Мъжът зодия Близнаци

  • 127 234
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
щом той се прави на НЕДОСТЪПЕН, аз ще се правя на ОТПОЧИВАЩ! Twisted Evil

значи ли, че щом прави НАРОЧНО не е безразличен към моята особа?

# 121
  • Мнения: 713
Да, но значи още и че е инфантилен, с инат и его, които могат да мачкат. А това наранява. И уморява в някакъв по-далечен момент....

Не мислиш ли, че все поставя СЕБЕ СИ пред взаимността и нормалната човешка топлота?  Държи на 1-во място да се хареса. Скандален е, за да не го забравиш, да те провокира, уязви и накрая да се предадеш. И той да излезе победител в тази психо-логическа война, доказвайки, че само се преструваш на безразлична!
С две думи: нужно му е признание. А това не говори ласкаво за мъжките му качества. И за рицарската му същност. Ако си кавалер, а не семпъл егоист, не би трябвало да играеш такива етюди, вкарвайки и други момичета там - само и само да си начешеш егото. Туй комплекс ми се чини.

(а може и да гледам на случая ти твърде черно-бяло, схематично; може в нюансите да е далеч по-миловиден и в крайна сметка раним... Но трябва да се научи да общува)

# 122
  • Мнения: 1
да, Кехлибаровка, много си права, адски много.....това си е чист комплекс да бъдеш номер едно на всяка цена. Благодаря ти за мнението, наистина ми помогна да прогледна нещата, наблюдавайки го и в други ситуации и контакт с хората.

Vinyl, след като не ти обръща внимание, защо не опиташ да спреш да се занимаваш с него? Вероятно от негова страна е доста достойно да се сдържи да бъде с жена, която му е показала, че го харесва, уважавайки другата, с която живее. Но така не си ли губиш вече доста месеци времето?

# 123
  • Мнения: 1
Ново 200-та с моя близнак.....навърта се наоколо, не знам заради мен или другите момичета, с които уж си флиртува, носи ми някакви неща, които били за мен, уж да помогне, но в един момент...... ме обижда!!! Казва ми, че съм била злобарка, ако реагирам по-остро на него,нарече ме даже кифла....аз облещих очи, дадох му да се разбере с думи, той се нахили и ме прегърна през рамената. Държа се иначе на дистанция, не му обръщам внимание, на какво пък сега дължа това поведение? Cry Ту е мил и готов да помогне, ту ме мята от моста.....толкова ли ме мрази, че даже ме обижда?

# 124
  • Мнения: 713
Тества те.
Иска да знае къде се намира в момента: чрез стимул-реакция. По най-простия и буквален начин, както Близнаците обичат, те провокира. Все пак е играл театро, сега е време да си събере резултатите... но и същевременно се забавлява, защото обожава игрите. Изкефила си го / това е и целял, като си му отвърнала на грубостите: нали така подхранваш "интригата", не я прекъсваш със сладникаво вдигане на ръце! newsm77 Инак той си знае според мен какво ти е в душичката - поне знае, че ти пука.

Любопитство и намигване (несериозно отношение) - ето две типични, изконни близнашки черти.
"Ходиш ми по нервите" е израз, създаден за тях.
Освен интелекта му помага и интуицията в общуването - затова е така сложно и някак неравно да играеш с тези. Уф.

# 125
  • Мнения: 1
Честно....не разбирам какво иска от мен?

# 126
  • Мнения: 713
Дали той самият знае отговора на този въпрос?...
Предполагам, че единственият начин да разбереш истинското му отношение, е като му дръпнеш шалтера.

Но ти не искаш това.

Сега се оглежда в теб - флиртува.

# 127
  • Мнения: 1
ами дръпнах му шалтера както казваш преди известно време и от тогава отношенията ни са само чисто професионални, държа се на дистанция и само когато се наложи.......това да те обижда, или да се прави на недостъпен или груб, флирт ли е?

# 128
  • Мнения: 713
100% :
Флиртът е провокация, и защо провокацията да не е флирт?

Ако ставаше въпрос напр. за грубеещ Овен, не бих употребила тази дума. Обаче за близнаците флиртът е необходим като въздуха, той добива чудновати форми и разбива черупки, ако се наложи.
Скандализиращата простащина (прямота) и последващото ей туй човече -  Shocked е манна небесна за експериментатора близнЕ. Човешката психика и реакции са му любопитни. Всички средства са позволени в това пътуване.

Може обаче случаят да е усложнен от комплексарски проблеми, за които ти не знаеш. Може да не е узрял да обича (второкласника, който дърпа плитки), да е наранен и в подсъзнателен конфликт със себе си, да ти отмъщава, че го отбягваш/ отхвърляш...... страх от отхвърляне.
 
Много работи.

# 129
  • Мнения: 0
Nikim, и при мен нещата се развиват така! Беше се отдръпнал за известно време, сега нахлува пак и флиртува! Не мога да кажа, че е груб, но пак ме обърква!

# 130
  • Мнения: 1
явно всички близнаци имат някаква част еднакво поведение......днес съм обект на наблюдение, мълчаливо изследване без уж да видя. Всеки ден различно и нищо повтарящо се от предишните дни. В такъв случай какво е поведението, което е необходимо да се възприеме? Игнориране и отново делово поведение?

Много ме вълнува какво е поведението на един мъж близнак, когато една жена вече не го интересува? Ама наистина не му пука за нея, не го влече, има други нужди и влечения, демек тотален край. Какво тогава е неговото поведение? Защото демонстрацията на недостъпност, обидите, отчуждението или скритото наблюдение не ми се струват признаци на безразличие....

# 131
  • Мнения: 0
И аз се чудя същото  Thinking

# 132
  • Мнения: 17
Аз все си мисля, че Близнакът не къса връзки от раз. Може вече да не си му интересна като жена, но не би те нагрубил, нито би спрял да ти говори - ще ти говори, и още как, пак със същия закачлив тон и пиперливи шеги.
Когато Близнаците са много огорчени от някого, тогава се дистанцират, умълчават и проявяват абсолютно безразличие. Нито ще идва да те търси на работата ти, нито ще ти се обажда, тотално пренебрежение, щеше да го усетиш, ако беше така.

Съвсем на шега влязох в темата, пък като се позачетох в последната страница, много неща ми се изясниха около моя Телец. Дано асцедентът да не му е Близнаци и само да съм се заблудила, че иначе е обречена кауза.  Laughing

# 133
  • Мнения: 1
ако не те харесва вече като жена, но продължава да е пиперлив и закачлив, тогава какъв е ако все още ТЕ харесва като жена ??

# 134
  • Мнения: 0
Или пък както в моя случай - не те харесва като жена, но е мил и учтив...  Едно ми стана ясно от темата - че ако близнакът харесва някоя жена, той си я взима на момента. Колкото повече във времето нещата се размиват, толкова шансът клони към нула. Т.е. нито при мен, нито при Nikim има вероятност нещо да се случи, колкото и думи да са казани.

Общи условия

Активация на акаунт