Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Много се радвам за бебе Валерия на мама Алекса!

Алекса, честито бебе! Желая ти малката принцеса да расте здрава, умна, красива, щастлива и талантлива! Леко, бързо и успешно възстановяване на теб!

# 16
  • Мнения: 98
Честито на новите майчета, и здрави и послушни бебчета  Hug
Голяма красота е навън да си гледаш от прозореца ))))))) Лека вечер и хубави сънища на всички  Peace

# 17
  • Мнения: 2 466
Fabianna,благодаря за новата темичка.  bouquetЧудно заглавие! Laughing
Като гледам телевизия и ви слушам ние тук сме най-добре,дори сняг натрупан нямаме. Peace
Хайде,голям урожай от бебешоци да имаме в тази темичка и без разни там неприятности. Laughing
Ей,голямо гладене спретнах днес.И както нямах столче за кола така се оказа,че ни дадоха две та едното го отказах.Утре съм на консултация и запис на тоновете.И да ви кажа,че днес като,че ли осъзнах колко ми е голям вече корема,просто се видях в огледалото.Чудя се ако устискам до термин дали няма да се наложи да го придържам ходейки. Crazy
п.п Полисия,с удоволствие изчетох разказа ти за раждането.А с какъв резус фактор се роди бебо?

# 18
  • Мнения: 172
А коя е мамата,която сега се е похвалила във фейса,че днес е родила момиченце?

# 19
  • София
  • Мнения: 9
Честито бебче на мама Алекса, бързо възстановяване и бъдещи прекрасни емоции   bouquet

Ние също бяхме на консултация вчера, бебка върви добре вече сме 2.700кг., но и при мен кръвното беше малко височко, та днес в най големия сняг ходихме до лаборатория!!!Пуснах урина, чиста е няма белтък, та сега съм по спокойна  Grinning! Доки каза че ни е рано за тази седмица така че аз също няма да съм следващата, ще задържа поне още една  Rolling Eyes надявам се  Laughing !

# 20
  • Мнения: 208
А коя е мамата,която сега се е похвалила във фейса,че днес е родила момиченце?

Silviya

# 21
  • Мнения: 2 466
Хайде да ни е честита й момата на Силвето.Ей засилиха се вече и мамите на дами.

# 22
  • Мнения: 172
Да й е жива и здрава бебката на Силвето  bouquet
Аз много им се радвам на девойките Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 13
ЦОП - ето ме и мен в новата ни темичка  Mr. Green

Видях за неприятната новина около Алекса  Confused но се радвам, че след това всичко се е наредило с бебка и нея.  Hug Да е жива и здрава малката Валерия. Само където не разбрах какво е това с отрязването на яйчника  Shocked Дано не е това което си мисля  Praynig

Много пишете,кога намирате време не знам  Wink Аз дори и днес дето почти никъде не съм излизала, пак нямах много време за компютъра. Бебка като реши да си прави някакви гимнастики в мен, няма успокоение  Mr. Green  *starlet* за тези медикаменти говорих и аз. Лекторката каза в никакъв случай да не се съгласявам да ми слагат каквото и да е, а аз знам че в много от случайте (да не кажа винаги) слагат било система или хапчета. Въобще има ли опасност и трябва ли да се притеснявам от нещо ако ми сложат??

Мишелинка доволна съм засега. Аз съм ходила едва 2 пъти при нея, тъй като преди това ми беше др лекаря. Едва когато реших че ще раждам там, се насочих към нея по препоръки от др мои приятелки. Вчера бях там, можехме да се засечем ако беше идвала и ти Simple Smile  На теб кога ти е термина и как ще раждаш?

# 24
  • Мнения: 115
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
Айде и аз тук, кой ще е следващия бебок  newsm78

# 25
  • Мнения: 258
Честити бебенца на мама Алекса и мама Silviya! Много радост да им носят малките госпожици и да растат живи и здрави.Бързо възстановяване на мамите и всичко лошо да е останало зад гърба им и само радости да ги съпътстват.

veiana аз съм с термин 11.02 и се надявам да родя нормално.Лекарката ми каза, че с вторите деца е по-лесно раждането, надявам се да е така  Praynig Моя много близка ми препоръча лекарката и аз реших да раждам при нея.

# 26
  • Мнения: 83
И тук да честитя новородените моми на Рали, Алекса и Силвия. Здрави бебоци, хубави емоции и трепети покрай тях им желая Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Vanq_p аз вече нямам търпение,искам да раждам.Честно казано вече дори не ме е страх толкова.Тези последни седмици минават най бавно.Честно казано аз не искам да чакам до 3,и мен не ми се иска да е предизвикано.но какъвто ни е късмета  Simple Smile
Честито на мамите,на които не съм честитила!

# 28
  • Varna
  • Мнения: 81
Честито на мама Силвия!
Искам да попитам мамите които вече имат по едно детенце: Болезнено ли когато бебето за пръв път се сложи на гърдата и засуче?Като знам колко са ми болезнени зърната сега,представям си какво би било при самото засукване  Thinking

# 29
  • Мнения: 21
И тук да честитя на АлексА!Желая и да е много здравичка малката Валерия и мама бързо да се възстановява и бързо да забрави лошите моменти и да се наслаждава на прекрасните,които и предстоят!!!

Честита принцеса и на Silviq!!!Нека расте здраво и усмихнато бебче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт