*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - номера, дискусии - тема 8

  • 71 175
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 107
Записвам се и аз с пожелание като спре снеговалежа да завалят обажданията за заповеди. Успешен ден момичета Flowers Four Leaf Clover

# 16
  • Мнения: 55
Айде в новата тема да не се чака повече от година за заповед!!! Да ни е на късмет!

# 17
  • Мнения: 196
Номер 11 293 чакам с нетърпение вече обаждане. Успех на всички и дано тази година има многооо бебчета.

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Дано вече са подписани договорите с клиниките и да започват вече работа, аз се подготвям за ИКСИ преди фонда. Дано успея  Praynig Praynig Praynig а вярвам, че ще успея. В противен случай съм № 13711 и съм много далече, евентуално октомври месец ooooh! Дано не го дочакам. Успех момичета   bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 60
Запис и от мен Simple Smile Дано скоро някой да се похвали с обаждане! Стискам палци Praynig Praynig Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 770
 Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Аничка, прекрасно си оформила новата темичка!    bouquet
Аз се записвам да ви следя и да вдъхвам кураж  Hug

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 260
И аз да се запиша в новата тема.№12300 чака заповед за последен опит по фонда иначе ще е четвърти.Дано от Февруари започнат раздаването на заповедите.Успех на всички.И дано има повече EFP резултати.

# 24
  • Мнения: 39 317
Биско, в първият момент като ти видях номера и си викам- бре това е моя номер. След едноминутно взиране видях, че това е почти моя номер, ама малко обърнат  hahaha

# 25
  • Мнения: 961
Момичета, пожелавам ви скорошно обаждане и само положителни тестчета тази година. Нашето момиче се появи на този свят благодарение на финансиране от ФАР, пожелавам същата радост и на вас.  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: X
Пожелавам късмет на всички. Дано скоро започнат с раздаването на заповедите.

# 27
  • Мнения: 84
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.Успех на всички ни Hug

# 28
  • Мнения: 1 988
момичета, сега отново се зачетох в инфото на страницата на фонда. и това, което ми направи впечатление е, че "Фондът продължава своята ежедневна работа, Общественият съвет към Център „ФАР” ежеседмично провежда своите заседания." Това според мен означава, че само обажданията са забавени. Изглежда ми като положителна инфо за февруари, че могат да се получат обаждания за 2 месеца т.е. да се навакса януари. Дано да е така  Praynig

# 29
  • Мнения: 40
Здравейте момичета, май аз нося хубавите новини. Simple Smile Започнаха с обажданията и номер 11064 го събудиха рано, рано с добрата вест, че на 01.02 отива за заповед. Най-накрая след повече от година чакане. Подадох си документите на 18.01. за втори опит. Успех на всички и още малко остана до сбъдване на мечтите ни!!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт