нашата си групичка. Според мен или има някакъв бъг в сайта или друго обяснения, да не прибързваме със заключенията  Hug. Да не говорим че някои от снимките могат да бъдат премахвани и от системните администратори на сайта, ако те преценят че противоречат с условията за публикуване на снимки, нямам идея.
Тери благодаря за закуската, аз закусих но пак няма да откажа  Blush
srcs аз имам същия проблем - от около месец вече ми протича леко кръв от носа, но нямам сърцебиене. Питах док, обясни ми че при някои мами в следствие на бременността капилярчетата се пукали и не е страшно, не е свързано с някакъв сериозен проблем.  Hug
pink lady обсъждахме темата преди време, чудесно е като идея, но в България сякаш още не сме дораснали затова и някак си на мсички ни се струва, че е по-скоро игра на пари, отколкото нещо наистина сериозно, каквото е . Иначе в нета има много материали затова както и клиники, които си предлагат услугите, но знам че трябва да присъстват и на самото ти раждане, а за самата процедура запозната ли си точно. Знам че се изтеглят стволови клетки още преди да бъде отрязана пъпната връв на бебето, което като идея никак не ми допада.
katq123 мила не се притеснявай, аз също винаги съм била 49 -50 сг максимум. Първата ми бременност стартирах от 51 кг и станах 64 до края, а сега стартирах от 52 кг и сега съм 58, а днес дефакто влизам в 5-ия месец, което хич не е малко. Не се тъпча, в никакъв случай имам добра обмяна на веществата и знам че лесно ще сваля килограмите после. Ако винаги си била в този калибър кг няма от какво да се притесняваш, още с раждането се свалят от 8 до 10 кг  Hug. дано малко съм те успокоила, няма от какво да се тревожиш.
Аз тук нещо съм изтървала с тези сандвичи с кашкавал, Николаева би ли ми дала линк да не го търся назад ако може разбира се  Hug.
Днес ми се очертава много натоварен ден - чистене, готвене, пране и се приготвям психически. Добре че мъжлето ми е тук, че каза че ще ме отмени с чистенето.   Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 309
Добър ден момичета!
Сандвичите от линка  се оказаха много сполучливи,моите мъже се облизаха пръстите за което Благодаря много за рецептата,възползвах се и от идеята за айрян страхотна комбинация!
Тери благодаря за закуската Hug
srcs аз имам подобен проблем,имах го и с предната бременност тогава не казах на доктора но сега мисля като се видим да попитам,просто ме притеснява да не е от кръвното въпреки че съм с ниско през денят.
Лек ден момичета Hug

# 731
  • Мнения: 309
Пепи пускам ти линка за сандвичите http://www.bordovsky.net/index_files/page0076.htm

# 732
  • Мнения: 0

Много ти благодаря мила  Hug  bouquet

# 733
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен,момичета Simple Smile
Аз не съм много активна с писането,но редовно ви чета Simple Smile
Сега дебна да не изтърва новата темичка като предния път и се боря с изчислението в кой месец съм че нещо не са ми ясни тези докторски сметки  Sad

# 734
  • Мнения: 12
Сузи1, в четвърти месец си. Аз си направих справка с този сайт, че и аз все се чудя като мина в друга седмица. http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/

Общи условия

Активация на акаунт