Пепел от Рози по БТВ- 2

  • 60 672
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Може ли линк към канала във Вбокс, където качват сериите на БТВ. Ако има и друг сайт, където правят същото дайте ми и него. Някой беше писал за анкета... Питах, но нищо не ми се отговори...  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 1 126
 Party

# 17
  • Мнения: 14 830
Може ли линк към канала във Вбокс, където качват сериите на БТВ. Ако има и друг сайт, където правят същото дайте ми и него. Някой беше писал за анкета... Питах, но нищо не ми се отговори...  Whistling
Аз попитах за анкета  но нямаше предложения. Явно още е рано съвсем в началото сме . Може би по нататък ще се появят подходящи въпроси

# 18
  • Мнения: 1 692
Браво. Много хубава тема. Само ако може да увеличиш имената, че останах без очи докато ги прочета.  Mr. Green
А за анкета не е лоша идеята. Трябва да помислим за въпроси.

# 19
  • Мнения: 274
  bouquet за новата тема
Може би един въпрос към анкетата....ако го одобрите....Вината, защита ли е срещу страданието? А защо не и Вината, защита ли е срещу угризението?

# 20
  • Мнения: 677
Браво. Много хубава тема. Само ако може да увеличиш имената, че останах без очи докато ги прочета.  Mr. Green
А за анкета не е лоша идеята. Трябва да помислим за въпроси.

С бутоните Control и + може да увеличиш екрана и така ще можеш да прочетеш всичко. Натискаш и задържаш control и след това +.

# 21
# 22
  • Мнения: 259
Здравейте.Още преди да почне сериала бях чела за него , знаех за какво става въпрос и от тогава ми е интересно  да видя как изнасилено момиче ще се омъжи за един от насилниците, ще живее с него, че и ще се влюби.Сега като го гледам толкова неща ми се иска да разбера веднага,добре ,че имам колежка ,която го гледа в оригинал ,всичко ще ми разкаже тя.
Вчера много се ядосах, когато се разбра за изнасилването, всички се събраха да гледат сеир ,а майката на годеника се вайка за сина си ,сякаш той е пострадал, а за горкото момиче ,никой не се сеща. Освен знахарката, тя е страхотен човек.Снахата на Фатмагюл е ужасна ,дори тя не каза една мила дума на Фатмагюл, то пък не че съм го и очаквала. А братът е голям мухльо и женчо, на Фатмагюл и трябва силна опора сега, но няма от кой да я получи, всички я плюят и явно ще става по-зле.
Трите богаташчета свършиха си работата и сега хич не им пука ,че са наранили човек, а само, че полицията ги издирва .Тъпанари. Само главния /забравих му името /се почувства ужасно.  Тяхното приятелство едва ли ще се прекрати веднага ,но определено нещата няма да са същите. И по.добре за Керим/ така ли беше името му/.
Да видим какво ще стане довечера. Чао засега!

# 23
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Приятелство между Керим и останалите няма. Това му повтаряше и стареца с който работи и кака му.
Те го използват. Сещат се за него само, когато са в градчето. Не подържат връзка по телефона и т.н. Случаят им даде перфектна възможност да го използват пак.

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 990
Здравейте.Още преди да почне сериала бях чела за него , знаех за какво става въпрос и от тогава ми е интересно  да видя как изнасилено момиче ще се омъжи за един от насилниците, ще живее с него, че и ще се влюби.Сега като го гледам толкова неща ми се иска да разбера веднага,добре ,че имам колежка ,която го гледа в оригинал ,всичко ще ми разкаже тя.
Вчера много се ядосах, когато се разбра за изнасилването, всички се събраха да гледат сеир ,а майката на годеника се вайка за сина си ,сякаш той е пострадал, а за горкото момиче ,никой не се сеща. Освен знахарката, тя е страхотен човек.Снахата на Фатмагюл е ужасна ,дори тя не каза една мила дума на Фатмагюл, то пък не че съм го и очаквала. А братът е голям мухльо и женчо, на Фатмагюл и трябва силна опора сега, но няма от кой да я получи, всички я плюят и явно ще става по-зле.
Трите богаташчета свършиха си работата и сега хич не им пука ,че са наранили човек, а само, че полицията ги издирва .Тъпанари. Само главния /забравих му името /се почувства ужасно.  Тяхното приятелство едва ли ще се прекрати веднага ,но определено нещата няма да са същите. И по.добре за Керим/ така ли беше името му/.
Да видим какво ще стане довечера. Чао засега!


Братът на Фатма е умствено изостанал,но заради дублажа може би не става ясно,както по късно споменават 30 год мъж с умът на 5 год. дете.

# 25
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте в навечерието на новата серия!

Искам да си уточня - Мерием и Керим въобще ли не са роднини? Бях останала с впечатлението, че му е леля, сестра на майка му... но може би бъркам.

# 26
  • Хасково
  • Мнения: 990
Нямат никаква кръвна връзка.

# 27
  • Мнения: 82
Здравейте в навечерието на новата серия!

Искам да си уточня - Мерием и Керим въобще ли не са роднини? Бях останала с впечатлението, че му е леля, сестра на майка му... но може би бъркам.


Съвсем правилно! Въобще не са роднини,но живеят заедно. Когато Керим остава сираче - майка и го прибира, а след нейната смърт  наследява "бизнеса" и името "баба Знахарка" и момченцето Керим. Така и до днес си живеят. Той и казва много мило "абла" = КАКО. Но нашите са го превели според новите "американски" стандарти.

# 28
  • Мнения: 2 126
Лелеее този филм ме върна във времето когато като ученичка гледах латино сапунките и се възхищавах на красивите местенца и актьори Shocked
Турски сериал откакто започна ерата им не съм гледала,но снощи нещо ме прикова пред телевизора и то половин час преди да свърши серията.Много се впечатлих от всичко което видях и реших,че това ще е първият турски сериал който ще изгледам доколкото мога.Немога да повярвам направо Mr. Green
Изгледах сериите от вторник,сега ще пусна и вчерашната.С удоволствие прочетох скрития текст,че и аз съм от нетърпеливите и необичам да чакам да видя какво ще стане Embarassed
С нетърпение чакам да гледам тази вечер....

# 29
  • Мнения: 1 331
Добре де, а като брата на Фатмагюл е като е с ум на 5 год. дете как се е решил на женитба, че и още в първата серия мачкаше жена си? Малко ми е странно. А тя е доста шувраклива като гледам. Може ли със скрит текст дали някога ще му изневери? И дали Керим в крайна сметка иска да отмъсти на т.нар. приятели?

Общи условия

Активация на акаунт