Мъжът зодия Близнаци

  • 127 281
  • 763
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 505
Аз що имам дежаву.... същата история, същия брой правописни грешки...

# 616
  • София
  • Мнения: 874
Един близнак (независимо мъж или жена) може да има и хиляда любовници и още толкова флиртове, но семейството си (съпруга, съпруг или половинка) няма да остави. Така че всеки да си преценява може ли да живее така, бъдейки втора цигулка.

# 617
  • Мнения: 2
Не е женен и няма деца

# 618
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
На днешно време бракът не е задължителен. Рано или късно току виж само съквартирантката се окаже бременна. Сигурно се е подхлъзнала, без да иска му се е нанизала на достойнството и семето е хванало от раз. Joy Не бъди глупава!

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 17:50 от Джулая

# 619
  • Мнения: 7 573
Ако не го приемаш като забавление се махай, да ти каже в очите-имам отношения с една жена и това е, те си преценяваш ,какво драматизира. Съжалявам,но мъж да те вземе от някъде не е нищо освен елементарно отношение. Не го търси въобще,ака иска нещо с теб-да те гони , ако продължиш така освен угризки друга няма да получиш. Не те съдя за това,че си трети човек в тази ситуация, а за отношението ти към самята теб.
Все пак темата е за БЛизнаци и ако то търсиш и искамбяснения и конкретни отговори-надали ще ги получиш,отдръпни се и ще му засилиш интереса.

# 620
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Аз що имам дежаву.... същата история, същия брой правописни грешки...
Да, абсолютно същата е.Не е дежавю.

# 621
  • Мнения: 14
Галина
Прочетох твоята история, която е почти същата.
По - добре продължи напред.  Няма смисъл да се объркваш повече,  затова че той се отнася така с теб. Ако иска нещо от теб ще ти го покаже.
Забелязах,  че лесно се обиждат, емоционални са. Ако не ги потърсиш 2-3 дни почват да ти звънят или пишат. Ако не им отвориш пак се сърдят.
Все едно ти нямаш право да се сърдиш, да се съмняваш в тях, да искаш нормалните неща- да се виждате по - често. По точно казано. Ти да си на разположение.
Това не им разбирам в тях.

# 622
  • Мнения: 14
Не искаш толкова чрез думи да ти го показват , а чрез действия- чрез малките неща.

# 623
  • Мнения: 100
И аз да продължа моята история.. Не си пишехме вече и нашият пак се появи с желание да се видим, но си остана на думи, 2 дни си пишехме, всичко беше ок, аз очаквах да предложи да се видим вече, да ама не... Пишехме си добре, и днес го няма никакъв. Хора, каква е тактиката с мъжа близнаци, как да го жегна малко, много ме дразни 😂

# 624
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Предложи му да се видите и изчезни и ти Joy А най-добре да отида да те чака на срещата и ти да не се появиш Joy

Иначе сериозно - не се занимавай с лаладжии и недорасляци.

# 625
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Несериозен е, няма тактика. Остави, това е загубена кауза за теб!

# 626
  • Мнения: 100
Абе много е странен, като каза да се видим, каза ако съм съжалявала след това да не се виждаме, че имал ледено сърце и е наранявал предишните му с това,а мен много уважавал и не иска да страдам. Ама това че ще се видим нищо не означава и сз му го казах. Ама тоя човек много ме обърква.. И ме побърлва така.. Появява се.. Мил е.. После хладен изчезва, пак се появява... А аз малко съм хлътнала по него и искам да има някакво развитие, ама накрая ще му бия шута и това..

# 627
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Бий му шута, докато не си хлътнала напълно.Не си заслужава, стига си губи времето.Той си играе на иди си-ела си.Близнаците са несериозни партньори, просто защото характера им е такъв.

# 628
  • Мнения: 5
Здравейте на всички и Честита Нова Година! Така, няма по-объркана жена на света от мен в момента, но ви умолявам за анализ и съвет по моя близнашки казус. Ще започна с няколко факти за мен: на 33 години съм и имам сериозна връзка от 11 години, имаме си проблемите, не всичко е идеално, най-вече в сексуален план, строим вила в момента, разбираме се до голяма степен, с идеята един ден да заживеем заедно в новата ни къща и да създадем семейство. Важно е да кажа, че през последните 2 години работя в чужбина, за да мога да финансирам част от разходите по къщата, за да не се налага да теглим заем. До тук добре, но преди 2 месеца се върнах в БГ за празниците и срещнах НЕГО. Той е колега на приятеля ми, на 34 г. е, необвързан и е зодия Близнаци. Запознахме се в едно заведение преди 2 години, но тогава не ми направи никакво впечатление. След това аз заминах за чужбина и той ми поиска приятелство във Фейсбук. Започна да ми пише разни работи, но доста предпазливо, за да не разбере мъжа ми, подпитваше ме за него дали го обичам, как така заминавам и го оставям сам толкова време, но ме молеше да не узнава приятелят ми, че сме си писали, понеже нали са колеги и ще му стане гадно. И така няколко пъти отново ми се включваше, да ме подсеща уж за техните банкети кога са, но аз усетих, накъде вее вятъра. Върнах се края на ноември и той започна по-настоятелно да ми пише и да ме търси. Чатовете му бяха брутално откровени, как искал да има връзка с мен, но не желаел мъжа ми да разбере за писането ни, как искал да ме види, постоянно мислел за мен. Абе с една дума, адски настойчив. На мен ми стана интересен по-някакъв начин и се уговорихме да се видим. Отидохме на ресторант, но бяхме много предпазливи, за да не ни види някой познат и да достигне до приятеля ми. Беше ми много приятно да си общувам с него, не мога да си обясня защо, прекарахме 4 часа там, след което трябваше да си го закарам, понеже беше изпил 1 шише вино и 1 водка. В колата ме прегърна и поиска да ме целуне, разправяше от колко време е лудо влюбен в мен, че трудно вече се контролирал в мое присъствие и поиска да правим секс. Аз обаче категорично му отказах и си тръгнах. На следващия ден той повече не ми писа. Аз го потърсих отново след 2 дни. Попитах го защо не пише, обидих ли го с нещо. Той ми изтъкна като довод, че се притеснявал да не би да съм с моя приятел и не посмял да пише, а и се влюбвал и не искал да му разбивам сърцето!!. Дадох му да разбере, че бих искала пак да се видим с ясната нагласа да правим секс и изведнъж бях решила да съгреша за първи път и то с колега на мъжа ми. Разбрахме се да се видим у тях, когато мъжа ми е на работа и в този ден, той ми се обади, че бил пийнал повечко и го боляла главата и ме помоли да отложим рендевуто. Направо се вбесих от неговата несериозност и му казах, че това му е бил шанса. Нооо, не издържах и след 1 ден му написах, дали иска да получи реванш и той прие. Все едно бях обладана от нещо. Видяхме се и правихме секс. Хубаво беше, но той имаше разни сексуални желания, които не пожелах да му изпълня, поне не първия път. Той ме попита, какво ще правим и аз му казах, че може да си се виждаме от време на време докато съм тук, но че няма как да оставя такава дълга връзка, тъй като не го познавам и ми е прекалено рисковано. Той нищо не каза. Тъкмо започнах да хлътвам по него и той се изпари!!! Нито вече ми пишеше, нито се обаждаше. Нещата се обърнаха и започнах аз да му пиша, а той не отговаряше. 10 дни по-късно им беше банкета и там се видяхме, но се държахме и двамата много дистанцирано, след още няколко дни аз му писах, че не издържам и искам да го видя, а той ми написа, да спрем до тук, защото съм обвързана и не било редно!!!??? (при положение, че той започна всичко). След 3 дни ми написа, явно под влиянието на алкохол, че искал много да ме види преди отново да си замина. Естествено, аз бяха тази отново. Която организира нашата среща и цяла нощ не можехме да се наситим един на друг. Беше невероятно, искаше постоянно да го гушкам и милвам, личеше си, че има нужда от любов. Разказа ми за живота си, как не е имал връзка от 10 години и се чувствал самотен, търсел точно такава жена като мен. Имал само едно момиче (семейно), с което се виждали само за секс, но й се ядосал нещо и я блокирал. Търсеше нон- стоп ласките ми и искаше да го гушкам цяла нощ като малко дете. На следващия ден отново изчезна, ни вопъл, ни стон! За пореден път! Последно се видяхме на 3.1. и правихме секс отново цяла нощ. Тогава той ми каза, че ме обича и иска дете от мен, но това разбира се, нямаше как да стане. Беше изнервен, че си тръгвам и какво ще стане сега с нас, пак няма да ме има толкова месеци до април, попита ме дали планирам с него нещо по-сериозно, но му отговорих уклончиво, понеже бях объркана, не го познавах, притесняваха ме тези негови смени в настроението и мисленето, а и ме е страх да си зарежа връзката при положение, че строя къща с приятеля ми. Той ми даваше невероятна емоция, направо сияех, някак си си допаднахме много с него. Аз съм козирог, ако това има значение. Разбрахме се да изчакаме как ще се развият нещата между нас, като не исках съвсем да му давам надежди за нещо по-сериозно. Исках да си го държа и него, не само заради секса. Бях вече лудо влюбена в него и го харесвах като човек. Аз заминах на 4.1. и за 2 дни се чухме няколко пъти. Обяснихме се и двамата в любов, признахме си чувствата и се разбрахме да се чакаме и да имаме лоялна връзка през този период. След което той тотално превъртя и започна да ми обяснява, как нищо няма да се получи между нас, че аз строя къща, имам човек от 10 години, който вече ни бил надушил и усещал разлика в поведението му на работа, не можел повече така да продължава и да го разбера.Поиска да кажа дори и на мъжа ми за нас. Аз бях в ступор. Предния ден се обясняваме като първолаци, а на следващия той поиска да прекратим и ме блокира във фейсбук. Мъжът ми нито ме е дори попитал за него, дали има нещо между нас. Боли ме ужасно много, как е възможно такава промяна в мисленето в рамките на 24 часа? Да не би да изтъкна като довод, че мъжа ми ни подозира само, за да ме разкара?? Но защо?? Нали той започна всичко, по дяволите!! Моля ви, дайте ми съвет какво да правя? Как да го забравя? Обичам го адски много и ми липсва. Защо не се опита да се бори за мен? Не е честно да нахлуеш най- безцеремонно в живота на някой, да го разбъркаш и да избягаш по такъв гаден начин. Дали ще се обади отново? Вие какво мислите? Извинявам се за дългия пост.

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 22:41 от Seka85

# 629
  • Мнения: 90
Здравейте на всички и Честита Нова Година! Така, няма по-объркана жена на света от мен в момента, но ви умолявам за анализ и съвет по моя близнашки казус. Ще започна с няколко факти за мен: на 33 години съм и имам сериозна връзка от 11 години, имаме си проблемите, не всичко е идеално, най-вече в сексуален план, строим вила в момента, разбираме се до голяма степен, с идеята един ден да заживеем заедно в новата ни къща и да създадем семейство. Важно е да кажа, че през последните 2 години работя в чужбина, за да мога да финансирам част от разходите по къщата, за да не се налага да теглим заем. До тук добре, но преди 2 месеца се върнах в БГ за празниците и срещнах НЕГО. Той е колега на приятеля ми, на 34 г. е, необвързан и е зодия Близнаци. Запознахме се в едно заведение преди 2 години, но тогава не ми направи никакво впечатление. След това аз заминах за чужбина и той ми поиска приятелство във Фейсбук. Започна да ми пише разни работи, но доста предпазливо, за да не разбере мъжа ми, подпитваше ме за него дали го обичам, как така заминавам и го оставям сам толкова време, но ме молеше да не узнава приятелят ми, че сме си писали, понеже нали са колеги и ще му стане гадно. И така няколко пъти отново ми се включваше, да ме подсеща уж за техните банкети кога са, но аз усетих, накъде вее вятъра. Върнах се края на ноември и той започна по-настоятелно да ми пише и да ме търси. Чатовете му бяха брутално откровени, как искал да има връзка с мен, но не желаел мъжа ми да разбере за писането ни, как искал да ме види, постоянно мислел за мен. Абе с една дума, адски настойчив. На мен ми стана интересен по-някакъв начин и се уговорихме да се видим. Отидохме на ресторант, но бяхме много предпазливи, за да не ни види някой познат и да достигне до приятеля ми. Беше ми много приятно да си общувам с него, не мога да си обясня защо, прекарахме 4 часа там, след което трябваше да си го закарам, понеже беше изпил 1 шише вино и 1 водка. В колата ме прегърна и поиска да ме целуне, разправяше от колко време е лудо влюбен в мен, че трудно вече се контролирал в мое присъствие и поиска да правим секс. Аз обаче категорично му отказах и си тръгнах. На следващия ден той повече не ми писа. Аз го потърсих отново след 2 дни. Попитах го защо не пише, обидих ли го с нещо. Той ми изтъкна като довод, че се притеснявал да не би да съм с моя приятел и не посмял да пише, а и се влюбвал и не искал да му разбивам сърцето!!. Дадох му да разбере, че бих искала пак да се видим с ясната нагласа да правим секс и изведнъж бях решила да съгреша за първи път и то с колега на мъжа ми. Разбрахме се да се видим у тях, когато мъжа ми е на работа и в този ден, той ми се обади, че бил пийнал повечко и го боляла главата и ме помоли да отложим рендевуто. Направо се вбесих от неговата несериозност и му казах, че това му е бил шанса. Нооо, не издържах и след 1 ден му написах, дали иска да получи реванш и той прие. Все едно бях обладана от нещо. Видяхме се и правихме секс. Хубаво беше, но той имаше разни сексуални желания, които не пожелах да му изпълня, поне не първия път. Той ме попита, какво ще правим и аз му казах, че може да си се виждаме от време на време докато съм тук, но че няма как да оставя такава дълга връзка, тъй като не го познавам и ми е прекалено рисковано. Той нищо не каза. Тъкмо започнах да хлътвам по него и той се изпари!!! Нито вече ми пишеше, нито се обаждаше. Нещата се обърнаха и започнах аз да му пиша, а той не отговаряше. 10 дни по-късно им беше банкета и там се видяхме, но се държахме и двамата много дистанцирано, след още няколко дни аз му писах, че не издържам и искам да го видя, а той ми написа, да спрем до тук, защото съм обвързана и не било редно!!!??? (при положение, че той започна всичко). След 3 дни ми написа, явно под влиянието на алкохол, че искал много да ме види преди отново да си замина. Естествено, аз бяха тази отново. Която организира нашата среща и цяла нощ не можехме да се наситим един на друг. Беше невероятно, искаше постоянно да го гушкам и милвам, личеше си, че има нужда от любов. Разказа ми за живота си, как не е имал връзка от 10 години и се чувствал самотен, търсел точно такава жена като мен. Имал само едно момиче (семейно), с което се виждали само за секс, но й се ядосал нещо и я блокирал. Търсеше нон- стоп ласките ми и искаше да го гушкам цяла нощ като малко дете. На следващия ден отново изчезна, ни вопъл, ни стон! За пореден път! Последно се видяхме на 3.1. и правихме секс отново цяла нощ. Тогава той ми каза, че ме обича и иска дете от мен, но това разбира се, нямаше как да стане. Беше изнервен, че си тръгвам и какво ще стане сега с нас, пак няма да ме има толкова месеци до април, попита ме дали планирам с него нещо по-сериозно, но му отговорих уклончиво, понеже бях объркана, не го познавах, притесняваха ме тези негови смени в настроението и мисленето, а и ме е страх да си зарежа връзката при положение, че строя къща с приятеля ми. Той ми даваше невероятна емоция, направо сияех, някак си си допаднахме много с него. Аз съм козирог, ако това има значение. Разбрахме се да изчакаме как ще се развият нещата между нас, като не исках съвсем да му давам надежди за нещо по-сериозно. Исках да си го държа и него, не само заради секса. Бях вече лудо влюбена в него и го харесвах като човек. Аз заминах на 4.1. и за 2 дни се чухме няколко пъти. Обяснихме се и двамата в любов, признахме си чувствата и се разбрахме да се чакаме и да имаме лоялна връзка през този период. След което той тотално превъртя и започна да ми обяснява, как нищо няма да се получи между нас, че аз строя къща, имам човек от 10 години, който вече ни бил надушил и усещал разлика в поведението му на работа, не можел повече така да продължава и да го разбера. Аз бях в ступор. Предния ден се обясняваме като първолаци, а на следващия той поиска да прекратим и ме блокира във фейсбук. Мъжът ми нито ме е дори попитал за него, дали има нещо между нас. Боли ме ужасно много, как е възможно такава промяна в мисленето в рамките на 24 часа? Да не би да изтъкна като довод, че мъжа ми ни подозира само, за да ме разкара?? Но защо?? Нали той започна всичко, по дяволите!! Моля ви, дайте ми съвет какво да правя? Как да го забравя? Обичам го адски много и ми липсва. Не е честно да нахлуеш най- безцеремонно в живота на някой, да го разбъркаш и да избягаш по такъв гаден начин. Дали ще се обади отново? Вие какво мислите? Извинявам се за дългия пост.
Здравей, прочетох и ми стана интересно.Аз също съм зодия близнаци и ще ти кажа,че сме много променливи в настроенията си,аз също си сменям хиляда пъти мнението и настроението за едно денонощие.Но тука няма нищо общо със зодиите.Ще ти кажа,че аз в момента съм с такъв човек на приливи и отливи,един ден ме желае ,на другия ден НЕ! И е отвратително, на никой не го пожелавам,това постоянно да си в страх дали няма да изчезне пак.Моето мнение за този твоя любовник е ,че той е изпитал само едно влечение,знам че щете заболи но колкото по-рано го разбереш по-добре.Ние близнаците сме непостоянни да,но когато обичаме наистина,може сто пъти да си променя настроението,но няма да спра да обичам.Така,че няма как да разбереш дали този човек има нещо към теб,защото дори да е така,замисли се ТИ би ли била с човек който,ти казва че те обича,а на другия ден не те търси(примерно).Според мен го забрави и му бий игнора тотално,дори да те отблокира ,блокирай го ти,и не му пиши,не му се моли за НИЩО!! Не му падай в краката,ето виж той си е получил своето ,замисли се,виждали ли сте се БЕЗ СЕКС? По-добре се опитай да върнеш страстта с мъжа ти,ти си Козирог и търсиш постояннство и сигурност,което няма да намериш в близнаците, най-много да си изстрадаш.Според мен ти си тази ,която трябва да съживи  връзката ви с мъжа ти.Така че продължи напред,докато не си затънала повече , иначе от личен опит ти казвам ,ако продължиш да имаш контакт с този човек ще хлътнеш още повече и ще страдаш много,повярвай ми от личен опит!!

Общи условия

Активация на акаунт