Любители на котки тема 58

  • 43 617
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • UK
  • Мнения: 2 869
Здравейте!

ShamanQueen много хубава пухкава радост си имате в къщи.

asha уникални са ти пухчовците и кучето. Аз да питам, а те не тормозят ли кучето? Сигурно е много весело с всички тез мили душички.

Ето малко снимки и от нас:

# 706
  • на морето
  • Мнения: 103
Ами , не ....разбират се , играят си заедно . Даже рижавия -Джипси се пробва да играе и дъвче кожената й пръчка , подражавайки на нея ..... hahaha hahaha hahaha hahaha
Тя , всъщност ги отгледа тези тримата малчугана .Особенно двете момчета , защото момичето влезе в групата по -късно . Беше пуснала мляко даже септември -октомври .То и за това двамата при всеки удобен случай се нареждат да " лапнат по някоя цицка "- като биберони . Е, ако не е в настроение да я " смучат"  тя сама си казва , изръмжава им и става от леглото /дивана /фотьойла ....Но като я хванат в благоразположение  .... резултата е на снимката ..... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 707
  • Мнения: 112
  Здравейте Hug

  Аз подарих нашия Роки.Намерих му чудесни стопани  и  е много  щастлив и спокоен, милия. Да кажа , че не ми липсва, ще излъжа, но така е по-добре и за него и за нас. а ето кого нагушках и нацелувах вчера.Огромен е и тежи 5,100 кг Shocked Hug Hug HugАма беше уплашен, че един мини пинчер се скъса да го джавка Laughing


   Според вас каква точно порода е това разкошно  същество?
   Целувки и за вашите котаранковци от мен Heart Eyes

# 708
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 288
Баси разкошната котка (извинявам се за първата дума Embarassed)

# 709
  • Мнения: 112
  Това очертаното бяло около очите му направо ме влудява Heart Eyes А го намериха на улицата, когато беше 2-3 месечен. Ама какви косми  летят Mr. Green, макар, че го гледат като принц, с всичките му там витамини, подобрители и прочие Wink

# 710
  • Мнения: 3 154
Роки е красавец!!! Heart Eyes
Прилича ми на турска ангорска Rolling Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 550
Ох, Сънчи-Пънчи, голямо близане е падало, щом са ми забранили  Joy

Роки е жесток просто! Невероятен красавец!

asha, размазвам се от такива снимки.

Ето нещо, което ме усмихна:

# 712
  • Мнения: X
Баси разкошната котка (извинявам се за първата дума Embarassed)
+1. Адски красиво животно Heart Eyes
Много ми стана жал за розовият котарак. Дано да е на някое по-хубаво място в момента.
И от мен съболезнования, MissNelie

Относно алергиите, и аз съм проявявала към определена котка. Към Мейдж засега не проявявам непоносимост. Само вечер леко започват да ме сърбят очите като легна и започне да фучи насам-натам, но може и да няма връзка между двете неща.

# 713
  • Мнения: 112
  Само да поправя объркването- този  котарак не е Роки, а Даниел Blush
 Той е на моя колежка. Роки е това диване и вече е подарен на едни любящи мама и тати.

# 714
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 288
Имате ли мнение за ветеринарна клиника Итавет? Доктори Антови и Щабекова? Горещо ми ги препоръчаха newsm78

Моля, който ще пуска новата тема да махне адреса на клиника "Доверие" - доктор Караславова, при която водих Зайко, е на работа в Германия, а  колегите й, които понастоящем работят в клиниката, не зная колко добри специалисти са.

# 715
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 110
Даниел е ...

Баси разкошната котка (извинявам се за първата дума Embarassed)
  и аз + 1 Heart Eyes

А аз съм страшен фен и на Роки, и ми е много мъчно, че нещо с Lei@ не се разбраха! Cry Сега освен да я помолим да покани в групата да се присъединят новата му мама, а и мамата на Даниел ако може, друго не ни остана. Иначе ще гледаме техни снимки през крив макарон! Sick
Моля те Lei@  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Освен това се надявам новите мама и тати на Роки да нямат питбул, като по-предишните му мама и тати. Също така се надявам и да са окончателните му мама и тати! Praynig

Anabella, и мен ме усмихна!

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 00:02 от profesorkata_1

# 716
  • Мнения: 1 175
Даниел наистина е страшен красавец, като лъв е с тая рижа грива. И зелени очи отгоре на това - разкош  Heart Eyes Но не виждам защо трябва непременно да е някаква порода. Само защото е хубав и дългокосмест ли? И от "обикновените" има хубави и дългокосмести  Wink

Надявам се новото семейство на Роки наистина да му е завинаги и да се спогодят добре.

Днес ходихме на гости на стопаните на Соса, някак празен изглеждаше апартамента  Sad Но те са махнали всичките му такъми и даже са преподредили мебелите в хола, за да не им напомнят непрекъснато за него. Само една играчка бяха оставили - платнен тунел - за Богданка, Соса й я е оставил в наследство  Laughing Утре след работа ще я пробваме, да го почетем.

# 717
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 110
На всички май ни е мъчно за Соса. Мир на душичката му! Cry

На всички котинки, мачовци и писанчета, както и на техните мами ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Да са живи и здрави, да палуват и се гушкат до насита!

Да ви закича всички с моите мартенички за здраве,
заповядайте


# 718
  • Мнения: 112
  Ооо, Роки е много щастлив, определено. Най-вече, защото няма деца, които да го  гонят и  които да хапе.Беше си зверче, милото.Те нямат куче, хубавото е, че и  младежа и момичето обичат много животни, респективно котки.Много мили млади хора са, но дали ще имат време за форуми, не знам.  У нас  нашия тати нямаше да го  иска Роки.Той си дойде от път и не ми се мисли какво щеше да е като са двамата  насаме.
  А за Даниел, ще помоля да се включат, но  не обещавам.

# 719
  • на морето
  • Мнения: 103

Общи условия

Активация на акаунт