Мъжът зодия Близнаци

  • 127 413
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Вини,
Разсмя ме  Laughing  То и мъже и жени има които все се влюбват...деТ им по слаб ангелЯ....
А ти сигурна ли си, че твоя Буратино се е влюбил в тебе? Ти нали го искаше за авантюра, не да му разваляш семейството?  Щото вече пишеш и за влюбване.....
А ти тези бели коне и череши ги зарежи...щото като те гледам от кога му се точиш, бая месеци минаха.  Представям си с какви влажни очи го гледаш и ако и той от тия дето са със слаб ангел ooooh! ще има да те качва на коне и череши, може и на секвоя да те качи....нЪл знаЙш, какво е секвоя...та от там като паднеш, отърване няма моето момиче.
Един влюбен мъж така не прави smile3521...това го казвам по повод твоето първо изречение в поста ти Peace  Влюбеният мъж влюбен ли е, света ще обърне но ще бъде с жената в която е влюбен.....това е пък цитат на моят Близнак,  който ме попита преди малко на кого пиша и за какво става въпрос.

Дано не ми се разсърдиш, но така виждам аз тази работа  bouquet
Да не ти дава Господ да си женена точно за такъв като Буратиното ти, че тогава.....жална ти майка, ако срещне някоя госпоЙца да праЯт авантюрЪ Wink Ще ти стъжни живота ooooh!

# 106
  • Мнения: 15 652
vinyl , постави се от другата страна на бариерата - хубаво, хващаш го тоз Близнак, завъждате голяма любов, развежда се той /демек си разваля семейството, за да е с теб/, събирате се и всичко е цветя и рози. И какво - идва един момент, в който си му родила 1, 2 ...деца и в този мил момент въпросния Близнак се влюбва в някоя мома отново. Започва да върти любов и свалки с нея, смс-и и т.н. В един прекрасен ден решава, че това е голямата му любов и те оставя заради следващата - тогава какво? Ще расъждаваш ли тогава по начина, по който го правиш сега - че има право, като е женен и има деца да се влюби и да си остави семейството заради жената, която обича? Не съм сигурна, че ще му кажеш: "Върви скъпи при новата си любима, понеже на любовта не трябва да се пречи и щом я обичаш бъди с нея."
Мисля, че постъпваш доста егоистично. Не е моя работа да те съдя, не го и правя - просто се опитвам да ти покажа нещата и от друга гледна точка  Peace
Успех ти желая   bouquet 

# 107
  • Мнения: 0
Момичета, говорих за влюбване по принцип, не за конкретния случай. Аз не искам да развалям семейството му, спокойно. Просто ми харесва и толкова  Peace

# 108
  • Мнения: 0
Хей, пак зарязахте темата. Засрамете се от другите зодии - близнаците ли най ни се опъват  Embarassed Хайде да ги разнищим  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 152
Ами мъжете близаци май са доста агресивни. То зависи какъв е асцендента и в какво му е луната Simple Smile

# 110
  • Мнения: 0
В какъв смисъл агресивни?

# 111
  • Мнения: 152
Ми към други хора  и като цяло Simple Smile Но никога към семейството си!  Praynig Такива са моите наблюдения от опита ми с двама близнаци- единия за 6 години, другия 1година.

# 112
  • Мнения: 0
Специално у този не съм забелязала агресия, макар че познавам бегло други близнаци - доста агресивни дори към половинките си  Confused

# 113
  • Мнения: 152
Еми да тука вече много зависи. Но си спомням, че някъде бях чела че са си агресивни по природа.

# 114
  • Мнения: 1
не мисля че са агресивни, по скоро са напористи и експанзивни, когато искат нещо то трябва да е сега и на мига, когато го получат си тръгват....и след време пак се появяват със същата сила. Нещо като лятна буря са.

# 115
  • Мнения: 0
Нещо ново с вашите близначета? Моят никакъв го няма... Да му се обадя или...  newsm78

# 116
  • Мнения: 1
Щом е изчезнал, значи прави нещо по интересно, ти не го интересуваш и ако му се обадиш, означава, че го преследваш.
Близнаците обичат трудните жени, а ти все му се предлагаш на тепсия и то повече от половин година. До сега трябваше да сте се оправили, разделили и ти да си с нов близнак...примерно! Simple Smile
Не му се обаждай, имай малко достойнство!
и моя близнак не ми обръща внимание, но аз му казах, че не го искам, после аз се покрих за седмици и вероятно ме е забравил...или се прави, че не ме е забравил. Времето ще покаже, но аз няма да търся и да се обаждам.

# 117
  • Мнения: 1
аз имам отново дилема и въпрос относно мъжът близнаци........казах му преди месец че не съм доволна от нещо, което той прави спрямо мен, той не си призна, даже се опита мен да изкара виновна и че ако съм се цупела всеки път щяло да бъде край. Отдръпнах се сериозно от него, показах му го, не му говорех, само ако се налагаше - той отиде две седмици отпуска, после аз и така не се бяхме виждали повече от месец. Върнах се, надявах се на това да ми се зарадва някакси, така поне се случва когато някой е бил отпуска, а той от както съм се върнала, вече втора седмица ме игнорира по всички параграфи и даже ми се струва, че направо е безразличен. Възможно ли е всичко да му мине просто ей така? Сигурно е възможно.......даже демонстрира супер отегчение спрямо мен, но най-болезненото е че му казах преди време за една жена, която ме дразни, а той почна да я сваля пред очите ми, нон стоп е около нея, въздушни целувки, комплименти и чудесии се ръсят на метри от мен. Това защо е така? Нарочно ли е това поведение? Или е решил, че вече не съм необходима и може и има право да си сваля когото си иска и където си иска? Надявам се на отговор скоро, че така като гледам темата заглъхна.

# 118
  • Мнения: 0
Според мен се прави на интересен. Понякога са като деца и не реагират много адекватно, поне по мои впечатления. Щом толкова демонстративно я сваля, значи е да те дразни. Глупак! Аз какво да кажа - моят се държи толкова добре, но нито намек за нещо друго....

# 119
  • Мнения: 715
Нарочно е.
Има ли усърдно-очеизваждаща демонстративност без цел?... Tired

Дано порасне.

Общи условия

Активация на акаунт