Люта зима , сняг вали - Kлюки - 27

  • 17 897
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Добра дошла, Топъл дъжд  Hug Hug Hug
Ааа, това с гоУфа и мъжете - любимоооооо Joy Joy Joy
Фурия, абе май сичкото БНД го тренират това с провлаченото добреее.... #Cussing out #Cussing out
Викате сняг има навсякъде и в изобилие...спирам да искам от вселената  Wink Wink Wink

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
За разлика от повечето, аз се радвам на снега (само вятър да няма).
Намислих най-после да купя шейна за детето, само ако се задържи сняг събота и неделя. Обличаме най-дебелите дрехи и беж навън. Майка ми ме укорява, че си харча парите за глупости, ама детето в мен още се буди като види сняг.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
Ама аз умирам за сняг...Затова ме и подиграват тук - че толкова много съм го искала от вселената, че май съм се оляла и гледай какво се получи  hahaha hahaha hahaha

Утре ще правим снежен човек...има материал в изобилие Grinning

# 18
  • Мнения: 287
И аз обичам сняг Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 384
Тук в Сливен голям сняг голям вятър обявиха ни бедствено положение още на обед и нас ни пуснаха от работа щото тока спря  Grinning ама утре пак сме там  Confused на всичко отгоре малката я взех с кашлица  Confused започнах домашно лечение и утре леля и ще я гледа сигурно  Confused А пък БНД не се е обаждал от много време , малката пита за него аз му звъннах не вдига смс  му писах не отговори  #Cussing out явно претенциите за детето бяха докато реших да го давам , а след това мълчание  Rage Banghead Banghead Banghead Аз съм си виновна като съм тъпа п...а така ще да е ! Дето мен ами и детето побърква   ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 124
MarryDjane  Hug , не се ядосвай толкова много на БНДто, щото само си тровиш нервите, а и здравето.

Морг, влез във ФБ и виж снимките какво е при нас от сняг

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ей това това е плюса в моята работа - работя в книжарница до училище и при липса на работа свободно чета книжки. Мога да изкарам кандидат студентски изпити от толкова четене. Днес прочетох половин "тухла", утре училището не работи (тоест и работата ще е слаба) и ще се отдам на четене и четене.
Силно се надявам синът ми да не боледува повече. Тази зима доста дълго кашля без видима причина, или ту спира кашлицата и започва хремата.

# 22
  • Мнения: 1 213
Идвам да се запиша и аз, че пак зачезнах за сума ти време.  Embarassed Ама то не беше работа, после празници, после следпразничен зор в офиса и... животът ми си мина направо докато се усетя!  ooooh!
Виждам още нови попълнения - не особено хубав факт сам по себе си, но добре сте дошли, при нас и да не е винаги особено весело, поне е уютно. Simple Smile  Hug

Имам новина - БНД най-сетне се нави да подпишем развода. Разбира се, не пропусна да ми направи скандал в последния момент и пред адвоката. Изиска да намалим издръжката, гадината му с гадина! И аз толкова се потресох, че като пълна лигла се разревах насред адвокатската кантора. Беше си удар под кръста, изобщо не очаквах, защото уж се бяхме разбрали предварително за всичко. Както и да е, мина и това, подписах и искам по-скоро да ми се маха от главата. Сега чакам социалните да ми звъннат, скоро ще имаме дата и за дело и току виж до рождения ми ден в края на май месец най-сетне да са ни развели. Така ще имам двоен повод да черпя. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 384
Честито Cameron  наскоро една приятелка голямо черпане чера по същият повод  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 124
Честито и от мен, ние се разведохме на РД на сестра ми  Laughing, а пък първото ни дело беше на 8 март  Shocked, ама нашия БНД не беше разбрал къде да се появи, та така.

# 25
  • Мнения: 1 128
  Sad аз пък не се сетих да почерпя ... що ли така съм забравила  newsm78

Голямата зима дойде и при нас, не знам утре как ще отида на работа, сигурно близо час ще вървя  Close

Хайде лека от мен, топла и уютна нощ ви желая  Hug

Топъл дъжд, добре дошла  Party. И аз от скоро пиша, ма те мацките са супер, ще видиш!

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Мак, гледайки аватара ти - ако ми дойдеш на гости, ще се чустваш у дома си  Grinning Издигнала съм в култ това червено цвете, толкова ми е любимо   Wink
Благодаря на всички за топлото посрещане  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 124
Хайде лека нощ и от мен, че заради снега и аз утре ще ставам по-рано  smile3524

# 28
  • София
  • Мнения: 6 477
Фурия, страхотни снимки! Як сняг, а? Wink Wink Wink
Cameron, ха дано всичко мине по-бързо и успешно да е! А защо трябва да идват социални? Винаги ли идват при развод? Просто ми е любопитно.

Ако ша плюем БНД-тата..да се запиша и за..че нещо взе пак да ми трупа черни точки напоследък #Cussing out #Cussing out #Cussing out Най-много се удосах на факта, че "хайде другия път да ти дам издръжката, ама пак част от нея"..а в същото време подочух, че ходил на зимни почивки...ми не му се бъркам в живота, ама си искам издръжката навреме!..Ама, хайде, нали съм повече бяла, отколкото добра - давам шанс до края на седмицата Wink Wink Wink

# 29
  • Мнения: 1 384
и за последно преди да си легна да поплюя по БНД-тата  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out днеска разбрах за един че изневерявал на жена си 3 години с една и съща която сега е 18 годишна   newsm78 а жена мууууу красива, умна, работи дете му роди  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ах мамицата ви  Banghead Banghead Banghead полудявам от такива не ги понасям !!! много ме нервят тези мъже!!!!

Общи условия

Активация на акаунт